Jump to content
Sign in to follow this  
adam102

Problem z reklamami i stronami google chrome

Recommended Posts

Oby to był  dobry dział, ale przechodząc do tematu.Przykładowo wędruje po internecie i nagle wyskoczy mi jakaś randomowa  reklama wyłącza i znowu za jakiś czas wyskakuje.Kolejnym problemem jest to, że np. wpiszę facebook w przeglądarce to wyskakują mi nad tymi właściwymi linkami jakieś strony które nie są związane tą rzeczną którą chce wyszukać tu jest screenshot http://screenshot.sh/m1U3SjtxENQ93

Szukałem różnych poradników i nic.Używałem takich programów jak: ADWcleaner , ccleaner , antymalware malware bytes , spybot , użyłem jeszcze programu do wyszukiwania wirusów w przeglądarce google chrome i nic.Przeglądarke też odinstalowałem , patrzyłem w rozszerzeniach i również nic.

Jak się tego pozbyć?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze wyniki są płatnymi pochodzącymi z Google AdWords i tego nie można się pozbyć - chociaż mnie nie wyskakują.. Dużo reklam jest trudnych, jak nie niemożliwych do usunięcia. W końcu ktoś na marketingu zarabia, robota jak każda inna, a że wkurzająca co poniektórych użytkowników to inna sprawa...Ja swego czasu używałam adbloker na chromie, ale też niewiele dawał, bo reklamy, pop-up dalej wyskakiwały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad Muncher. Jak mam to wyłączone, wyskakuje mi to samo co u Ciebie z reklamami. A jak go włącze, to tego już nie mam. Aczkolwiek nie jest on idealny i nie "zlikwiduje" wszystkiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś ma stronę internetową, to może sobie wykupić płatne reklamy w Google. Jego strona będzie się wtedy wyświetlać na górze wyników, po wpisaniu określonych słów. Jak się tego pozbyć? Raczej się nie da. Ewentualnie można skorzystać z jakiejś alternatywnej wyszukiwarki.

Edited by Machairodus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...