Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

Fred, w którym gównoburze

Polecane posty

Z racji tego, że w ostatnim czasie na forum pojawiało się sporo gównoburz rozsianych po różnych tematach, proponuję je wszystkie zebrać w jedno miejsce - żeby żyło się lepiej.

Tutaj umieszczamy wszystkie kolejne gównoburze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie z kolei bawi skala glupoty takiego pomyslu niz sam pomysl. smieszne jest, ze ktos moze miec tak glupi pomysl i moze mu sie on wydawac smieszny. to troche jak z muzyka disco polo, bawi mnie popatrzenie i posluchanie przez 5 sekund. po tych 5 sekundach ironicznego nabijania sie z tekstu i makabrycznej, kiczowatej konwencji nie moge sluchac dluzej, bo mi to sprawia nieprzyjemnosc. chwile bawi, ze ktos nagrywa gvwno i sa masy ludzi, ktorzy uwazaja to za dobra muzyke. absurd jest tak uderzajacy, ze jestem rozbawiony na 5 sekund. ale znowu, smieszne jest nie disco polo tylko ludzie, ktorzy mysla, ze ta muzyka jest dobra. ciezko to wytlumaczyc inaczej niz tak, ze duza grupa ludzi ma zenujaco niskie standardy czlowieczenstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też wytłumaczyć to faktem, że są na tym dziwnym świecie ludzie, których gusta różnią się od twoich. Tym bardziej że to, czy coś jest żenujące czy nie, to czysty subiektywizm.

Choć fakt, że akurat w przypadku tego, do czego pijesz, to się zgadzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio trochę przeraża to, że teraz w internecie popularne jest śmianie się z i niejako dotowanie patologii (nie tylko przez samo oglądanie i nabijanie wyświetleń, ale też przez donacje), takiej jak bonzo czy jakiś tam koleś na jutubie, który gra w jakąś gierkę, wyzywa matkę i rzuca w ludzi butelkami przez okno.

I oczywiście komentarze oglądających coś takiego w stylu "ja to oglądam ironicznie, nie bądź taki poważny" itd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...