Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2017

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2017

BONUSY

3. Kod do serwisu eTutor o wartości 218 zł pozwalający uczyć się on-line języka angielskiego.

2. Kod aktywujący program antywirusowy F-Secure Safe na 3 urządzeniach na 4 miesiące.

1. Kod do gry Margonem o wartości 70 zł.

PEŁNE WERSJE

2. Assassin's Creed: Brotherhood PL/EN (Uplay)

1. Far Cry 3 PL/EN (Uplay)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, STALKER84 said:

Ktoś może wie o co chodzi?? Chce pobrać FarCry 3 klikam na link który jest na płycie, przenosi mnie na Ubisoft, klikam w Ubisoft Store i przenosi mnie na stronę jak w załączonej fotce... :(

1. Kod do pobrania gry Far Cry 3 otrzymasz wchodząc na stronę kody.cdaction.pl po wpisaniu kodu, który jest nadrukowany na płycie będziesz miał możliwość pobrania innego kodu, tym razem do gry. Możesz go sobie przesłać na maila.

2. Otrzymany kod należy wpisać w kliencie UPlay. Jeżeli do tej pory nie miałeś klienta UPlay możesz go ściągnąć z tej strony: https://uplay.ubi.com/#!/pl-PL/

3. Po ściągnięciu i zainstalowaniu konta UPlay i utworzenia konta Ubisoft otrzymany klucz do Far Cry 3 trzeba aktywować. Aby to zrobić wystarczy nacisnąć na ikonę klucza w programie UPlay i w okienku wpisać otrzymany kod. Gra zostanie przypisana do biblioteki UPlay i będzie ją można stamtąd pobrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu taka sytuacja...

Skrolując z nudów fejsbuka rzucił mi się w oczy Smuglera wpis że 21 lat CD Action itp itd ale co przykuło moją uwagę to Assasin oraz Far Cry 3. Zwołałem naradę rodzinną że tatusia w weekend dla nikogo nie ma i co kto chce załatwić to do piątku max. W czwartek po ciężkim tygodniu pracy z gazetą na siedzeniu przyjechałem do domu ciesząc sie na długi weekend. Żeby mieć spokojny weekend to malowanie kuchni, zadanie domowe syna oraz cały zestaw zabaw z moją cztero letnią córką odwaliłem do 23 w czwartek. 7 rano w piątek założyłem słuchawki podgłośniłem muzę żeby nie słuchać próśb i zażaleń zacząłem instalować. Pograłem w Assasina i przyszedł czas na Far Cry'a. A tu zdziwienie na płycie tylko obrazki i instrukcje, których i tak nikt nie czyta. Wertuje gazetę w poszukiwaniu "o ch... tu chodzi" i znalazłem małym druczkiem pod opisem gry że sorry ale Ubisoft dał ciała i ściągnij se gra jak chcesz pograć. Gdy emocje już opadły, jak śpiewał poeta a wkur... już minęło zacząłem ściągać. Jak pisze te słowa jest piątek wpół drugiej a od 9 wysłuchuję że facebuk zamula, że lol nie działa, że pieprzone jednorożce na YT się zacinają. A tu jeszcze połowy nie zassane. Na drugi raz drogie CD Action na okładce napiszcie że jak chcesz grać to sobie ściągnij ta cholerną grę. Zaplanował bym wtedy rodzinie wypad z domu na jakieś fast fudy i kino a gra by się ściągnęła. Wszyscy obrażeni na mnie i nikt teraz na złość z domu nie chce wyjść. Niby pada ale co to za tłumaczenie. 

Gdy by była taka informacja na okładce to sprzedaż by raczej nie zmalała tak bardzo. Jak ktoś chce pirata to i tak musi z neta ściągnąć a tu jest kod aktywacyjny i oryginalna gra wspierana przez robiący problemu z udostępnieniem na płycie dvd Ubisoft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/10/2017 at 3:35 PM, mfreeman said:

Assassin's Creed: Brotherhood   MIAL BYC Z DODATKIEM JAK GO ZNALESC I ZAINSTALOWAC 

TAK SAMO TYCZY SIE FAR CRY 3 MOZNA PROSIC O JAKIES SPROSTOWANIE LUB INFO CO I JAK Z TYM SIE JE :)

Po zainstalowaniu gry Assassin's Creed: Brotherhood kliknij na zakładkę nagrody w kliencie UPLAY. Będzie tam możliwość wyboru dodatkowej przygody. Po odblokowaniu nie trzeba nic robić, poza rzecz jasna graniem w grę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, artilol2 said:

Witam,podczas instalacji gry Assassin'S creed brotherhood,w pewnym momencie instalacji pojawia mi się błąd podczas przenoszenia jakiegoś pliku po czym wyłącza się instalacja,proszę o pomoc

Grę możesz też ściągnąć za pomocą klienta UPlay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2017 o 13:06, Morrtimer napisał:

A tu taka sytuacja...

Skrolując z nudów fejsbuka rzucił mi się w oczy Smuglera wpis że 21 lat CD Action itp itd ale co przykuło moją uwagę to Assasin oraz Far Cry 3. Zwołałem naradę rodzinną że tatusia w weekend dla nikogo nie ma i co kto chce załatwić to do piątku max. W czwartek po ciężkim tygodniu pracy z gazetą na siedzeniu przyjechałem do domu ciesząc sie na długi weekend. Żeby mieć spokojny weekend to malowanie kuchni, zadanie domowe syna oraz cały zestaw zabaw z moją cztero letnią córką odwaliłem do 23 w czwartek. 7 rano w piątek założyłem słuchawki podgłośniłem muzę żeby nie słuchać próśb i zażaleń zacząłem instalować. Pograłem w Assasina i przyszedł czas na Far Cry'a. A tu zdziwienie na płycie tylko obrazki i instrukcje, których i tak nikt nie czyta. Wertuje gazetę w poszukiwaniu "o ch... tu chodzi" i znalazłem małym druczkiem pod opisem gry że sorry ale Ubisoft dał ciała i ściągnij se gra jak chcesz pograć. Gdy emocje już opadły, jak śpiewał poeta a wkur... już minęło zacząłem ściągać. Jak pisze te słowa jest piątek wpół drugiej a od 9 wysłuchuję że facebuk zamula, że lol nie działa, że pieprzone jednorożce na YT się zacinają. A tu jeszcze połowy nie zassane. Na drugi raz drogie CD Action na okładce napiszcie że jak chcesz grać to sobie ściągnij ta cholerną grę. Zaplanował bym wtedy rodzinie wypad z domu na jakieś fast fudy i kino a gra by się ściągnęła. Wszyscy obrażeni na mnie i nikt teraz na złość z domu nie chce wyjść. Niby pada ale co to za tłumaczenie. 

Gdy by była taka informacja na okładce to sprzedaż by raczej nie zmalała tak bardzo. Jak ktoś chce pirata to i tak musi z neta ściągnąć a tu jest kod aktywacyjny i oryginalna gra wspierana przez robiący problemu z udostępnieniem na płycie dvd Ubisoft.

Że tak powiem mam identyczne odczucia....delikatnie mówiąc jakby ktoś mnie na środku miasta wydymał od tyłu.....dałem się po raz drugi w konia zrobić( pierwszy raz było gdy w czasopiśmie zamieszczono "Lords Of Fallen"....ja,ponad 40 letni frajer, któremu zamiast paczki chipsów sprzedano paczkę z obierkami i szczyptą soli...niby to i to ziemniak ,ale cóż, nie od dziś wiadomo że detale robią różnicę...Panowie i Panie "redaktorzy", kupując Wasze pismo śmiem twierdzić że znacząca większość robi to dla zamieszczanych gier. Gier które będzie można zainstalować z płyty, bez wołania o pierdyliardy dodatkowych programów. Gdyby na stronie tytułowej widniała informacja" Gra taka i sraka wymaga ściągnięcia" bądź " Na płycie zawarty jest JEDYNIE kod aktywacyjny" to teraz nie pisał bym tego posta....ale z drugiej strony jest przynajmniej co w kiblu poczytać, bo telefonu do toalety nie zabieram.

 

Pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Instalujesz sobie Brotherhooda z plyty cdaction

-Wszystko spoko, żadnych wysypów, instalacja przebiegła pomuślnie

-Włączasz uplay (z wcześniej aktywowanym kodem) w tle

-Klikash dwukrotnie assassinscreed.exe

-Odpala się ubiupdater, widzisz coś pobiera, myślisz tak ma być

-po chwili maksymalizuje ci się uplay gdzie cała gra pobiera się od początku bo tak

- dostajesz lekkich drgawek

-skonsternowany piszesz na forumactionum by ktos mily ci powiedzial co zj****ś

-czekasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, JG53Angel said:

kupując Wasze pismo śmiem twierdzić że znacząca większość robi to dla zamieszczanych gier. Gier które będzie można zainstalować z płyty, bez wołania o pierdyliardy dodatkowych programów. Gdyby na stronie tytułowej widniała informacja" Gra taka i sraka wymaga ściągnięcia" bądź " Na płycie zawarty jest JEDYNIE kod aktywacyjny" to teraz nie pisał bym tego posta....ale z drugiej strony jest przynajmniej co w kiblu poczytać, bo telefonu do toalety nie zabieram.

O tym, że Far Cry 3 jest w wersji do ściągnięcia było podane i w zapowowiedzi numeru i jest taka informacja na opakowaniu z płytą. Owszem sporo osób kupuje CDA dla gier, ale coraz więcej graczy zwyczajnie nie ma napędu DVD i zwyczajnie woli wersję do ściągnięcia. Redakcja nie zawsze może zamieścić wersję instalacyjną gry na swoim DVD. Dzieje się tak z wielu różnych powodów. Jednym z nich jest to, że niestety gry są coraz obszerniejsze i zwyczajnie nie opłaca się zamieścić powiedzmy 5 płyt DVD, bo cena musiałaby wzrosnąć. Zaś redakcja zupełnie nie ma wpływu na to czy dana gra wymaga steama, UPlaya czy innego programu. Kupują licencję od producenta/wydawcy i to on dyktuje warunki gdzie i na czym jego produkcja ma działać.

1 hour ago, zalewa211 said:

-Odpala się ubiupdater, widzisz coś pobiera, myślisz tak ma być

-po chwili maksymalizuje ci się uplay gdzie cała gra pobiera się od początku bo tak

- dostajesz lekkich drgawek

-skonsternowany piszesz na forumactionum by ktos mily ci powiedzial co zj****ś

-czekasz

Opcje masz dwie. Pierwsza: uruchom program UPlay, następnie w swojej bibliotece wybierz grę Assassin`s Creed Brotherhood i znajdź opcję "Znajdź zainstalowaną grę" i wskaż folder, w którym zainstalowana jest gra. Opcja druga: w folderze, w którym zainstalowałeś grę znajdź plik ACBSP i kliknij na niego dwa razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam pewien problem w związku z FC3.

Chodzi o to, że wszedłem na kody.cda wklepałem kod i chciałem pobrać numer seryjny do owej gry. Z innymi działa mi to normalnie tzn. klikam na tytuł i mam kod do np. uplaya. Jednak w przypadku FC3 wyskakuje mi błąd o treści "Pobrałeś już ten numer seryjny (data)". Możliwe, że rzeczywiście już na to kliknąłem i przez przypadek wyszedłem, czy coś takiego.

Chciałem w związku z tą sytuacją zapytać, czy można jeszcze raz jakoś ten kod wyświetlić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Szuflak said:

Witam, otóż mam pewien problem w związku z FC3.

Chodzi o to, że wszedłem na kody.cda wklepałem kod i chciałem pobrać numer seryjny do owej gry. Z innymi działa mi to normalnie tzn. klikam na tytuł i mam kod do np. uplaya. Jednak w przypadku FC3 wyskakuje mi błąd o treści "Pobrałeś już ten numer seryjny (data)". Możliwe, że rzeczywiście już na to kliknąłem i przez przypadek wyszedłem, czy coś takiego.

Chciałem w związku z tą sytuacją zapytać, czy można jeszcze raz jakoś ten kod wyświetlić?

Po wejściu na kody.cdaction.pl i ponownym wybraniu gry Far Cry 3 powinna pojawić się informacja kiedy i o której godzinie kod został do Ciebie przypisany oraz sam kod. Powinno to wyglądać jak na screenie.

 

KodyCDA.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wojman007 napisał:

Po wejściu na kody.cdaction.pl i ponownym wybraniu gry Far Cry 3 powinna pojawić się informacja kiedy i o której godzinie kod został do Ciebie przypisany oraz sam kod. Powinno to wyglądać jak na screenie.

 

KodyCDA.png

Działa po ponownym zalogowaniu, dzięki wielkie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze inny problem z FC3:

po włączeniu gry wyskakuje mi info:

Unable to start the game. Please check that your game has been installed correctly. if the problem persists please contact Ubisoft Support.

Have you moved your game or do you still have the original game files? If so select the folder where the game is located.

 

poniżej pojawia się przycisk z prośbą o lokalizację plików co też robię (wyświetla się komunikat że zostały poprawnie zlokalizowane).

ale gra się nie uruchamia, problem się powtarza w kółko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Uplay wybierz Far Cry 3, potem w menu po lewej wybierz "Właściwości gry", tam będziesz miał PLIKI LOKALNE oraz lokalizację, w której znajduje się gra. Poniżej przyciski. Sprawdź, czy "Zweryfikuj pliki" coś da. Jak nie da, to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zakupiłem od razu po ukazaniu się. Far Cry 3 mimo, że tylko do ściągnięcia (a nie na płycie), to i tak ucieszył mnie (mimo dodatkowych godzin przeznaczonych na pobieranie); Assassin's Creed: Brotherhood jest zaś uzupełnieniem mojej kolekcji gier z tej serii. Jednym słowem: dziękuję! :smile:

 

PS. Poprzedni numer zakupiłem jednak (pomimo wcześniejszych oporów), choć w niemal ostatniej chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najnowszym magazynie cd-action był kod do programu antywirusowego F-Secure ja obecnie nie używałem żadnego antywirusa, postanowiłem go sprawdzić bo nigdy o nim nie słyszałem. I tu problem na stronie producenta https://my.f-secure.com/ kod z kody.cdaction.pl nigdzie nie wchodzi wszędzie wyskakuje, że nie prawidłowy a w innym miejscu trzeba jeszcze oprócz kodu wpisać jakiś numer kampanii którego niestety nie dostaliśmy.

Czy ktoś mi może powiedzieć o co chodzi lub może trzeba ten kod wklepać gdzieś indziej?

Pozdrawiam Mono

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2017 o 13:06, Morrtimer napisał:

A tu taka sytuacja...

Skrolując z nudów fejsbuka rzucił mi się w oczy Smuglera wpis że 21 lat CD Action itp itd ale co przykuło moją uwagę to Assasin oraz Far Cry 3. Zwołałem naradę rodzinną że tatusia w weekend dla nikogo nie ma i co kto chce załatwić to do piątku max. W czwartek po ciężkim tygodniu pracy z gazetą na siedzeniu przyjechałem do domu ciesząc sie na długi weekend. Żeby mieć spokojny weekend to malowanie kuchni, zadanie domowe syna oraz cały zestaw zabaw z moją cztero letnią córką odwaliłem do 23 w czwartek. 7 rano w piątek założyłem słuchawki podgłośniłem muzę żeby nie słuchać próśb i zażaleń zacząłem instalować. Pograłem w Assasina i przyszedł czas na Far Cry'a. A tu zdziwienie na płycie tylko obrazki i instrukcje, których i tak nikt nie czyta. Wertuje gazetę w poszukiwaniu "o ch... tu chodzi" i znalazłem małym druczkiem pod opisem gry że sorry ale Ubisoft dał ciała i ściągnij se gra jak chcesz pograć. Gdy emocje już opadły, jak śpiewał poeta a wkur... już minęło zacząłem ściągać. Jak pisze te słowa jest piątek wpół drugiej a od 9 wysłuchuję że facebuk zamula, że lol nie działa, że pieprzone jednorożce na YT się zacinają. A tu jeszcze połowy nie zassane. Na drugi raz drogie CD Action na okładce napiszcie że jak chcesz grać to sobie ściągnij ta cholerną grę. Zaplanował bym wtedy rodzinie wypad z domu na jakieś fast fudy i kino a gra by się ściągnęła. Wszyscy obrażeni na mnie i nikt teraz na złość z domu nie chce wyjść. Niby pada ale co to za tłumaczenie. 

Gdy by była taka informacja na okładce to sprzedaż by raczej nie zmalała tak bardzo. Jak ktoś chce pirata to i tak musi z neta ściągnąć a tu jest kod aktywacyjny i oryginalna gra wspierana przez robiący problemu z udostępnieniem na płycie dvd Ubisoft.

TAK. BARDZO. TO.

Zacząłem pobieranie około godziny 19, jest godzina 22. Do tej pory ściągnęło 2.59 GB, a na dodatek właśnie wywaliły się serwery Ubisoftu. Pięć sekund prędkości 3 mb/s, pół godziny 100 kb/s. I tak na zmianę.
Człowiek nie pogra w ESO, nie odpali LoLa, nie ma nawet szans na obejrzenie czegoś na Netflixie, bo przecież Ubisoft. I nie, nie mam zażaleń do CD-Action, bo w końcu wspomniano, że FC 3 będzie jedynie w formie kodu, no ale żeby "taka duża i dobra" firma jak Ubisoft miała drewniane serwery i skłaniała graczy do torrentowania ich dzieł - nawet jeśli posiada się oryginał - to po prostu jest, imo, skandaliczne.
Zaraz wyjdę z ziemniakiem przywiązanym do palca u stopy, coby przynętę mieć, i będę zbierał transfer do wiadra. Jutro serwery ruszą, dorzucę im ze dwa megabajty i od razu odczujecie różnicę. No, prawie. Po prostu ich serwery ruszą. Z miejsca. Dwa centymetry do przodu. A potem znowu padną na japsko jak w filmiku "Do the flop". Takiej słabej "platformy" dla graczy to jeszcze nie było :')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem najnowszy numer i chciałem pograć z kumplem w coop'a Far cry 3, Niestety napotkaliśmy problem że kiedy ja albo on próbujemy dołączyć do lobby (prywatnego i publicznego) po długim ładowaniu pokazuje się informację "Nie udało się dołączyć".

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...