Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deathcross

Który monitor wybrać?

Polecane posty

Ostatnio postanowiłem wymienić swój dotychczasowy monitor i ostatecznie padło na te dwa modele. Jest tu ktoś kto w miarę rozsądnie może poradzić który z tych modeli będzie najlepszy?
IIYAMA G-MASTER GB2488HSU-B2 czy może AOC G2460PF?

Chodzi głównie o gry i zwyczajne użytkowanie w codziennej pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy o zakupach peryferiów i sprzętu multimedialnego (w tym kart dźwiękowych) zakładamy w dziale "Peryferia i sprzęt multimedialny".
Wątek został przeniesiony.

@deathcross
W jakie gry zazwyczaj grywasz? 144Hz w takim budżecie nierozerwalnie łączą się z matrycą TN, która pod względem jakości obrazu nie ma zbyt wiele do zaoferowania.
I jaką masz kartę graficzną (coś nowszego od AMD, co zrobi pożytek z FreeSynca)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam właściwie wszystko co dobre, więc o konkretny gatunek ciężko chociaż najdłużej pozostaje przy FPS'ach takich jak chociażby Rainbow Six Siege. Co do karty to posiadam Sapphire Radeon R9 290 TRI-X 4 GB. Wiem że wchodzą w grę matryce TN i jestem świadom tego, że po przejściu z obecnego IPS'a barwy nie będą tak dobre ale chcę poflirtować właśnie z szybkim odświeżaniem itp. Stąd konkretnie chodzi mi tylko i wyłącznie o pomoc w wyborze pomiędzy tymi dwoma modelami.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...