Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Dlaczego kupuję CDA? Bo lubię wydać 15 zeta na GAZETĘ :smile: (jak Wy kochacie ten zwrot... :wink: ). Nie ma na rynku specjalnej konkurencji i jest dobrym sposobem nabycia legalnej, taniej i na dodatek zazwyczaj fajnej gry/gier. Szczególnie w moim pipidówku, gdzie wilki zjadają listonoszy a poczta dociera sporadycznie zrzutami z helikoptera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA straciło dawny klimat... Nowe "na luzie" jest cieniem swojego poprzednika, nie jest takie śmieszne. AR tak samo, nie bawi już tak, smuggler na starość spoważniał. poza tym w nowym numerze nie ma ludzie i ludziska... Nie ma też game walkera, brakuje mi felietonów i rozmów przy grach. Recenzje są dalej dobre, tak samo dział o sprzęcie. Mam nadzieję, że zapełnicie czymś luki po tych "cięciach". CDA będę kupował mimo wszystko, najlepsze pismo 4ever ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest najlepsze na rynku, ale ostatnio sporo stracilo. Dzial na luzie, ktory byl dosyc zabawny stal sie jednym wielkim sucharem. Nudne, zielone, brzydkie tlo. Stare, znane przez wszystkich iluzje optyczne + srednie fotki. To juz zdjecia zwierzat byly imo fajniejsze. Ja bym sugerowal wiecej klary, bo wydaje mi sie, ze to jest to, co najbardziej smieszy czytelnikow no i jakas weselsza, jasniejsza szata graficzna.Teksty sa calkiem ok, oprocz beznadziejnych 'growych przekretow'. To razem z przeinaczeniem nazw gier z psuedo-smiesznym komentarzem najslabsze, co czytalem w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce niema lepszego magazynu niż CDA. Przede wszystkim nikt niema tak ciekawej publicystyki jak CDA. Mistrzowsko napisane recenzje, dużo konkretów w zapowiedziach i ogólnie niezły humor redaktorów :tongue: . Jeżeli chodzi o AR i Na Luzie to dla mnie te działy są takie jakie były wcześniej, oprócz zmian graficznych oczywiście, może faktycznie AR jest troche chude, ale to niewina redakcji przecież...

Jeżeli chodzi o pełniaki to są naprawde świetnie w każdym numerze jest conajmniej jakiś hit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA ponieważ poziom pisma jest naprawdę wysoki. Uważam że jest to prestiżowe czasopismo, najlepsze na pewno w Polsce i jedno z najlepszych w Europie i na świecie. Myślę że to fajna sprawa że CDA jest tak szanowane w branży. I dumny jestem z tego że to polskie pismo :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuję głównie dla recenzji i zapowiedzi. Ostatnio także podchodzi mi publicystyka. Grać nie za bardzo mam czas, więc po pobieżnym przejrzeniu płytki odkładam ją na półkę. Ale cieszę się, jak jest jakaś fajna gierka, bo w wolnym czasie będę miał w co zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jest kilka powodów:

1. Bo jesteście odskocznią. Od wszystkiego. Od szarego życia, od codziennych problemów, od tych niezbyt wesołych wiadomości "z kraju i ze świata". W CDA wszystko (dobra, większość) jest apolityczne, nie ma prywaty, nie ma korupcji (Smugg? :D), nie lecicie TYLKO na kasę i nie robicie tego, co robicie na odwal się. Brakuje takiego podejścia w dzisiejszym świecie. Kiedy przewracam okładkę CDA, wchodzę w inny świat, świat, w którym chciałbym być częściej, ale niestety - rzeczywistość to strasznie zaborcza baba.

2. Bo faktycznie - ([wazelina])jesteście najlepsi w branży ([/wazelina]). Bo podchodzicie do recenzji, zapowiedzi, sprzętu, listów czytelników (Smugg, my guru! :D) od zupełnie innej, świeżej, ciekawej strony.

3. Bo ja, jak i podejrzewam gro czytelników, chciałbym być taki jak Wy, chciałbym móc robić to co Wy, z takim samym zapałem, w taki sam, profesjonalny, unikalny, ciekawy sposób. Bo każdy czytelnik chciałby być częścią czasopisma, które jest tak dużą częścią jego własnego życia. Bo ludzie, którzy kochają grać, a także tacy, którzy jeszcze oprócz tego lubią pisać (count me in), wiedzą, jaka to frajda połączyć dwa hobby w jednej pracy.

Może to zbyt grube w słowie, ale zwyczajnie dobrze jest móc tworzyć to, co się kocha.

P.S. Aktualnie jestem bezrobotny, nie szukacie współpracownika? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuję cda bo jest pisdmo duż humorzaste i fascynujące ale uwidziałem tam nieraz błędy ortograficzne aha a gry to delicje tylko błagam o coś multiplayer

Szkoda, że u siebie nie "uwidujesz" tych błędów. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CD-a dla recenzji publicystyki zapowiedzi newsów NL & AR (chyba, że to też się zalicza do publicystyki), ale pełne wersje prosto z mostu - ni w pięć ni w dziesięć (w chacie lepiej pograć w coś lepszego, a u dziadków nie pójdzie żadna no prawie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie CDA bo - sentyment, kupuję CDA od recki Diablo 2 lecz niestety gdy skończyłem liceum to wiele gazet oddałem przyjacielowi/sąsiadowi bo po prostu nie mam miejsca a żałuję bardzo bo zacząłem znowu zbierać i mam braki.

W sumie większego sensu kupowanie CDA raczej nie ma dla mnie bo wszystko/większość o czym piszecie wiem z internetu wcześniej.

No ale za to jak siedzę czasem w pracy to fajnie jest poczytać coś co nie jest zwykłą szarą gazetą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego pisma. Ani pod względem jakości wydawania ani poziomu tekstów. Co prawda raz na jakiś czas trafi sie u konkurencji ciekawy pełniak ale równiejszy poziom pełnych wersji prezentuje tylko CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Bo nie ma lepszego pisma o grach. :tongue:

Specyficzny humor (Smaggler), fajny klimat, bardzo ciekawe dodatki/gry/bonusy na płytach i to że w domu nie czytam go sam :P

Mam nadzieję że puki będą istnieć gry, w Polsce zawsze będę mógł o nich poczytać w CDA.

Dodam że CDA zbieram od 2giego numeru :) a ilość brakujących numerów da się zliczyć na palcach dwojga rąk :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CD-Action głównie dla recenzji ( które są idealne jak dla mnie :smile: ,zawierają tyle informacji o danej grze że wystarczy przeczytać i już wiadomo o niej wszystko :cool: ), również dla zapowiedzi i sprzętu (uwielbiam sobie poczytać o nowościach w elektronice :happy: ) oraz dla pełnych wersji ( które są ciekawe) !!! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CDA bo w żadnym innym piśmie o grach nie ma tak świetniej atmosfery! :cool:

Można tez polegać na recenzjach i opiniach redaktorów, a czasem znajdzie się tez jakiś ciekawy pełniak na płytce :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pochwale znakomity dział "AR". Tylko szkoda ze ostatnio sama kultura w listach bo przydało się jakieś ciśnienie po tym liście o piractwie jakiś rok temu to chyba się już nikt nie odważa coś głupiego napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. - Czy istnieje lepsze pismo? nie sądzę. Nie chcę przytaczać nazw, ale ... Kiedy daje się 10 stron, max 2 zapowiedzi/recenzje i do tego niezbyt ciekawy pełniak ... co lubię/za co kupuję cda? Za to, że jest luźne - jest na luzie, jest AR, są luźne białe napisy na screenshotach w recenzjach (jak to tam się fachowo nazywa? czy to ma fachowa nazwe?) Jest (było ;() GW, Dużo recenzji i zapowiedzi - porównując te cienizny, które leżą na miejscu obok w kolorterze/empiku/czy gdzie indziej kupujecie CDA, nawet po samej okładce (tzn. pełniakach i zapowiedziach, recenzjach) można brać CDA w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...