Jump to content
Sign in to follow this  
adam102

Problem z reklamami i stronami google chrome

Recommended Posts

Oby to był  dobry dział, ale przechodząc do tematu.Przykładowo wędruje po internecie i nagle wyskoczy mi jakaś randomowa  reklama wyłącza i znowu za jakiś czas wyskakuje.Kolejnym problemem jest to, że np. wpiszę facebook w przeglądarce to wyskakują mi nad tymi właściwymi linkami jakieś strony które nie są związane tą rzeczną którą chce wyszukać tu jest screenshot http://screenshot.sh/m1U3SjtxENQ93

Szukałem różnych poradników i nic.Używałem takich programów jak: ADWcleaner , ccleaner , antymalware malware bytes , spybot , użyłem jeszcze programu do wyszukiwania wirusów w przeglądarce google chrome i nic.Przeglądarke też odinstalowałem , patrzyłem w rozszerzeniach i również nic.

Jak się tego pozbyć?

Pierwsze wyniki są płatnymi pochodzącymi z Google AdWords i tego nie można się pozbyć - chociaż mnie nie wyskakują.. Dużo reklam jest trudnych, jak nie niemożliwych do usunięcia. W końcu ktoś na marketingu zarabia, robota jak każda inna, a że wkurzająca co poniektórych użytkowników to inna sprawa...Ja swego czasu używałam adbloker na chromie, ale też niewiele dawał, bo reklamy, pop-up dalej wyskakiwały.

Ad Muncher. Jak mam to wyłączone, wyskakuje mi to samo co u Ciebie z reklamami. A jak go włącze, to tego już nie mam. Aczkolwiek nie jest on idealny i nie "zlikwiduje" wszystkiego.

Jak ktoś ma stronę internetową, to może sobie wykupić płatne reklamy w Google. Jego strona będzie się wtedy wyświetlać na górze wyników, po wpisaniu określonych słów. Jak się tego pozbyć? Raczej się nie da. Ewentualnie można skorzystać z jakiejś alternatywnej wyszukiwarki.

Edited by Machairodus