Jump to content

Recommended Posts

Tak w ogóle to ten numer, który ukaże się 10 maja będzie numerem normalnym prawda? Tzn. że jeśli prenumeratę mam od 6/2011 to go luzikiem listonosz dostarczy?

Edited by LordWiadro

Tak w ogóle to ten numer, który ukaże się 10 maja będzie numerem normalnym prawda? Tzn. że jeśli prenumeratę mam od 6/2011 to go luzikiem listonosz dostarczy?

To zależy czy to będzie numer czerwcowy czy specjalny :)

Ale mi pomogłeś... -.- Normalny = nie-specjalny, czyli czerwcowy. To, że to zależy od tego to ja wiem, poza tym mam prenumeratę 12 wydań plus gratis numer specjalny. Chce się upewnić, że ten gratis obejmuje np. tegoroczny numer specjalny a nie ten, który będzie w przyszłym roku, dlatego pytam czy ktoś coś wie na ten temat. Choćby ktoś z redakcji.

Ale mi pomogłeś... -.- Normalny = nie-specjalny, czyli czerwcowy. To, że to zależy od tego to ja wiem, poza tym mam prenumeratę 12 wydań plus gratis numer specjalny. Chce się upewnić, że ten gratis obejmuje np. tegoroczny numer specjalny a nie ten, który będzie w przyszłym roku, dlatego pytam czy ktoś coś wie na ten temat. Choćby ktoś z redakcji.

Z tego co wiem i pamiętam to jak jest numer specjalny to nie ma np. lipcowego lub wrześniowego(oczywiście jeśli wtedy pojawił się numer specjalny). Nie martw się o prenumerate, bo wszystko na 99% jest takie samo jak w przypadku normalnego numeru.

Edit: Chyba wszystko napisałem zrozumiale...

Edited by EdwardCrab61

Ja się zastanawiam czemu cytujecie komentarz nad sobą bo z tego piramidka już wychodzi.

I czy może ktoś zrobić w tym temacie ankiete czy wybrałeś z prenumeraty Shoguna, Homefronta czy nic?

Poczta Polska lubi przynosić paczki dopiero po świętach :) Jak CDA jest zaraz przed jakimiś świętami to zawsze mi przychodzi po :)

Witam,

Posiadam prenumeratę za punkty w Programie 5 Plus (Nagroda promocyjna: CD Action - roczna prenumerata).

Owa prenumerata rozpoczęła się od stycznia 2011. W związku z tym mam dwa pytania:

1. Czy tak nabyta upoważnia mnie do otrzymania prezentu (w styczniowym CD Action pojawiła się informacja, że zamawiając prenumeratę otrzymuje się Revoltec Cordless Mini Mouse C203)?

2. Czy ta prenumerata obejmuje też wydanie specjalne CDA?

Takich informacji niestety na stronie programu 5 Plus nie ma, a nie odnalazłem ich też na stronie cdaction.

Pozdrawiam,

Adrianus

1. Czy tak nabyta upoważnia mnie do otrzymania prezentu (w styczniowym CD Action pojawiła się informacja, że zamawiając prenumeratę otrzymuje się Revoltec Cordless Mini Mouse C203)?

2. Czy ta prenumerata obejmuje też wydanie specjalne CDA?

1. Nawet jak obejmuje to pewnie i tak nie dostaniesz :) Ja już czekam 4 miesiąc...

2. To zależy jaki typ prenumeraty był... Jeśli masz podaną kwotę zakupu prenumeraty to za 165zł obejmuje, a za 153 nie :)\

Jeśli nie masz nic podane to musisz się wypytać telefonicznie, a oni Ci wszystko powiedzą...

Poczta Polska lubi przynosić paczki dopiero po świętach :) Jak CDA jest zaraz przed jakimiś świętami to zawsze mi przychodzi po :)

Zgadzam się

Ma to jednak dobrą stronę bo właśnie przed chwilą listonosz przyniósł mi Shoguna :smile:

Właśnie się instaluje...

Dziękuje CDA za wspaniały pomysł z dodatkiem do prenumeraty.

Bez odbioru :wink:

A ja właśnie wczoraj skończyłem swoją pierwszą kampanię. ;'d

A CDA ciągle nie ma! Rozumiem, że święta i w ogóle, ale przecież niedługo będzie KOLEJNY numer. Dzwonić chyba muszę, nie? Dziś, jutro?