Jump to content

Recommended Posts

Nie mogą wysłać w czwartek, bo poczta ma swoje dni czasem i dostałby taki Jaś Nowak CDA przed premierą, zeskanowałby i wio na torrenty.Ty wiesz co by się wtedy działo? IMO powinno to lecieć takim np InPostem. Rachunki zawszę dostaje dzień po nadaniu...

Pff, wtedy by przyszło w środe a nie dzień przed ;] A nawet jakby było dzien wczesniej i powiedzmy, ze kotosby zeskanował to i tak kto ma kupić to kupi...

Matko, to chyba jakaś próba woli czy coś, trzeci dzień po premierze a jeszcze CDA nie mam! :angry:

Trzeba być cierpliwym, ja prawie zawsze dostaje 4 dni po i nie narzekam :P Bardziej mi przeszkadza jak jest poniszczone i pozaginane niż jak sie spóźnia.

Niestety ja to nie jestem przyzwyczajony bo jakoś tak się składa że ostatnio ciągle przychodzi na czas, znaczy się razem z premierą. xD I zawsze jest w idealnym stanie, widocznie mam szczęście. :rolleyes:

Cys, kłamiesz, nie wierzymy Ci :P

R1 - nie przyszło by w środę. Poczta ma swoje dobre dni i potrafi dostarczyć coś wcześniej, zwłaszcza jeśli wolimy, żeby było później. Poza tym, nie mogą nadawać zbyt wcześnie, bo sami go nie mają :P Poza tym, sporo jest cwaniaczków, którzy jeśli znajdą w necie to nie kupią, bo i po co skoro już przeczytali?

Edited by Gofer

E tam, ja wole mieć w poniedziałek i żeby se cwaniaczki poczytały ;], niż nie mieć nawet w czwartek i życ w niepewności czy bedzie na weekend...

Jak dla mnie to dział prenumerety strzelił gafe totalną teraz, bo większego opóźnienia niż 2 dni jeszcze nie miałem ;f

(zazwyczaj mam dzien po)

Dobrze że sie prenumerata kończy xd

U mnie zwykle dochodziło w czwartek, a tu dzisiaj zdziwko i nie ma. Ale słyszałem, że poczta ma opóźnienia po długim weekendzie i nadrabiają zaległości. Ponoć nawet priorytety przychodzą później niż zwykle. Ale co zrobić...

Trzeba poczekać do końca prenumeraty a potem w dzień premiery o 7 do kiosku :)

lubię pospać ;)

dzisiaj dostałem chociaż miałem nerwy, bo pierwsze myśli stojąc przed skrzynką do cenzuralnych nie należały, wiadomo - czarna folia a w skrzynce zwykle czarno jeśli jest pusta, ale to jest niezwykłe uczucie jak poddenerwowanie zmienia się w radość ;)

cały dzień zleciał szybciej niż powinien a nawet pełniaków nie zdążyłem zainstalować, świetny numer :)

Edited by wies.niak

A ja raczej rezygnuje z prenumeraty, ponieważ tylko 1 się zdarzyło, że by CDA przysłali przed terminem - zwykle przychodzi parę dni później po wydaniu. :(

Daaaawno, dawno temu, jakoś ok 65tego numeru prenumerata przychodziła dokładnie w terminie. Potem miałem przerwę w prenumeracie, przerzuciłem się na detal, a teraz, jak wróciłem, faktycznie - opóźnienia są, okładki zdarzają się pogięte, no ale trudno.

Oszczędność kasy i fakt, że przez cały rok nie muszę zastanawiać się nad tym 15zł ekstra co miesiąc są dla mnie wystarczającym argumentem, żeby prenumeratę kontynuować.

(JEDNAK mogłoby być 10x lepiej, drodzy Państwo z działu prenumeraty!!)

A argument o torrentach itp rozbija się we mnie pustym śmiechem :]

Przecież, jeśli już coś takiego ma się zdarzyć, to zdarzy się w dniu prenumeraty i taki eloziomek, co to chce być przez swoje 27 sekund jakimś super cwaniakiem i tak sobie go ściągnie (chociaż przyznam się, że - może dlatego, że się tym nie interesowałem - ja akurat o takich sytuacjach jeszcze nie słyszałem :huh: ).

Coś mi mówi, że w takiej sytuacji różnica tych 2 dni nie robi im żadnej różnicy. Oczywiście, fakt, że CDA wyjeżdża z drukarni w określonym dniu jest już zagadnieniem nie do przeskoczenia, ale kolega powyżej słusznie zauważył, że są inne firmy oferujące usługi pocztowe...

Pzdr

Ech... no i minął tydzień od wysłania cda do mnie, przynajmniej tak mi powiedzieli z działu prenumeraty że 12.05 zostało wysłane. A cda nie widać :/

Brak mi słów, kupuje cda od kilku lat i zachciało mi sie prenumeraty i to rocznej :/ jeszcze tylko kilka miesięcy i nigdy więcej prenumeraty.

Przez 6 miesięcy tylko jeden numer przyszedł na czas, a jeden w ogóle :/ co prawda później dostałem dwa numery ale chyba nie o to chodziło w prenumeracie ?? Pomijam już fakt że cda przychodzi do mnie tak jak by listonosz je w d...e przyniósł :/

W skrócie, poczta suxxx a listonosz niech zacznie sie bać ;P

Prezent, oszczędność kilku złotych i pewność, że będę CDA miał(zdarza się, że nie ma ekstra 15 zł w miesiącu) trzymają mnie przy prenumeracie. No ale to co wyczynia poczta, to przechodzi ludzkie pojęcie, te opóźnienia są straszne... Drogie panie z prenumeraty, nie żywię do was urazy, ale ubłagajcie przełożonego o zmianę dostawcy. Nawet jakby miała prenumerata pójść lekko w górę.

P.S - Jak sprawdzić, ile zostało do końca prenumeraty? Tylko telefon do miłych pań?

Czy komuś CDA też "przychodzi" lekko zmięte? U mnie, zawsze na bocznej stronie jest zawsze trochę sponiewierane, jakby szkolono na nim jakiegoś młodego antyfana. :angry:

Tja zgadza sie, pewnie w twoim oddziale poczty pracuje jakiś antyfan, w moim na pewno. Nie dość że przychodzi zmięte (to mało powiedziane) to jeszcze ze sporym opóźnieniem. Pewnie czytają na poczcie ;)

Przyszło dzisiaj! Ale też lekko otwarte, jakby ktoś sprawdzał co tam jest. No ale musze pochwalić się, że dostałem pełnowartościowy i nienaruszony egzemplarz.

Ja już jestem szczęśliwym posiadaczem :D wreszcie, aby tydzień opóźnienia:/ Bałem się że prędzej mi sie urlop skończy niż cda dojdzie. I nawet wygląda tak jak by listonosz je przyniósł w torbie a nie w d....e :D i folia cała. Zdaje się że przez te strajki antyfan który zawsze czytał moje cda tym razem go nie dorwał :D

Guest Ymir

Jeśli do tej pory ktoś z was nie ma swojego egzemplarza niech sprawdzi na poczcie - może zalega.

Ja kiedyś czekałem na numer miesiąc, nie przyszedł dopóki tata nie poszedł na pocztę i się nie zapytał ;]

Guest SunsetOfBelchatow

Ech, wszystko fajnie, ale właśnie spojrzałem do majowego CDA w celu wypełnienia druku do prenumeraty. I tutaj ZONK. Po drugiej stronie mam artykuł o ciekawej książce. Trudno, już przeczytałem, wytnę, ale nie można byłoby zrobić tak, żeby za prenumeratą była jakaś reklama? Byłoby mniej szkoda niszczyć magazyn. <_<

Ech, wszystko fajnie, ale właśnie spojrzałem do majowego CDA w celu wypełnienia druku do prenumeraty. I tutaj ZONK. Po drugiej stronie mam artykuł o ciekawej książce. Trudno, już przeczytałem, wytnę, ale nie można byłoby zrobić tak, żeby za prenumeratą była jakaś reklama? Byłoby mniej szkoda niszczyć magazyn. <_<

Skseruj ten druczek i wyślij. Też przyjmą.

hehe ja za to dostaje podwójne egzemplaże ... znaczy juz drugi raz mi sie trafia podwójny egemplaż ...chyba maja tam troche bałaganu w tym dziale prenumeraty ...pierwszy- adres dobry imie inazwisko nie moje :lol: drugi- nie wiem jakiś bonus :blink: podwójne pisma mimo dobrego adresu ... :lol:

Mam pytanko w sprawie dostarczenia prenumeraty nowego nru (to juz przyszly tydz.!). Jak zostanie rozwiazana ta sprawa w zwiazku ze strajkiem naszej ukochanej ;) poczty ? Wszystkie przesylki maja szanse utknac w regionalnych sortowniach i wtedy nawet osobista wizyta we wlasnym urzedzie pocz. nic nie pomoze! :ph34r:

PS. witam wszystkich

@up Witam, witam :)

Ja nie wykupuje prenumeraty, gdyż bardzo lubię we wtorkowy ranek jechać na rowerku do okolicznego sklepu po CDA.

Zalety i wady prenumeraty.

Zalety:

+Coroczny bonus w postaci gierki (kod z eastore), mp3, lub jakiegoś gadżetu.

+Czasami zdarzy się jakaś pomyłka i dostaniesz 2 egz. :P

+Wychodzi taniej.

Wady:

-Trzeba liczyć się z opóźnieniami

-Czasami numer jest podarty, pogięty.

-Trzeba mieć 150 zlotych, aby móc wyłożyć na raz