Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrosss

Nowy komputer wyłącza się podczas grania

Polecane posty

mam problem: podczas grania w niektóre gry komputer wyłącza mi się lub monitor robi się ciemny światełko od komputera świeci a w głośnikach lub słuchawkach słychać buczenie a raz było tak że po kilku wyłączeniach gra działała a na następny dzień było to samo

komputer jest nowy

czy to może się dziać przez to że mam niską temperaturę w pomieszczeniu ?

co mam robić ?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznij od pochwalenia się kompletną konfiguracją komputera, w tym marką i modelem zasilacza.

Jeżeli pomieszczeniu panuje temperatura "z grubsza" pokojowa (powiedzmy od 15°C wzwyż), to nie powinna być żadnym problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, webtom napisał:

w tym marką i modelem zasilacza

(do odczytania z dowodu zakupu, bądź tabliczki znamionowej, widocznej po zdjęciu bocznej ścianki obudowy)
Przyda się jeszcze model karty graficznej, a i nie zaszkodzi model płyty głównej - mógłbyś wrzucić screeny z zakładek Graphics i Mainboard w CPU-z?

No i właściwie możesz od razu sprawdzić, jak wyglądają temperatury podzespołów - pobierz i odpal HWMonitora, pograj -naście minut w jakąś grę i następnie wrzuć screen z programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Najczęściej mam tak z grami ze steam- a

ale nie wiem tego dokładnie

niektóre gry  mi się wyłączają np: po wcisnieciu w grze play

 

232342152646.jpg

35253532.jpg

msi

Płyta główna 970A- G43 PLUS

 

czy może by problem przez anty wirusa ?

 

a z tą temperaturą w pomieszczeniu może być kiepsko

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2017 o 19:02, webtom napisał:

w tym marką i modelem zasilacza

(do odczytania z dowodu zakupu, bądź tabliczki znamionowej, widocznej po zdjęciu bocznej ścianki obudowy)
Przyda się jeszcze model karty graficznej, a i nie zaszkodzi model płyty głównej - mógłbyś wrzucić screeny z zakładek Graphics i Mainboard w CPU-z?

No i właściwie możesz od razu sprawdzić, jak wyglądają temperatury podzespołów - pobierz i odpal HWMonitora, pograj -naście minut w jakąś grę i następnie wrzuć screen z programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest ten zasilacz podlinkowany przez Sevarda, to mojemu koledze spalił płytę główną i kartę graficzną w dwa miesiące  (oczywiście PC to gotowiec jakżeby inaczej). Obstawiam że u ciebie jest inentycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MikaelDorren napisał:

Tylko czy one w takich cenach się bronią? Vero L1/M1 600W mają co prawda 2-letnią gwarancję, ale w zamian niezależną regulację napięć...

Choć jeżeli wydatek rzędu 250 zł nie odstrasza, to CX450M byłby raczej najrozsądniejszym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...