Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pucius

głośniki 2.0 około 500 zł

Polecane posty

cześć

Planuje sobie kupić w najbliższym czasie kupić głośniki do mojego komputera aby odtwarzać z nich muzykę i czasem gry. Nie mam za dużo miejsca na biurku, więc muszą to być głośniki 2.0, skrzyni nigdzie nie postawie niestety, chyba, że na podłodze pod biurkiem, 5.1 nie potrzebuje. W skrócie kompaktowe głośniki o dużej mocy i dobrej jakości dźwięku oraz mocnym basie ( ma grać pięknie zarówno "Rock And Roll" jak i basik z "The Hills" ), kwota koło 300 zł. Tylko żeby nie był to żaden plastikowy szajs. Prosze o pomoc w właściwym wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pucius napisał:

up

i do tego mam pytanie, czy jakbym kupił 2.1 i subwoofer polózył na podłodze za biurkiem w szparze na nogi to by jakoś źle było?

akurat subwoofer może stać zarówno na podłodze jak i na wysokości głowy to nie ma aż takiego znaczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

podbijam bo kwota wzrosła do 500 zł około, oczywiście może wzrosnąć jak będzie potrzebaz

szukam głośników 2.0, z dobrym basem i czystym dźwiękiem. Koniecznie drewno, ale to jest chyba oczywiste. Będą używane do PC jak i do ps4 którego nie mam jeszcze, ale planuje mieć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...