Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry, a w zasadzie dobry wieczór. Czy istnieje możliwość zakupu archiwalnych wydań CD-Action? Chodzi mi o wszystkie numery z roku 2011, a także styczniowy CD-Action z tego roku. W sumie 13 egzemplarzy + ewentualnie wydania specjalne. Jeżeli taka możliwość istnieje, to bardzo bym prosił o szczegółowe informacje. Oczywiście mam na myśli wydania wraz z płytami i innymi dodatkami do numerów.

Pozdrawiam :)

Edited by SuchyKT

Boże, widzisz i nie grzmisz. Coś mnie pokusiło, żeby znowu zainteresować się prenumeratą (bo niby taniej - 2 numery wychodzą gratis). Tym razem jednak bez prezentu (wcześniej wysyłali beznadzieją mysz zamiast tej właściwej, to teraz pewnie zamiast torby na laptopa dostałbym kopertę, a zamiast HUBY (hahaha) jakieś nasionka mchu). I wszystko byłoby cudnie, gdyby nie to, że na pierwszy numer z prenumeraty (2/2012) czekam już prawie 3 tygodnie. Ktoś tutaj wspomniał, by kontaktować się przez formularz na stronie prenumeraty. Tak też zrobiłem w środę i do tej pory brak odpowiedzi (nie odstałem też żadnej kopii na maila mojego listu, a to powinna być chyba oczywista oczywistość). Oczywiście adresu mailowego (najlepiej do działu prenumeraty) albo telefonu (też do tego działu) nie ma. Może ktoś poratować gdzie dzwonić/pisać? Za tydzień kolejny numer...

A żeby smaczku dodać, to na stronie prenumeraty po zalogowaniu ciągle widnieje napis "Niepotwierdzone zamówienie". Przelew dawno temu zrobiony. I teraz pytanie, czy to przypadkiem na poczcie się nie walnęli i Bauer nie otrzymał kasy? Tylko kiedyś było tak, że pierwszy numer z prenumeraty wysyłali niezależnie od tego czy ktoś zapłacił (a w środku numeru były podane dane do przelewu).

I druga kwestia, jak składałem zamówienie, to podany był czterocyfrowy numer zamówienia który należało wpisać jako tytuł przelewu. Tak też zrobiłem. Teraz jednak na stronie prenumeraty numer zamówienia jest sześciocyfrowy (dodatkowe dwa zera na początku). Ma to jakieś znaczenie? Czy może jakiś geniusz tworzący skrypt na stronie nie przewidział takiej możliwości, a kolejny geniusz pracujący w dziale prenumeraty nie potrafi wyciągnąć odpowiednich wniosków z tych danych (dostali zapłatę za zamówienie którego nie ma, a nie realizują zamówienia które jest złożone)? A może ten numer nie ma większego znaczenia?

Nie wiem co jest głupsze - ja czy ich skrypt. :)

Maile dostałem dawno temu (patrz załącznik). Najpierw "powitanie", później "zamówienie" i na końcu "potwierdzenie". Powitanie dostałem na start, zamówienie w momencie wybrania zamówienia na stronie, a potwierdzenie w momencie kliknięcia w link z zamówienia.

Jaja są, bo teraz spróbowałem ponownie kliknąć w ten link i status zamówienia zmienił się ("Przelew zewnętrzny (potwierdzone)"). Tylko ja jestem przekonany, że już to wcześniej zrobiłem, bo inaczej nie dostałbym tego trzeciego maila, nie? :) Jeszcze pytanie czy powinienem dostać jakieś kolejne potwierdzenie na maila o zmianie statusu zamówienia? Teoretycznie już je dostałem wtedy (widać ?na zapas?)...

Tak czy siak to wielkie dzięki za pomoc. Teraz pozostaje zadzwonić w poniedziałek i jeszcze się upewnić (i ew. przypomnieć o wysyłce, bo oni lubią zapominać - znam z doświadczenia jak już kiedyś nie dostałem numeru "bo poczta zgubiła" i musieli wysyłać ponownie).

Głupotą jest też to, że nawet jeślibym nie potwierdził, to skoro złożyłem przelew to chyba oczywiste, że tym sposobem potwierdzam zamówienie. Przecież ja im tych pieniędzy nie wysłałem w prezencie. Mogliby je w takim razie oddać, a tutaj też ani widu ani słychu... :)

post-59670-1328392494_thumb.jpg

Edited by Lucek89

Tak jak wielu innych, w prenumeracie dostałem złą płytę( tę ze 199 numeru). Wysłałem już 2 maile na adres reklamacji płyt i od kilku dni czekam na odpowiedź. Czy wogóle mam spodziewać się przysłania poprawnej płyty czy zostanę z pogardą olany? Jestem trochę wkurzony, bo akurat płyta dołączona do 200 numeru jest obfita w ciekawe pełniaki.

Tak jak wielu innych, w prenumeracie dostałem złą płytę( tę ze 199 numeru). Wysłałem już 2 maile na adres reklamacji płyt i od kilku dni czekam na odpowiedź. Czy wogóle mam spodziewać się przysłania poprawnej płyty czy zostanę z pogardą olany? Jestem trochę wkurzony, bo akurat płyta dołączona do 200 numeru jest obfita w ciekawe pełniaki.

Na pewno dostaniesz wlasciwa plyte (plyty) i zapewne jeszcze jaja tych od prenumeraty jako zadoscuczynienie... bo powinni je im urwac za takie numery.

Na pewno dostaniesz wlasciwa plyte (plyty) i zapewne jeszcze jaja tych od prenumeraty jako zadoscuczynienie... bo powinni je im urwac za takie numery.

O taki dodatek mi się podoba ;] W takim razie czekam z niecierpliwością i dzięki za odpowiedź.

Pocieszę Was. Ja cały czas czekam na numer 1/2012 (dla przypomnienia podam, że ukazł się przed świętami w zeszłym roku) mimo że w kioskach jest już marcowy. 13/01/2012 dostałem e-maila od Pani Jankowskiej Beaty, że styczniowy numer wyślą listem poleconym. Na moje nieszczęście to był piatek. Do tej pory czekam. Klejnoty jako zadośćuczynienie, o których pisze Smuggler to za mało!. Powinni dożucić jeszcze oko, ucho albo jakiegoś palca.

:wallbash: Dziś jest 14 luty 2012 i cały czas czekam na numeru 1/2012. Pani Beata Jankowska napisała 13 stycznia (piątek :zakaz: ), że zostanie wysłany listem poleconym. Minęły już 33 dni i nic.

Nie zamawiajcie prenumeraty :nonono:

Edited by symmeon

Zamówienie prenumeraty CD-A to największy błąd, jaki kiedykolwiek popełniłem. Pierwszy numer, jaki obejmowała prenumerata (2/2012) mimo zapewnień regulaminu oraz infolinii został wysłany nie 13 stycznia, lecz 18 (data premiery numeru w kioskach: 17 stycznia). 3/2012: data premiery 14 luty, dziś jest 16, pisma nie ma. Najlepsze było to wciskanie kitu w styczniu, że pismo na pewno zostało wysłane w terminie! Nie radzę brać prenumeraty, już lepiej pofatygować się do kiosku. Oczywiście cała wina jest zrzucana na Pocztę Polską.

Zdjęcie koperty ze stycznia dla niedowiarków:

VIGzN.jpg

Edited by Woozie321

To i tak lepiej niż u mnie. Właśnie jestem po rozmowie z "miłą" panią z działu prenumeraty. Pierwszy numer (2/2012) został ponoć wysłany 27 stycznia (10 dni po premierze). O to czemu został wysłany tak późno już nie miałem siły dyskutować. Numeru do tej pory nie otrzymałem. Pani stwierdziła, że to wina poczty i że wyśle ponownie poleconym. Rozmowa:

-Kiedy zostanie wysłane?

-Jak najszybciej.

-Ale kiedy dokładnie to będzie?

-Nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Z doświadczenia wiem, że jak kiedyś poczta zawiniła i musiałem dzwonić by ponownie wysłali numer, to mimo zapewnień, że numer będzie wysłany maksymalnie za 2 dni, to data nadania sugerowała jednak, że nie były to 2 dni a 10...

Nie chciałem już pytać nawet, czy dostanę przypadkiem numer z płytką z 1/2012 (ale są też tego plusy, dodatkowy CD-Key do SR2 się przyda :)).

I korzystając z tego że udało mi się tam dodzwonić (a czasami jest to trudniejsze niż dodzwonienie się do jakiegoś audiotele) zapytałem czy został wysłany aktualny numer. Dostałem odpowiedź, że wysłano 10.02 (!!!). Wcisnęła mi ściemę, że numer wysłany został na 5 dni przed premierą. Na razie nie mam wprawdzie na to dowodu, więc nie będę pisał co sobie o tej pani (i zarazem o całym wydawnictwie) pomyślałem, jednak na bank jest to po prostu kłamanie w żywe oczy. Wtedy przypomniało mi się, że nie dostałem odpowiedzi na 2 maile wysłane już dawno temu. Jednak po tym wciskaniu kitu miałem dość jakiejkolwiek dalszej dyskusji, bo i tak prawdy bym się nie dowiedział.

Skoro szary użytkownik guzik może, to może redakcja jednak by się w końcu wstawiła? Nie można ciągle zwalać winy na PP, bo bałagan macie na swoim podwórku. Ciekaw jestem, czy osoby odpowiedzialne za wysłanie złych DVD faktycznie oberwały jakoś, czy może była to jedynie kolejna ściema (tym razem w wykonaniu Smugglera)?

Gdyby nie to, że zamówiłem prenumeratę jako dodatek do Batman: AC (a nie odwrotnie, sorry), to pewnie bym się już zaczął niepokoić gdzie najnowszy numer.. Mogę mieć tylko nadzieję, że wspomniany człowiek-latająca mysz faktycznie dojdzie względnie szybko.

Ja dodam jeszcze od siebie że jakieś 1,5-2 lata temu jak zamówiłem pierwszą prenumerate to dochodziła W DNIU premiery i była wysyłana zwykle W SOBOTĘ przed premierą.

Niestety gdy zamówiłem prenumerate na rok nr zaczął przychodzić w piątek po premierze a pod sam jej koniec juz dopiero około tygodnia po...

Dlatego już o kolejny rok nie przedłużyłem i jestem z tego bardzo zadowolony i mimo iż musze trochę poświecić czasu w dniu premiery na zakup to przynajmniej mam numer.

Edited by daverox

Już miałem się zżymać na brak pisma w skrzynce i pytać jak wygląda prenumerata (wykupiłem roczną za punkty w programie Plusa) ale widzę, że najpierw trzeba było tu wejść, a potem decydować. Cóż, moja strata.

Pani podana jako kontakt w sprawach prenumerat też milczy jak zaklęta po moim mailu. Niezła padaczka.