Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostek941

Rozwiązany: Pełny zestaw PC do 3500 zł

Polecane posty

Cześć.

Dawno mnie tu nie było. Dotychczas grałem na PS4,ale mam już dość problemów ze spadającymi klatkami itp itd. Postanowiłem złożyć PC. Problem w tym, że nie posiadam dosłownie nic co do PC-ta jest potrzebne, nawet wiedzy co się aktualnie na rynku dzieje. Kompa będę kupował w przeciągu dwóch-trzech miesięcy (o ile to coś zmienia). Muszę dokupić od razu monitor,myszkę,klawiaturę i słuchawki,ale jeśli trzeba do tego zakładać osobne tematy to tak też zrobię. Lecimy z listą.

  • Budżet na komputer: 3500 zł
  • Części do kupienia:GPU,CPU,Dysk twardy,Stacja dysków,obudowa,zasilacz,monitor,płyta główna (możliwe,że o czymś zapomniałem - składam PC-ta od zera)
  • Czy wliczyć system w cenę: Tak,najlepiej Windows 10
  • Zastosowanie komputera: Głównie gry
  • Preferowany sklep:brak,ale raczej na pewno jakiś internetowy
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie wiem, jeśli mam być szczery. Zależy od stopnia trudności.
  • Termin zakupu komputera: 2-3 miesiące, powiedzmy do końca czerwca.
  • Dodatkowe uwagi:Myszka,klawiatura,słuchawki o ile mogę prosić o pomoc w tym temacie. Monitor max 24 cale, FullHD.

Ostatnie pytanie czy komputer w takim budżecie da radę ze wszystkimi grami w FullHD w 60klatkach czy lepiej dozbierać trochę pieniędzy i dołożyć do czegoś bardziej przyszłościowego?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się zmieści. Po prostu nie będzie to jakiś "wypasiony" sprzęt.

Godzinę temu, kostek941 napisał:

Termin zakupu komputera: 2-3 miesiące, powiedzmy do końca czerwca.

Jednak ze względu na taki czas oczekiwania, to raczej nie ma sensu przedstawiać Ci teraz gotowego zestawu. Zgłoś się na tydzień przed zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...