Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2017

Polecane posty

Witam ja z pytaniem skąd mogę pobrać grę Child of Light. Pobrałem z uplay wersję demo i nie mogę jej przemienić w wersję pełną, a nigdzie nie znalazłem pełnej wersji do pobrania z użyciem kodu. Proszę o dokładne informację, bo już zgłupiałem. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja z pytaniem, które może powinno trafić gdzie indziej. Zamiast kodu do "Splinter Cell" otrzymałem kod do "Galactic Junk League" (jednakże kody do "Child of Light" i "Raymana 3" już zdążyłem pobrać). I pytanie teraz co z tym fantem zrobić?

img.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2017 o 09:39, Ghost napisał:

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2017

Bonusy

3. Kod do serwisu eTutor o wartości 116 zł pozwalający uczyć się on-line języka angielskiego.

2. Kod bonusowy o wartości ponad 15 euro do gry Galactic Junk League.

1. Kod dostępu do zamkniętej bety Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej. Kod ten pozwala również dostać za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (http://www.cdaction.pl/news-48442/gwint-wykorzystaj-kod-z-cda-otrzymaj-pierwszego-wiedzmina-na-gogcom.html)

Pełne wersje

3. Rayman 3: Hoodlum Havoc ENG

2. Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow PL/ENG

1. Child of Light ENG (Uplay)

mam problem ponieważ cały czas próbuje i klikam, zainstaluj rayman 3 i nic się nie dzieje jak to naprawić 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DyniasPL napisał:

mam problem ponieważ cały czas próbuje i klikam, zainstaluj rayman 3 i nic się nie dzieje jak to naprawić 

Spróbuj przenieść z płyty DVD folder z instalatorem gry na dysk twardy i stamtąd próbuj zainstalować. Jak się nie będzie dało - reklamacja płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może wie jak rozwiązać problem z uruchomieniem Raymana 3 na win 7?

Po uruchomieniu .exe gra włącza się na ~1 sekundę po czym wyskakuje do pulpitu wraz z komunikatem "rayman3,exe przestał działać" :/

Fixy których już próbowałem (nie przyniosły żadnego efektu) :

- Zmiana wartości UAC

-Zmiana wartości TnL=1 na TnL=0

-Użycie trybu zgodności z każdą możliwą wersją okienek

-Aktualizacja sterowników graficznych

-Pobranie konwertera DX8 -> DX9   http://enbdev.com/convertor_dx8_dx9_v0035.htm

Zmarnowałem jakieś 2 godziny na szukanie rozwiązania, jeśli jakaś miła duszyczka coś wie to proszę o pomoc :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2017 o 16:11, Groksik9 napisał:

Pomoże ktoś? Rayman 3 przestaje dzialac po uruchomieniu. Próbowałem wszystkiego co znalazlem w internecie. Niestety nic nie pomogło.

 

Dnia 7.02.2017 o 19:48, marcing napisał:

Witam!

Rayman 3 wydaje się mieć problem z biblioteką binkw32.dll (niestandardowa, zawiera coś więcej, niż tylko dekoder filmików, podmiana na inną nie pomaga) - wyrzuca do pulpitu z kodem wyjątku c00000fd (stack overflow error) zarówno na W7 x64, jak i W10 x64. Pozostaje mi przetestować ją jeszcze na starym XP (2 aktywacje gry pozostały, bo nie można wycofać już użytych)...

 

Dnia 8.02.2017 o 18:55, Miloszun napisał:

Ja z kolei mam taki problem, że... Rayman 3 nie chce się włączyć. Kompletnie. Po kliknięciu na aplikację ta niemal natychmiastowo daje wiadomość "Rayman3.exe przestał działać". Mam Windowsa 10. Pomoże ktoś?

Dzibry ;)

U mnie pomogła fanowska modyfikacja - Better Rayman. Dzięki niej Rayman 3 obsługuje współczesne rozdzielczości.

https://www.gog.com/forum/rayman_series/better_rayman_3_includes_widescreen_patch

 

Specyfikacja sprawdzanego laptoka:

Intel P6200

NVIDIA GF 610M

4 GB RAM

Windows 10 AU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...