Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devorlast

Surface Pro 3 vs Surface Pro 4

Polecane posty

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dobrym i dość wydajnym tabletem do multimediów i okazyjnie gier, jako ze za Androidem nie przepadam (miałem Asusa tablet przez parę lat) a za Applem jeszcze mniej chciałem kopic coś w Windowsem. Zonie kupiłem na święta Surface Pro 3 z i5 i działa świetnie, ale jako ze myślałem o czymś tad bardziej wydajnym dla siebie zaczolem szukać miedzy Surface Pro 4 a Surface Pro 3 z i7. 

Z tego co poczytałem na wikipedji odnośnie zmian miedzy 3 a 4 to aż takie drastyczne nie były ale cena podskoczyła dość sporo. Teraz się zastanawiam czy lepiej za $745 kupić Surface Pro 3 i7 z 8GB RAM i 256GB SSD czy za mniej więcej $900 kupić Surface Pro 4 z i5, 4GB RAM i 128GB SSD. 

No chyba ze jest jakaś alternatywa podobnej jakości ale w niższej cenie. Dziękuje za pomoc, niestety mój spellcheck nie wyłapał chyba wszystkich błędów wiec z góry przepraszam poliglotów za kaleczenie języka etc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry konkretnie?

 

Moim zdaniem kupno Surface'a 3 mija się z celem, gdyż przez throttling procesora wydajność jest gorsza niż w przypadku poprzedniej generacji.

Osobiście mam Surface'a 2 z Intelem i5 i wystarcza on do płynnego grania w CivV, Fallout 3 czy XCOM: Enemy Unknown w FullHD (z obniżonymi detalami oczywiście [:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surface Pro 2 to ja nawet nie wiem zabardzo gdzie mogl bym dostac, 3 gen jest w sklepach jeszcze i to nowe modele ale 2jke wycofali juz pare lat temu. Jesli o gry chodzi to myslalem ze przez grafike bedaca taka sobie bede skazany na 2D wiec jakies klasyki z GOG'a. Jak by sie dalo na przyklad Divinity Original Sin 2, do Wiedzmina 3 itp mam PC w domu a tablet potrzebuje bardziej jak jestem w pracy. Zeby nie bylo, pracuje w marynarce wojennej wiec sie zdaza ze mnie nie ma w domu pare miesiecy a milo by bylo w cos poza poasjansem popykac przez ten czas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...