Jump to content

Recommended Posts

Zamówiłem prenumeratę od piątego numeru, dostałęm go już, dostałem też joystick, ale nadal nie widać ani nie słychać mojej koszulki i czapki, choć kasa z konta wypłynęła. ma ktoś podobny problem, czy może tylko moja paczka gdzieś sobie poszła/zaginęła?

Ja tylko z takim małym pytankiem.Czy da radę zamówić prenumeratę CDA za granicę???

Kiedyś mówili, że radę da, tyle ze ona wynosi jakieś 200% ceny prenumeraty krajowej.

W numerze 05/06 był konkurs. Do wygrania była gra Heros of Might and Magik V. A 16 maja (tj. nowy numer) miała się pojawić lista zwycięzców. Czy się zapomniało czy ja coś przeoczyłem? :?

W numerze 05/06 był konkurs. Do wygrania była gra Heros of Might and Magik V. A 16 maja (tj. nowy numer) miała się pojawić lista zwycięzców. Czy się zapomniało czy ja coś przeoczyłem? :?

Zdaje sie. ze nie dostarczono na czas wynikow (to juz nie nasza wina). ale co sie odwlecze...

Ja – choć nie przegapiłem żadnego wydania od Marca 1999 nie należę do grona prenumeratorów – nie mam pojęcia dlaczego – dla mnie w samym dostrzeżeniu nowego „CDA” – na przykład w kiosku lub na stoisku z prasą, zawarta jest pewna magia – lubię mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy, a comiesięczny rytuał jego kupowania daje mi gwarancję tego, że nie będę żałował swojej decyzji, poza tym z reguły rzadko nabywam kolejny numer w tym samym miejscu co poprzedni (ba – powiem nawet, że ostatnie dziewięć wydań „dorwałem” w siedmiu różnych punktach) – to na swój sposób zapobiega popadnięciu w rutynę – czemu za wszelką cenę chciałbym uniknąć w przypadku „mojego” lubego czasopisma.

To tak jakby być żonatym od dwudziestu lat i poznać jakąś młodszą „koleżankę” – kosztuje nas ona mniej od utrzymania rodziny i najprawdopodobniej ładniej jej w „małej czarnej” niż naszej żonie, ale przecież z tą pierwszą o wiele więcej nas łączy – nie opuścimy jej nawet jeśli wydaję się, że takie wyjście ma same zalety – to tylko pozory.

Co innego jeżeli ktoś kupił zaledwie kilka numerów „CDA” i od razu zdecydował o podjęciu prenumeraty – kompletnie inna bajka – ale jeżeli ktoś nabywa pismo od tak dawna jak ja to jest po prostu zbyt przywiązany do takiego stanu rzeczy……..

A tak swoją drogą ciekawe czy grono redaktorskie to prenumeratorzy…….

Trzeba się dowiedzieć – odsyłam do „pytań do redakcji”……

czy mozna zamowic prenumerate z nieco starszego numeru, tzn na starszych warunkach?[chodzi mi o prenumerate CDA z DVD + PC FORMAT)

Mozna zamowic prenumerata na tych warunkach, ktore AKTUALNIE sa.

Szkoda że prenumerata CDA rózni się tylko ceną z CDA które można kupić np. kiosku, gdybyście coś dołożyli no ale wtedy to by nie było interesu...chociaż... :roll: :roll: :roll:

Mnie coraz bardziej wkurza to, że moje CD-A po otworzeniu ma pozaginany brzeg. Jak kupowałem CD-A w kiosku i pogiąłem okładkę to wiedziałem, że to moja i tylko moja wina. A tak wyręczają mnie na poczcie. Nie dało by się coś z tym zrobić? Np. naklejka "Fragile" czy "Biohazard" i już by się inaczej obchodzili z relikwią.

Mnie coraz bardziej wkurza to, że moje CD-A po otworzeniu ma pozaginany brzeg. Jak kupowałem CD-A w kiosku i pogiąłem okładkę to wiedziałem, że to moja i tylko moja wina. A tak wyręczają mnie na poczcie. Nie dało by się coś z tym zrobić? Np. naklejka "Fragile" czy "Biohazard" i już by się inaczej obchodzili z relikwią.

Mam dokładnie ten sam problem :evil: Ale mało tego że mną mi CDA to jeszcze dostarczają je dzień po ukazaniu się w kioskach :evil:

O tym już wspominałem gdzieś i kiedyś na forum. A pamiętam, że w AR był list od gościa, który prenumeruje CD-A i pytał dlaczego do niego przychodzi wcześniej niż ukazuje się w kiosku. Może to dlatego, że za daleko mieszkamy?

O tym już wspominałem gdzieś i kiedyś na forum. A pamiętam, że w AR był list od gościa, który prenumeruje CD-A i pytał dlaczego do niego przychodzi wcześniej niż ukazuje się w kiosku. Może to dlatego, że za daleko mieszkamy?

Możliwe... w końcu Śląsk leży trochę daleko od Warszawy. Ale mój problem polega jeszcze na tym że mieszkam na obrzeżach Mysłowic i wszyscy listonosze wynieśli się z mojej dzielnicy (nie mam pojęcia czemu - chyba był jakiś strajk koło Bożego Narodzenia) i wszystkie przesyłki lądują na głównej poczcie w centrum miasta a tym leniom się nie chce mi jej przynieść jeszcze tego samego dnia

Hmm... a może by tak zrobić, żeby każdy prenumeraor dostawał talon/kartę/albo coś w tym stylu i był upoważniony do odbioru CD-A w dowolnym kiosku co miesiąc. Wiem, że to byłoby trudne w realizacji, bo przecież trzeba by było jakoś sprawdzić czy gość już odebrał CD-A z kiosku czy nie, ale za jakiś czas to może...

Hmm... a może by tak zrobić, żeby każdy prenumeraor dostawał talon/kartę/albo coś w tym stylu i był upoważniony do odbioru CD-A w dowolnym kiosku co miesiąc. Wiem, że to byłoby trudne w realizacji, bo przecież trzeba by było jakoś sprawdzić czy gość już odebrał CD-A z kiosku czy nie, ale za jakiś czas to może...

Hmmm... w sumie pomysł całkiem ciekawy ale jak sam zauważyłeś trudny w realizacji

POmysl niezly ale nie do realizacji z przyczyn technicznych.

Smg, tylko bez POdtekstów politycznech proszę :) Czy nie można by było odesłać wam tego joysticka (badziewny strasznie), a w zamian dostać ten 5-cio pak (bodajże) gier?

Smg, tylko bez POdtekstów politycznech proszę :) Czy nie można by było odesłać wam tego joysticka (badziewny strasznie), a w zamian dostać ten 5-cio pak (bodajże) gier?

REDAKCJA CDA NIE MA NIC WSPOLNEGO Z PRENUMERATA, WYSYLKA GADZETOW ITD. Z NIA ZWIAZANYCH I PROSZE NAS O NIC W TEJ SPRAWIE NIE PYTAC. MY WE WROCKU ROBIMY PISMO, A PRENUMERATA TO SPRAWA WAWY. PANIATNO?

Ja o tym wiem, ale chyba ktoś z Wrocka ustala zasady?

NIE!!! Jeszcze raz powtarzam: redakcja jako taka nie ma NIC wspolnego z prenumerata. Dotarlo?