Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxey

Rozwiązany: Smartfon Dual Sim LTE do 900zł

Polecane posty

Witam.

Na dzień dzisiejszy jestem posiadaczem dość sfatygowanego już, przynajmniej jeśli chodzi o baterię, LG P760 Optimus L9. Przymierzam się do wymiany na nowy i w tym miejscu chciałbym uzyskać jakąś poradę. Wymagania:

-Dual sim

-LTE

-cena do 900zł

-wolałbym pozostać przy Androidzie, ale rozważę każdą opcję

Podkreślę, że z LG jestem bardzo zadowolony i ta marka ma niewielki priorytet przy wyborze nowego modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam w kilku miejscach, to występują dwie wersje tego mocniejszego (32GB pamięci, 3GB RAM) modelu: dłuższa europejska (152 mm) oraz krótsza azjatycka (150 mm) i to ta europejska wersja obejmuje działaniem polskie LTE. Mam rację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca.

Wersja na rynek europejski (KATE) obsługuje LTE na paśmie 800 mHz, a na rynek chiński (KENZO) na paśmie 2600 i 1800, mHz. Musisz dowiedzieć się jakie pasmo jest w Twojej okolicy - miasto czy wieś.

Co do baterii to jestem zawiedziony, trzyma porównywalnie do Lumii 640 XL mającej 3000 mAh, aparat też jest kiepski. Poza tym działa płynnie choć w stanie spoczynku zużywa ponad 50% RAM.

Mam wersję 2/16 za 750 zł bo 3/32 kosztuje kosmiczne 1200 zł - ocb?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skrobnąć małe podsumowanie: zakupiłem wersję z 32GB pamięci, 3GB RAM przeznaczoną na rynek europejski i po niecałym pół roku użytkowania mogę stwierdzić, że jestem zadowolony. Najważniejsza sprawa, to bateria, która przy mojej intensywności korzystania ze smartfona bezproblemowo wystarcza na 3 dni, choć zdarzyło mi się już nie podładowywać nawet przez tydzień (!). Więcej niż poprawny wyświetlacz, aparat w codziennym użytku nie sprawia problemów - zaznaczam jednak, że nie robię zdjęć w celu utrwalania widoków, a raczej zabezpieczania informacji, których nie chce mi się w danej chwili spisywać ręcznie. Zasięgu nie gubi, LTE tam gdzie powinno działać, działa bez problemu. Idealnie nie jest, bo pewne drobiazgi w sofcie uważam za nie do końca intuicyjne, ale to raczej kwestia przyzwyczajeń. Mogę polecić. Aha, znalazłem ofertę na portalu aukcyjnym za 819zł co w okresie kwietnia/maja było nad wyraz kuszące. IMO temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...