Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xerwies

Mass Effect 2 - Czy mogę romansować z partnerkami z którymi nie mam związku?

Polecane posty

Witam, mam pytanie w sprawie romansów w me2. Od 2 miesięcy przechodzę powoli trylogię (czas tylko w weekendy), aktualnie jestem w me2 po zdobyciu Talii do drużyny (wcześniej była misja na Horyzoncie). Przechodząc do rzeczy, czy jest opcja by w me2 ,, zaliczyć" Mirandę, a następnie związać się z Talii ? Troszeczkę sobie zaspoilerowałem i wiem, że do zbliżenia z praktycznie każdym wybrankiem dochodzie przed skokiem przez przekaźnik Omega 4, oraz, że z każdym można zerwać po misji samobójczej. Wiem też, że w me3 w wjększości można tylko kontynuować romans, nie zaczynać nowego.

Czyli w skrócie, chcę zaliczyć Mirandę ale zakończyć me2 będąc związanym z Tali (tak by być z nią w me3)

Ktoś ? Coś ? 

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zaliczyć maksymalnie 2 sceny w ciągu jednej gry. Pierwsza z JACK, gdy podejrzewa, że chodzi tobie o seks z nią jeszcze na początku (nie będzie się potem do ciebie odzywać, więc odradzam) oraz tzw. Love Interst. W każdej grze BioWare występuje mechanizm tzw. lock, czyli po jeśli wykonasz odpowiedni wybór dialogu to pozostałe opcje stają się zablokowane.

Nie można tak zrobić, jak chcesz.

BTW:

Najlepsze romanse w ME 3 to te kontynuacje z postaciami, które znasz od 1 części: Tali, Garrus i Liara. Pozostałe są średnie lub nie dotrwają do końca gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Muszę wybrać pomiędzy Mirandą a Tali ? ( :sad: )

Innych na ,, stałą" partnerkę nie chcę.

Wiem, że w po ostatniej mksji mogę wybrać tą psycholog (zapomniałem imienia), ale nie interesuje mnie to bo odpada wtedy T w me3.

O Jack wiem i nie chcę jej na stały związek, ani tym bardziej na szybki numerek (z powodu focha, gdyby nie on to może...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...