Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mack

Pytanie odnośnie abonamentu. promocji i gier z nim związanych

Polecane posty

Witam

Jestem zmuszony wrzucić nowy temat bo niestety nie do końca przeszukując nasze forum znalazłem odpowiedzi na pare moich pytań.

W pierwszej kolejności wiem że na PS4 można kupować gry i różne programy za pomocą tak zwanych kart zdrapek które można kupić w różnych sklepach. Tak samo można wykupić abonament za pomocą takiej karty na taki okres jaki Nas interesuje bez potrzeby przypisywania karty kredytowej/płatniczej do konta.

Jednak nurtuje mnie co innego, czy tak jak kupuję karte zdrapkę z różną kwotą na niej, to mogę wykupić nią abonament ale taki jak jest teraz aktualnie w promocji na sklepie PS Store, czyli na miesiąc za 4,30 zł ? Czy takie coś nie przejdzie i musze mieć przypisaną karte kredytową/płatniczą do konta ? Bo gry można takimi zdrapkami kupować, abonament również można kupić "fizycznie" na takiej karcie i nie jest wymagana do tego przypisana karta kredytowa/płatnicza.

Jak to się ma do czasowych promocji ? Takiej jak ta którą wyżej opisałem, również mogę kupić powiedzmy zdrapkę za 20 zł i kupić promocyjny abonament na miesiąc za 4,30 zł ? :)

Ostatnia sprawa to gry w abonamencie, jak mam powiedzmy abonament wykupiony, ściągnę sobie gry darmowe które co miesiąc Sony nam daje. Gram sobie i gram ;) w nie i kończy mi się abonament. Teraz moje pytanie kolejne, czy po tym jak abonament mi się skończy i go nie wykupię póki co to mogę grać dalej w te gry ? Czy są one blokowane i musze kupić znowu abonament żeby w nie grać ?

Z góry dziękuje uprzejmie za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...