Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SerwusX

Tablet do filmów, WWW i gier za ponad 1000 PLN

Polecane posty

Chciałbym kupić tablet. Obecnie posiadam tylko (starego flagowego) smartfona. Zorientowałem się, że używam go praktycznie w charakterze tabletu (www i filmy), więc zamiast kupować nowy smartfon, zdecydowałem się na tablet.

Ale do rzeczy. Zastosowanie takie jak w tytule, dokładnie w takiej kolejności. Preferowane cechy:

  • Przede wszystkim dobry, duży wyświetlacz, o najlepiej "filmowych" proporcjach 16:9 albo 16:10.
  • Wydajność pozwalająca grać w popularne tytuły - zależy mi na androidowych wersjach gier typu Baldur Gate oraz tytułach typowo tabletowych np. Heartstone. Najlepiej, żeby nie płonął w trakcie rozgrywki. :) 
  • LTE, bo lubię oglądać YT w podróży (i dlatego odpada m.in. Nvidia Shield).

Zainteresował mnie ten model:

http://www.ceneo.pl/45095617#tab=click

Czy możecie polecić coś dobrego w podobnej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Samsung Galaxy TAB S2 9,7" LTE . Dla mnie najważniejszym elementem przy wyborze była jakość ekranu i Super AMOLED pobił wszystko co widziałem. Może proporcje ekranu nie są zbyt filmowe ale za to więcej strony www mieści się na ekranie a filmy na tym ekranie wyglądają naprawdę mega.

Aktualnie dobra cena jest w ME , wszędzie indziej widziałem w granicach 2k zł.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna rzecz (lubię tę technologię, aktualnie mam Samsunga Galaxy S2 z wyświetlaczem Super Amoled+). Tylko to górna granica, w tej cenie swego czasu chodził Nvidia Shield LTE (szkoda, że wycofali). Czy byłyby jeszcze tańsze propozycje? Doszedłem do wniosku, że przydatną dla mnie funkcją byłaby też odłączana klawiatura (ale to już ewentualnie).

Edit: Szkoda, że proporcje takie niefilmowe: 4:3. :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2017 o 12:14, le_Fey napisał:

Zerknij na Samsung Galaxy TAB S2 9,7" LTE . Dla mnie najważniejszym elementem przy wyborze była jakość ekranu i Super AMOLED pobił wszystko co widziałem. Może proporcje ekranu nie są zbyt filmowe ale za to więcej strony www mieści się na ekranie a filmy na tym ekranie wyglądają naprawdę mega.

Aktualnie dobra cena jest w ME , wszędzie indziej widziałem w granicach 2k zł.

 

Mylisz chyba tablety ten link co podałeś tyczy się wersji 8 calowej.  

 

Dnia 26.02.2017 o 01:39, SerwusX napisał:

Ładna rzecz (lubię tę technologię, aktualnie mam Samsunga Galaxy S2 z wyświetlaczem Super Amoled+). Tylko to górna granica, w tej cenie swego czasu chodził Nvidia Shield LTE (szkoda, że wycofali). Czy byłyby jeszcze tańsze propozycje? Doszedłem do wniosku, że przydatną dla mnie funkcją byłaby też odłączana klawiatura (ale to już ewentualnie).

Edit: Szkoda, że proporcje takie niefilmowe: 4:3. :/ 

Przypatrz się serii lenovo yoga. mają ciekawe tablety lub też urządzenia 2 w 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...