Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam102

Problem z reklamami i stronami google chrome

Polecane posty

Oby to był  dobry dział, ale przechodząc do tematu.Przykładowo wędruje po internecie i nagle wyskoczy mi jakaś randomowa  reklama wyłącza i znowu za jakiś czas wyskakuje.Kolejnym problemem jest to, że np. wpiszę facebook w przeglądarce to wyskakują mi nad tymi właściwymi linkami jakieś strony które nie są związane tą rzeczną którą chce wyszukać tu jest screenshot http://screenshot.sh/m1U3SjtxENQ93

Szukałem różnych poradników i nic.Używałem takich programów jak: ADWcleaner , ccleaner , antymalware malware bytes , spybot , użyłem jeszcze programu do wyszukiwania wirusów w przeglądarce google chrome i nic.Przeglądarke też odinstalowałem , patrzyłem w rozszerzeniach i również nic.

Jak się tego pozbyć?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wyniki są płatnymi pochodzącymi z Google AdWords i tego nie można się pozbyć - chociaż mnie nie wyskakują.. Dużo reklam jest trudnych, jak nie niemożliwych do usunięcia. W końcu ktoś na marketingu zarabia, robota jak każda inna, a że wkurzająca co poniektórych użytkowników to inna sprawa...Ja swego czasu używałam adbloker na chromie, ale też niewiele dawał, bo reklamy, pop-up dalej wyskakiwały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma stronę internetową, to może sobie wykupić płatne reklamy w Google. Jego strona będzie się wtedy wyświetlać na górze wyników, po wpisaniu określonych słów. Jak się tego pozbyć? Raczej się nie da. Ewentualnie można skorzystać z jakiejś alternatywnej wyszukiwarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...