Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fatures

Assasin Creed 2 - spolszczenie

Polecane posty

Witajcie mam problem z spolszczeniem w AC2. Kupiłem najnowszy magazyn Cd-action z ową grą. Następnie po otrzymaniu kodu do AC2 zarejestrowałem go na Uplay i pobrałem. Okazało się że wersja z Uplay nie ma polskich napisów/dubbingu. Więc poszperałem trochę na necie że muszę podmienić plik  DataPC.forge  a więc uruchomiłem płytkę na drugim komputerze by poszukać na niej owego pliku ale okazuje się że na płytce nie ma tego pliku. Czy on ma zmienią nazwę lub po prostu jest gdzieś schowany? Wspomnę żę na tym laptopie gdzie mam pobranego AC2 napęd cd/dvd nie działa więc nie mam możliwości zainstalowania go z płytki a drugi lapek na którym sprawdzałem płytkę jest za słaby by pociągnąć AC2.  Proszę o pomoc w mojej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probowales szukac tego pliku na dysku, po tym jak juz gre zainstalowales? Bo raczej nie chodzi tutaj o pliki wchodzace w sklad instalatora AC2...

A probowales szukac tego pliku na dysku, po tym jak juz gre zainstalowales? Bo raczej nie chodzi tutaj o pliki wchodzace w sklad instalatora AC2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tesu napisał:

A probowales szukac tego pliku na dysku, po tym jak juz gre zainstalowales? Bo raczej nie chodzi tutaj o pliki wchodzace w sklad instalatora AC2...

A probowales szukac tego pliku na dysku, po tym jak juz gre zainstalowales? Bo raczej nie chodzi tutaj o pliki wchodzace w sklad instalatora AC2...

Ja gry nie instalowałem tylko ją pobrałem... A więc muszę ją zainstalować na dysk z płyty i stamtąd wziąć ten plik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tesu napisał:

A pobrales instalator, czy gre, ktora mozesz uruchomic? Bo jak to drugie, to pobranie = instalacja. Plik powinien byc na dysku po zainstalowaniu gry. 

To drugie tylko co trzeba teraz z nim zrobić? Skąd mam wziąć ten plik z polską wersją?

4 godziny temu, ProVaX napisał:

W ustawieniach masz opcję język dajesz polski i włączasz napisy i tyle ja nie miałem problemu, ale napisów w intro nie ma 

No właśnie nie mam do wyboru polskich napisów tylko angielski/włoski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ProVaX napisał:

tylko nie wiem czy są polskie znaki http://www.portal24h.pl/pobierz/spolszczenia-gier/ac/assassin-s-creed-ii/ i jeszcze jedno czy w opcjach pobierania na uplay nie ma wyboru języku albo we właściwościach gry jak na steam?

Niestety nie ma wyboru tzn. jest ale nie ma tam języka polskiego. To dzięki za pomoc :) Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...