Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajarz

GRY PC w wydaniach Premierowych! Gratka dla kolekcjonerów!

Polecane posty

Witam! 
Mam na sprzedaż kilka gier z mojej kolekcji. Wszystkie gry są w bardzo dobrym stanie, płytki nieporysowane, przez większość czasu gry stały elegancko na półeczce. Jedyne ślady użytkowania jakie można dostrzec to w niektórych przypadkach jakieś drobne ryski na foliach pudełek, ale i to jest znikome.

Wydania gier są bardzo eleganckie, premierowe, nigdzie już niedostępne, więc to szczególna gratka dla kolekcjonerów! Piszcie w komentarzach lub też na PW, jeśli interesuje Was któryś z tych tytułów, a z pewnością się dogadamy!

Lista Gier:

1. TES IV Oblivion Premierowa Ekskluzywna Edycja PL NIEOTWIERANA!

Edycja zawiera:

  1. Hyper Box (opakowanie z podwójną klapką),
  2. Mapę świata oraz plakat, Płyte CD z patchami oraz materiałami dodatkowymi o grach firmy,
  3. Szeroki Box DVD z grą zaprojektowany specjalnie do tej edycji,
  4. Kolorową instrukcję po polsku,
  5. Bonusową płyte DVD z olbrzymią ilością materiałów dodatkowych takich jak rysunki, szkice, film dokumentalny o tworzeniu gry itd,
  6. Obszerny przewodnik po świecie gry i krainie Tamriel,
  7. Olbrzymi, 282 stronnicowy poradnik do gry.

Zdjęcia: 

2. Half Life 2 Edycja Premierowa PC CDROM 5CD (+ Counter Strike Source) ! Unikat!

Zdjęcia:

3. S.T.A.L.K.E.R - Zew Prypeci - ekskluzywne premierowe polskie wydanie (zawiera mapę Zony i 5 klimatycznych fotografii/pocztówek)

Zdjęcia:

4. S.T.A.L.K.E.R - Cień Czarnobyla 

Zdjęcia:

5. PsychoNauts

Zdjęcia:

6. Call of Duty 4 - Modern Warfare 

Zdjęcia:

7. Call of Duty: Modern Warfare 2 

Zdjęcia: 

8. Call of Duty: Black Ops

Zdjęcia:

 

Jeżeli interesuje Cie któraś z powyższych gier to śmiało pisz na PW lub w komentarzu, z pewnością jakoś się dogadamy w sprawie ceny :) Nie oczekuję majątku za owe tytuły, a wiem, że kolekcjonerowi mogą ładnie ozdobić półeczkę z grami - w końcu są to same eleganckie premierowe wydania :)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...