Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Dlaczego kupuje CDA... tak naprawdę za to muszę podziękować rodzicom, bo to oni jako pierwsi kupili mi to czasopismo (jak dostałem pierwszy komp na komunię...). Teraz regularnie co miesiąc idę do kiosku. Na początku kupowałem tylko dla gier, ale z czasem zacząłem wtapiać się bardziej. Teraz to tak naprawdę czytam CDA od deski do deski (nawet reklamy...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CDA przede wszystkim dla profesjonalnych recenzji gier. Zawsze przed zakupem jakiejś gry chcę wiedzieć co na jej temat mają do powiedzenia ludzie, którzy (tak jak Smuggler :D) na grach zęby zjedli. W ogóle CDA jest fajnym pisemkiem do poczytania. A jeśli przy okazji na cover DVD znajdzie się gierka, która wpasuje się w mój gust, to tym bardziej się cieszę.

Bo, np. Clicka (kiedy wychodził) kupowałem tylko wtedy kiedy na płycie dali jakiś fajniejszy tytuł, tak samo jeśli chodzi o Komputer Świat GRY czy Play.

W zamierzchłej już przeszłości takim pismem o grach do poczytania, które lubiłem był Reset, ze względu na dużą zawartość tematów okołogrowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupuje CDA??? Dobre pytanie.

Po pierwsze: Jak dla mnie to jest to najlepsze pismo o grach na PC.

Po drugie: Niekiedy na coverku znajdują się ciekawe gierki, które z różnych powodów instaluje (np z ciekawości, bo sam miałem tą grę kupić, bo zapodziała mi się gdzieś płyta itp itd)

Po trzecie: Bo lubię styl pisania recenzji przez redaktorów.

Po czwarte: Bo lubię podpisy pod screenami.

Po piąte: Bo lubię dział "Na luzie".

Po szóste: Bo lubię czytać AR, a konkretnie listy antyfanów (których ostatnio coraz mniej) i odpowiedzi Smugglera. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje CDA od numeru 04/2002(ta nieszczęsna dziesiątka potwory i spółka):

Jest to najlepsze pismo w polsce

Ciekawe recenzje i testy

Dobre gry na coverze i cena dość niska jak na taki produkt:)

Brakuje mi tylko jednego działu o zestawach komputerowych bo dla mnie był ciekawy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie niema lepszego czasopisma o grach. Ale wrzucajcie na cover więcej dem ponieważ chcę wiedzieć co kupuje zanim to kupię bo recenzje i gameplaye to nie wszystko. A tak w ogóle to jesteście najlepsi. Pozdro. :jezyk2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CD-Action po to by dowiedzieć się czy warto kupować nowe gierki i dowiedzieć się o nowym sprzęcie. Pełniaki są urozmaiceniem, które jest warte tych piętastu złociszy nie tylko dla tego, że są tańsze niż w sklepie, ale i dlatego, że przeważnie jest kilka tytuów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję żeby się "odnaleźć" i to jest bardzo szerokie pojęcie :) W sumie jakiś czas temu zastanawiałem się czy jest jakieś inne ciekawe czasopismo o grach, ale nie widziałem nic specjalnego. Szczerze to szukałem czegoś w starym stylu bez płyty itp., ale chyba już takie czasopisma nie wychodzą. To nie jest temat o stronach www, ale znalazłem pewną "białą stronkę", która wg mnie jest bardzo konkurencyjna dla www.cdaction.pl, dlatego czasami tam zaglądam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CDA z kilku powodów:

1. Dla pełnych wersji gier. Chyba nigdy nie kupiłem CDA dla jakichś recenzji, ponieważ ich styl mi niezbyt odpowiada. Same recenzje i zapowiedzi mam w nieograniczonych ilościach w internecie. W zwiazku z tym iż jestem maniakalnym fanem przygodówek i cRPG to w internecie jest cała masa portali i forów o tej tematyce. Na nich tego typu gry są rozbijane niemal na czynniki pierwsze. Recenzja w CDA musi się zmieścić np na 2 stronach, a w internecie mam np. cały portal o Wiedźminie.

2. Bo jest to jedyne pismo o grach na PC, które mimo wszystko da sie czytać, gdy już je kupie dla gry.

3. Ponieważ nie ma żadnej konkurencji. Są oczywiście Play, KŚG i parę gazetek konsolowych, ale cały ich nakład i tak jest mniejszy od 1 CDA, a poziom....

Generalnie może nawet skusiłbym sie kiedyś kupić CDA dla jakichś teksów, gdy nie interesuje mnie żaden pełniak, ale wtedy CDA musiałby się ukazywać w wersji Light za 5zł bez CD, jak ŚP GameRanking.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko. To najlepsze pismo o grach na świecie! Wszystko jest super ( choć gry PC ostatnio jakoś nie w moim stylu ) I nie mogę się doczekać z moim bratem następnego numeru specjalnego. On czeka na Hitmana, a ja na zapowiedź Wiedźmina 2 (cud). A tak na marginesie możecie napisać coś o Disciples 3. Plis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CDA jeśli chodzi o tematykę komputerów na pewno jest najlepszy, ale porównując do czasopism konsolowych to wygrywa dzięki płycie. W czasopismach konsolowych można poczytać o grach które są dynamiczne, bardzo grywalne i raczej nie wyjdą na pc, ale poczytać o nich można :P. Dodatkowo jest dość sporo recenzji gier na handheldy które nie za bardzo można przeczytać w internecie i CDA np. recenzja Armored Core SL na psp której nigdzie nie mogłem znaleźć a tu w neo+ się pojawiło :) Zwłaszcza jeśli osobę która nie interesuje się strategiami może je kupować, ponieważ jeśli chodzi o recenzje to dość często neo+ dominuje. W CDA są dłuższe recenzje i zawierają więcej screenów, ale to dla tego, że zawierają głównie gry na PC plus parę z konsol. Jeśli kogoś nie interesuje płyta i po prostu lubi sobie poczytać dużo recenzji to polecam gazety konsolowe, ale jak płyta stanowi dużą część CDA i lubi poczytać pierwsze w Polsce, długie zapowiedzi i recenzje to CDA jest lepsze. Artykuły w każdym piśmie są na dość wysokim poziomie, aczkolwiek w CDA dość często jest ich więcej, ale kosztuje te 5-7 złoty więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, mogę powiedzieć że nie ma lepszego pisma o grach komputerowych, jeśli chodzi o cenę i jakość, za 15 zł dostajemy bardzo dobre pełne wersje gier, wiele stron recenzji, zapowiedzi, których poziom jest czasem lepszy czasem gorszy, ale zawsze utrzymuje się w profesjonalności. Nie przewyższa może poziomu SS czy też TS (nie chodzi mi za bardzo o poziom recenzji, ale przede wszystkim o klimat i atmosferę), ale na pewno jest na dobrej drodzy by im dorównać. A dlaczego kupuje trudno powiedzieć, chyba z przyzwyczajenia. Lubię poczytać o grach na PC, a że nie ma w Polsce innego sensownego czasopisma o tej tematyce to kupuje CD-Action, jest Play i KŚG, ale jednak ich cena jest za draga jak na to co oferują, gry z cover rzadko mnie interesują bo albo już je dawno kupiłem, albo nie mam czasu, bo i tak mam zbyt wiele zaległość zarówno na PS3 jak i na Piecu, tak to jest jak się kupuje gry a potem nie ma czasu na granie w nie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest najlepszym Magazynem w Polsce !!! I pewnie większość tak uważa a dlaczego ??

Ponieważ nie ma drugiego takiego pisma które daje nam masę Recenzji,Zapowiedzi i wiele wiele innych rzeczy no i co miesiąc są interesujące pełne wersje gier :>

Nigdzie (chyba) nie kupisz Gazety z 3 pełnymi wersjami gier w cenie 15 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nigdzie (chyba) nie kupisz Gazety z 3 pełnymi wersjami gier w cenie 15 zł.

TO NIE JEST GAZETA!!!

CDA kupuję bo jest IMO najlepszym czasopismem dla graczy na świecie, ciekawe recki, działy takie jak NL czy AR. A do tego na deser świetne pełne wersje. PLAY czy inne KŚ GRY niech się chowają. Taki PLAY z tego co wiem ok. 100 stron i słabe pełniaki a CDA 15 zł ok 150 stron, zaje...fajne pełniaki. CDA RYJE BERET

!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...