Jump to content
Blackhand

TeamViewer - brak połączeń po sieci lokalnej

Recommended Posts

Mam dziwny problem z TeamViewerem - mam w sieci komputer desktop i notebooka, które są podłączone do sieci kablami (skrętka) oraz dwa urządzenia na Androidzie - jakiś tandetny tablet Goclever i telefon Sony Xperia L. Na notebooku i desktopie jest zainstalowany TV w wersji 11.0.59518, ustawienia w zasadzie domyślne, poza tym, że jest ustawiony na połączenia tylko po LAN. Na urządzeniach mobilnych TV w wersji 11.0.5173. I tu się szopka zaczyna. Z telefonu i tabletu można sterować oboma komputerami, z desktopa notebookiem też. A z notebooka desktopem nie... No i nie wiem co jest grane, na firewallach TeamViewer dodany do wyjątków, na obu kompach ten sam antywirus (jakby to on blokował, to by chyba blokował "w obie strony" - D -> N i N -> D). Jakby na notebooku coś blokowało połączenia przychodzące, to by przecież z telefonu i tabletu też by się nie dało połączyć... Paranoja... Ktoś spotkał się z czymś takim? Ktoś wie jak sobie z tym poradzić (firewalle i antywirusy sprawdzone)?

Żeby jeszcze tylko po LAN chciał działać bez łączenia się z jakimiś serwerami w Internecie... Zresztą widzę, ze sterowania z urządzeń z Androidem ten program nie obsługuje... Dzięki, ale nie skorzystam.

Ok, proszę o kłódeczkę - nagle dzisiaj zaczął działać choć nic nie zmieniałem, jedynie drugi raz sprawdziłem te same ustawienia firewalla. Widać zadziałało jakieś prawo Murphy'ego xD

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...