Jump to content
KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Recommended Posts

Ja kupuję CD-A bo mogę się zorientować co kupić w najbliższym czasie oraz dla obrazków Marka Lenca (RZĄDZISZ!)

Cd-action jako źródło informacji o grach i sprzęcie komputerowym jest wyjątkowo dobre, z uwagi na to że bardzo przypadło mi do gustu od pierwszej recenzji jaką przeczytałem wewnątrz niego mogę powiedzieć tylko to że dopóki cd-action będzie istniał ja będę je czytał.

CDA to najlepsze czasopismo dla graczy w Polsce i mam nadzieję że, to się nie zmieni :happy: Jest tak dlatego:

1.Jest najobszerniejsze- jest inne czasopismo które ma tyle stron?

2.Jest najwięcej gier

3.Recenzje są doskonałe

4.Czasem w CDA jest gra za 80zl, a my płacimy tylko 15zl

5.Forum może wciągnąć bardziej niż niejedna gra (co prawda to nie dotyczy czasopisma ale to też CDA

A jakie wy znacie powody dla kupowania go?

:laugh:

Click jest dla mnie za sztywny i taki jakiś nijaki. Cyber Mycha - haha, no bez jaj.

Oba pisma nie istnieja juz - jedno od ponad roku, drugie od polrocza...

CDA= najlepsze czasopismo jakie czytałem kiedykolwiek w moim krótkim na razie życiu czytałe.

Ja kupuje CDA bo CDA

WYMIATA;)

Nie sadź takiej czcionki, dobrze? - Pzkw

Edited by bloodstain

Nie będę się wyróżniał z tłumu :smile:

1.Świetne recenzje.

2.Action Redaction!

3.Na cover trafia mnóstwo świetnych gier.

A Play? Przecież ostatnio dał lepsze pełniaki niż CDA, a tym według fokusa kieruje się większość czytelników przy wyborze gazety do kupna.

Chyba większość OKAZYJNYCH czytelników. Bo wątpię, aby długoletni czytelnik kupił takiego Playa tylko dlatego, że w danym numerze dali lepszego (z resztą "lepszy" to akurat pojęcie względne) pełniaka. Co najwyżej kupi i jedno i drugie czasopismo (bo rozmawiamy tutaj o czasopismach, a nie o gazetach). :tongue:

PC Games niemieckie bo maja najlepsze pelne wersje :)

W aktualnym wydaniu Gothic 3. No i najgrubszy magazyn.

CDA mi sie tez oczywiscie podoba. Jednak jak dadza jakies slabsze pelniaki lub takie, ktore juz posiadam to rezygnuje z kupna.

Jak byłem mały kupiłem kilkia numerów Cybermychy i okazało się, że szajs z Clickiem też próbowałem się za znajomić tyle ale nie przypadł mi do gustu. A CDA ma to coś. :biggrin:

A czemu ja kupuję CD-A??

Odpowiedź jest prosta:

Ciągle Dają Agr(y)esję

Still Give Agr(y)essive (w przetłumaczeniu na angielski :P)

Zabrakło liter na gry / games :P

Ale to jest powód :P

Ja kupuje CD-Action dla:

-najlepszych recenzji

--dla najlepszych pełniaków

-dla Gamewalkera

-dla ActionRedaction

-dla Na Luzie

-dla klimatu, którego nie ma żadne inne czasopismo

-dlatego ,że nie pakują covera w tekturowe g**** tylko w normalne opakowanie

-dla magów i gampleyi ( nie trailerów ) na coverze

-dlatego ,że tylko w CD-Action jest Smuggler

To taka skromna lista najważniejszych powodów, dzięki którym macie moją kasę w każdy ActionWtorek już o 7 rano :wub:

Skłamałbym mówiąc kupuję bo dzisiaj zakupiłem pierwszy magazyn CD-Action, ponieważ zawsze odpychała mnie okładka ale magazyn polecił mi mój kolega (namówił mnie grą Devil May Cry 4). Ogólnie gazeta fajna podkładka nawet :) dużo czytania nie to co Play, gra, która rok temu kosztowała 100zł, i jakieś tam inne dodatki Myślę, że wraz z nadchodzącym rokiem 2010 zacznę kupować CD-Action.

A ja kupuję CD-Action głównie dla recenzji - żadne z innych czasopism o grach, nie ma tylu recenzji, na tak wysokim poziomie. Z CD oglądam trailery, a instaluję tylko dema.

Ja kupuję, ponieważ podoba mi się ogólny klimat i styl pisania o grach... Jest w tym coś więcej niż tylko techniczne przedstawienie danej gry... ;)

CD Action to najlepsze pismo. Kiedyś kupywałem inne magazyny ale żadne z nich nie dorównywało CDA. Ma chyba najwięcej stron, najlepsze gry, najciekawsze recenzje i felietony, no i jest jeszcze NL i AR

Dlaczego kupuje CDA ? Hmm... Można długo wymieniać ale przede wszystkim za fajny styl. Recki czyta się bardzo przyjemnie, teksty redaktorów potrafią rozśmieszyc no a przede wszystkim nie jest to typowe pismo komputerowe. Jak ostatnio zobaczyłem DMC 4 na Coverze to lekko mówiąc dostałem ataku głupawki. Normalnie w życiu bym nie miał tej gry bo nie mam kasy. Zresztą CDA w częśći kupuje dla płyty ale w większości dla NL, AR, GameWalker i dla recenzji. Dla mnie nie ma lepszego pisma. CDA ma to coś czego nie mają Click, Play itp. pisma. I to coś wystarczy abym uzależnił się od CDA. A nałóg to przyjemny :wink:

Hmmm. Odkąd odpadł CLICK! to CDA mym jedyny.. no oprócz Top Geara przyjacielem jest. W dodatku mój brat go czyta (tylko dział sprzętowy).

w numerze przeczytam artykuł o TV w kompie bo rozważam zakup karty TV.

Kupuję CDA, bo.. yyy lubię i tyle ;] Do zawartości pisma nie mam uwag, ale nie wszystkie pełne wersje mi się nie podobają (wiem, że nie możecie zadowolić każdego, ale...) xD

Jako calosc CDA bardzo mi podpasowala. Mamy ty tutaj wszystko co o grach byc powinno, a to ze kupuje tylko to jedno czasopismo miesiecznie, chetnie czytam tez nowinki sprzetowe i ich recenzje. Troszke szkoda ze CDA nie ma konkurencji, wszystkie inne czytadelka o grach na pc niestety poupadaly...

Kupuje CDA ze względu na..."klimat" w tym czasopiśmie xD Fajni redaktorzy, głupi (mówiąc nawiasem śmieszni ;P) ludzie piszący raz po raz do AR, nowinki sprzętowe, to co o grach być powinno, felietony, dział kulturalny... No gaz...czasopismo ogólnie rozwinięte i rozwijane wszechstronnie z udziałem tajemniczego Smugglera, bez którego klimat gaze...czasopisma, by nie był tym czym jest... Lubie poczytać, pograć w to-co-jest na Coverku, bo na nowe gry nie mam za często pieniędzy, a więc CDA daje mi tą możliwość (szczególnie ostatnio: Darc Sector, DMC4), aby pograć w dobre gry. Po prostu CDA spełnia moje warunki dobrej gazety...[sory]...dobrego czasopisma i tyle :happy:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...