Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maxrio

Outlast - instalacja

Polecane posty

Witam

Kupiłem kiedyś magazyn cd action z grą outlast i chciałem teraz zagrać lecz kiedy gra się instalowała to wyskoczył mi komunikat że jest błąd crc. Próbowałem zainstalować grę bezpośrednio z plików, skopiować pliki gry na komputer z pomocą programu naprawiającego pliki oraz bez programu, a nawet instalować raz po raz łudząc się że może w końcu się uda, lecz i tak nic nie pomogło. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, maxrio napisał:

A jakieś inne pomysły?

 

Jeżeli płyta jest uwalona to nie ma rady jak tylko wymienić sam się nastawiłem że pogram w Outlasta i u mnie płyta też zwalona tyle że u mnie na kompie nawet jej nie wykrywa w napędzie a na laptopie przy próbie instalacji lub skopiowania instalki wszystko się zawiesza mam wrażenie że po 2012 roku jakość płyt strasznie zmalała do 2012 prawie w ogóle nie miałem problemu z płytami a po 2012 prawie żadna z płyt mi nie działa a jak już działa to wyje tak że mi całe biurko chodzi a transfer jest tak wolny że szybciej by mi się ze steama ściągnęło jeżeli widzę że gra nie ma keya na jakąś platformę typu steam, origin lub uplay to mogę być niemal pewien że sobie nie zagram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie ciekawe jest to że płyta nie jest ani uwalona ani porysowana, komputer normalnie odczytuje płytę, tylko kiedy instaluje to w pewnym momencie przerywa wyświetla że jest błąd crc. Wiem także który plik jest zepsuty ale nie mogę znaleźć w internecie drugiego takiego pliku.

PS. jakby co to zepsuty plik nazywa się setup-1 bin

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu zainstalować Outlasta tylko musiałem skorzystać z innego komputera więc sprawę uważam za zamkniętą:)

PS. Gdyby ktoś miał taki sam problem co ja z outlastem to może pomóc poniższy poradnik:

1. Włożyć płytę z grą do innego komputera.

2. Zainstalować grę (po to aby sprawdzić czy rzeczywiście plik jest uszkodzony czy nie)

3. Jeżeli gra normalnie się zainstalowała, to skopiować z płyty plik który był na innym komputerze uszkodzony na pendrive (a jeżeli gra się nie zainstalowała do trzeba zareklamować płytę u wydawcy cd action)

4. Przenieść plik z pendrive na dany komputer do danego folderu i do tego samego folderu skopiować resztę plików z płyty

5. Zainstalować grę.

Sukces gwarantowany :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...