Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Assasin4

Mysz bezprzewodowa dla architekta, grafika

Polecane posty

Cześć

Szukam myszki do programów takich jak: archicad, autocad, 3ds max , rhino +grass, corel, Photoshop,  keyshot itp. Obecnie mam logitecha m185 już chyba 5-6 rok i szwankuje mi przycisk scroll, czasem muszę mocno przyduszać co jest męczące i irytujące.  Od myszki wymagam aby działała dobrze na różnych powierzchniach (często zabieram laptopa na uczelnie),  wygoda (dużo siedzę przed kompem i często bloli mnie nadgarstek ),bezawaryjność (fajnie gdyby pochodziła ok 3-5lat)

Moja propozycja to : Logitech M570 , tylko podobno psuje się lewy przycisk po jakimś czasie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie minęło już pół roku, ale akurat trafiłem na Twój post, może jeszcze się na coś przydam :D

Generalnie z dobrych myszek polecam Logitecha ale inny model - MX Anywhere 2S, bardzo fajna propozycja, szczególnie jeśli pracujesz z kilkoma komputerami, pozwala łączyć się z wieloma, przenosić między nimi dane, działa na każdej powierzchni a na akumulatorze wytrzymuje do 70 dni (tak podaje producent, stawiam, że normalne korzystanie to kwestia półtora miesiąca). Mam kumpla grafika i kilka dni temu ją dostał i mówi, że sprawdza się na razie rewelacyjnie, więc możesz sprawdzić czy by Ci pasowała. Wadą jest cena, bo kosztuje lekko ponad 300 zł, ale jeśli nie jest to problem to warto rozważyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...