Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jorjor454

The Elder Scrolls V skyrim bug ze skradaniem

Polecane posty

Witam mam problem z grą TES 5 skyrim. Otóż gram sobie od nowa ze  wszystkimi dodatkami i kilkunastoma modami. Jak to mam przy początkach na pierwszy ogień idzie skradanie  z kradzieżą kieszonkową bo to najszybciej wyskilować bez większych wysiłków. Wyskilowałem skradanie na 100 wszystkie parki wykupione, nosiłem pancerz mrocznego bractwa ten pierwszy, bez problemu mogłem przesuwać bandytów z miejsca na miejsce popychajac ich moim bohaterem. Nawet pomimo braku umiejętności bojowych mogłem zabijać  Panów Śmierci na ten przykład.  Miałem zamiar zdobyć Kościany klucz bo już przy wtórnym przechodzeniu gry otwieranie zamków denerwuje,  udałem się do gildii złodziei wykonałem prawie wszystkie questy dostałem zbroje słowika i odzyskałem Kościany klucz i od tamtej pory wystarczy że trafię kogokolwiek z mojego łuku i on już wie gdzie jestem, wcześniej mogłem penetrować czaszki bandytów a oni i tak myśleli że to tylko ich wyobraźnia teraz wiedzą dokładnie gdzie jestem w sekundę nawet na poziome 20 skradania nie było tak źle. Nic w plikach nie zmieniałem,  modów nie doinstalowywowałem ani nic z tych rzeczy. Nie wiem co o tym sądzić bo nie uśmiecha mi się grać od nowa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też dziwne zajścia odkąd gram od nowa. Nie zabiłem pierwszego smoka poszedłem od razu do pękniny przy bramie nie było żadnego strażnika wchodząc do Pękniny, pomocnica Helgi zapytała się czy już zebrałem wszystkie znaki Dibelli (może to przez to że już 1 ukradłem, ale nie brałem od niej questa) pod Białą Granią Khajici stali ale nie rozbili obozowiska. Może to ma coś wspólnego z tym bugiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram już trochę w Skyrima i tez kaijtli (te ludzio koty) nie rozbijali obozowisk może po prostu im się nie chcę. ;)

Ale co do baga, to myślę że jak zacząłeś nową grę, to niektóre pozostałości z wcześniej używanych, a odinstalowanych modów zniknęły, a niektóre mody wymagają zaczęcia gry od nowa, by się uaktywniły i właśnie może coś się uaktywniło, może używasz jakiegoś moda na lepszą SI albo trudniejszych przeciwników..

Może ten mod pomoże, sam go nie używam ale może ci pomoże. http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/23353/?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że zainstalowałem od nowa skyrima i wszystkie mody.

Oto lista modów których używam:

Falsakaar

moonpath to elswyr

SkyUI

Apocalypse

SofiaFollower

Barenziah quest marker

FNIS

Run For Your Lives

Unique Uniques

Unread Book Glow

Cloaks

Immersive Armors & Weapons

Artifact Disenchanting 

Z tego co wiem żaden z nich nie wpływa na AI ani na skille oprócz tych fabularnych które dodają bodajże kilka spelli i krzyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem że followersi w skradaniu tylko przeszkadzają niestety. Dlatego pochodzilem chwile z sofia i ją zostawiłem. Zacząłem grać od nowa po powtórnym skillowaniu skradania i bez wykupienia ani jednego perka skradam się lepiej niż ta postać z popsutym skradaniem. Tak więc raczej nie mod. Albo to coś z questem w gildii złodziei albo z perkami skradania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...