Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dsamian1

Nie mogę się zalogować do własnego konta steam

Polecane posty

Posiadam konto steam i nie mogę się na nie zalogować.  wczoraj po aktualizacji PES17 koło godziny 13 normalnie wszedłem zagrałem 1 mecz z kompem ten o agenta po czym musiałem wyjść z domu. Wieczorem na 100% po 19 odpalam kompa i nagle okazuje się że muszę wpisać hasło do konta steam, czego nigdy nie robiłem bo zaznaczyłem opcje pamiętaj hasło, ale to mało ważne  Najśmieszniejsze jest to że hasło mam zapisane i pamiętam je doskonale, ale po wpisaniu nie działa :( Chciałem odnowić hasło, no i wpisuje wszystko zgodnie z instrukcją  nazwa użytkownika poniżej przepisuje kod z obrazka i zatwierdzam, po czym przechodzi dalej no i tu się robią schody bo e-mail który tam wyskakuje jest mi obcy co mam zrobić z tym fantem?

Posiadam wszystkie kody do gier aby udowodnić że to jest moje konto, ale gdzie  i do kogo mam to napisać? Jak zmienić e-mail. 

Dodam fakt że jakimś to dziwnym cudem wczoraj około godz. 18:40 usunąłem e-mail i teraz pytanie czy on był powiązany z kontem steam? bo tego nie wiem, niemniej jednak jak już wspomniałem wcześniej adres e-mail który wyskakuje  przy odnowieniu hasła jest całkiem inny, a najgorsze jest to że jest mi obcy.

Gdy napisałem do biura obsługi z innej poczty to napisali mi tak. Jestem po prostu w szoku !

GWP-5311491
Sandra odpowiada [10-02-2017 15:00]:
------------------------------------

Ponownie informuję, że konto zostało usunięte: 2017-02-09 18:43:39 przez użytkownika za pomocą hasła. Nie ma możliwości odzyskania dostępu do tej skrzynki.
Jeżeli mają Państwo podejrzenie udziału osób trzecich, zachęcam do złożenia oficjalnego wniosku do organów ścigania.

Pozdrawiam serdecznie,
Sandra, Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta.
-----------------------------------
Dział Obsługi Klienta / Customer Service
Pon-Pt 8:00 - 18:00 / Mon-Fri 8:00 - 18:00
-----------------------------------

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podejrzewałem konto zostało skradzione, ale najważniejsze że już je odzyskałem :) Bardzo szybka reakcja steam support :)
koleś zmienił nawet nazwę profilową na Błażej Damianaowicz. logo barcy zostawił chyba mu się spodobało :P Mam nadzieję że nie usunął mi składu myClub. Zaraz będę instalował grę od nowa i sprawdzę. Wczoraj nie potrzebnie usunąłem program steam gdy nie mogłem się zalogować z myślą że to coś pomoże.
beztytskradzionekontoedkch.png

Teraz zastanawiam się czy nie zgłosić to na policje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...