Jump to content
Mikistroz

Rozwiązany: Dead Rising 2: Off The Record - Corrupted Data

Recommended Posts

Witam. Pewien problem w grze Dead Rising 2: Off The Record. Nie mogę zapisywać, co tak naprawdę uniemożliwia rozgrywkę. Po przejściu początkowego poziomu (czyli turnieju Terror Is Reality) wchodzę do toalety, i przy próbie zapisu wyskakuje pewien komunikat: "Save Failed like if Data is Corrupted. Exit the game, and delete your saves." Wiecie może co mam zrobić? Próbowałem wiele rzeczy, ale nic nie skutkuje, więc liczę na waszą pomoc, bo tak właściwie to forum jest ostatnią nadzieją, bo nigdzie indziej nie mogę znaleźć pomocnej dłoni. W grze już spędziłem prawie dwie godziny, próbując naprawić błędy, najpierw grę wywalało przy próbie uruchomienia, a kiedy już się udało zmusić ją do działania, pojawia się kolejna usterka. Jest to bardzo irytujące, mam nadzieję, że sama gra wynagrodzi mi czas spędzony przy jej naprawianiu, o ile wogóle mi się uda cokolwiek zdziałać. :wallbash:

Link to post
Share on other sites

Czy twoja nazwa kąta w Windowsie lub Steam ma jakiekolwiek niestandardowe znaczki? Cokolwiek co nie występuje w alfabecie angielskim? Upewnij się też czy twój folder z save'ami nie ma nietypowych znaczków.

Spróbuj też uruchomić grę jako Admin nie przez Steam tylko z folderu.

Chyba możesz szybko sprawdzić czy save'y działają zmieniając jakieś ustawienie w opcjach.

BTW jaki Windows?

Edited by Freyka
Link to post
Share on other sites

Dobra, problem rozwiązany. Przelogowałem się z konta zwykłego użytkownika na konto administratora i wszystko jest w porządku, aczkolwiek jeśli komuś to nie pomoże to polecam zrobić też inne wyżej wymienione rozwiązania. Dzięki za zaangażowanie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...