Skocz do zawartości

Polecane posty

4 godziny temu, MajinYoda napisał:

Fakt, przydałoby się, choć podejrzewam, ze każda etykieta jest robiona mechanicznie. Dlatego nauczyłem się trzymać faktury w bezpiecznym miejscu :).

Prenumerowałem wcześniej inne czasopismo i tam liczba pozostałych numerów była nadrukowana na etykiecie. Właściwie to zdziwiłem się, że nie jest to teraz norma.

Aha, i każdy numer otrzymuję z mniej więcej tygodniowym opóźnieniem, a mieszkam kilkanaście kilometrów od Wrocławia (choć pewnie ważniejsza jest odległość od drukarni, nie redakcji). Głos w ankiecie na ten temat oddałem już jakiś czas temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dotarłem tu dzięki koledze @Coenn więc się wypowiem:

Co do rekompensaty - brak kontaktu na ten temat tak z mojej strony jak i ze strony wydawnictwa. Prenumerata kończy mi się za dwa miesiące, mam nadzieję, że otrzymam wraz z gazetą taką kartkę A4 z propozycją przedłużenia:) Może tam znajdzie się konkretna oferta. Spodziewałem się, że otrzymam jakąś propozycję a nie będzie się trzeba upominać - nic bym nie wiedział gdybym, nie został zachęcony przez kolegę @Coenn do otwarcia tego wątku - dzięki za info:)

Co do prenumeraty - jak otwarłem ten temat to mnie zaszokowała data-2003 rok pierwszych postów:) Zdębiałem normalnie, choć w tamtych czasach miałem lepszą opinię o prenumeracie ze względu na jej terminowość. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to wina poczty - dwa numery które zaginęły były z ostatniego pół roku , ale wydawnictwo po zgłoszeniu nadało poleconym ponownie przesyłkę. Reakcja jak dla mnie bardzo dobra, szybka, i zgodna z oczekiwaniami:)

Ogólnie dopowiem tylko, że skoro po 20latach dalej kupuję to pismo, to znaczy, że nadal jest dobre, szkoda mi tylko kącika na luzie. Okrojenie go było najgoprszą rzeczą jaka spotkała to pismo. Zawsze od tego zaczynałem lekturę:)

pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ksys89 napisał:

Co do rekompensaty - brak kontaktu na ten temat tak z mojej strony jak i ze strony wydawnictwa. Prenumerata kończy mi się za dwa miesiące, mam nadzieję, że otrzymam wraz z gazetą taką kartkę A4 z propozycją przedłużenia:) Może tam znajdzie się konkretna oferta. Spodziewałem się, że otrzymam jakąś propozycję a nie będzie się trzeba upominać

Mimo wszystko radzę Ci napisać do Bauera - lepiej samemu dbać o swoje interesy ;).

7 minut temu, ksys89 napisał:

(...)szkoda mi tylko kącika na luzie. Okrojenie go było najgorszą rzeczą jaka spotkała to pismo. Zawsze od tego zaczynałem lekturę:)

Też mi szkoda tego kącika - takie trochę przedłużenie GameWalkera. Choć, z drugiej strony, poprzednia wersja NL była (pod koniec jej istnienia) zaledwie  drukowaną wersją serwisu JoeMonster.org :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja tam tak emocjonalnie do tego nie podchodzę. Na czasie dostawy mi nie zależy, bo jeszcze niedawno miałem zafoliowanych 12 wydań CDA, ale już dojechałem do grudniowego ;) Ranga, itp. to dla mnie tylko jakieś wirtualne bzdety, z których nie korzystam (coś jak bezużyteczna skórka do gry w zamówieniu przedpremierowym).

Jednak żeby nie było, co do prenumeraty, to widać, że wydawca nie był przygotowany w kwestii wprowadzenia kodów względem prenumeratorów: 

- Zmiany cen, powrót do płyt, a potem kodów, widzę jako istny poligon doświadczalny

- Rekompensaty nie otrzymałem i pewnie nie otrzymam, bo u mnie obniżka objęła raptem 1, czy 2 numery, więc nie liczę na to. Zresztą wstyd mi się dopytywać o takie kwoty

- Kilka razy pisałem z prośbą o możliwość złożenia prenumeraty, której brakowało, a gdy już się pojawiła, to obejmowała ten sam kiepskiej jakości plecak

Nie zmienia to faktu, że nadal CDA kupuję, bo zwyczajnie przywykłem, a poza tym za te pieniądze aż głupio nie kupić (jak dla mnie powinni kosztować min. 20zl). Tyle, że teraz kupuję w kiosku, co jest trochę dziwnym uczuciem po 20 latach prenumerowania :D

PS. @Coenn Polecam trochę mniej nerwów i jadu. Może joga? Bo jeszcze wylądujesz we Frustrat Zone :) Ehh, chciałbym mieć tyle czasu, co Ty by dopominać się i walczyć o takie drobiazgi. Tak, czy siak, pozdrawiam ciepło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie, w jaki sposób obliczają rekompensatę przy przedłużaniu prenumeraty?

Czy jest to cena egzemplarza w "starej" prenumeracie (179 / 13 = 13,8 PLN) minus cena wydań kioskowych?

Czy raczej jest to różnica pomiędzy tym 13,8 a  9,2 czyli 4,6 PLN? (Cena w prenumeracie obecnie - 120 / 13 = 9,2)

Ja akurat 13 numerów mam po "starej" cenie. Czy będzie to 59 PLN rekompensaty? :D Szczerze wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game - ale to nadal nie jest priorytet. Tylko polecony, który dalej może iść i 14 dni. Nie zmienia to szybkości bo normalnie wysyłają firmówką bez numeru nadania, a przy umowie wysyłają firmówką poleconą z numerem nadania. Więc opłacalność tego rozwiązania dla prenumeratora też jest słaba, a zobacz jaka różnica dla prenumeratora i dla Bauera

@pawelm8  -  ani odległość od drukarni, ani odległość od redakcji nie ma nic wspólnego z dostawami poczty polskiej.

Edukuję: nadawane są np. w drukarni lub siedzibie wydawnictwa (warszawa, bauer motorowa) - odbiera je kurier poczty, jedzie na placówkę (a wieczorem na główną sortownię) lub od razu na główną sortownię w danym mieście skąd odebrał całą korespondencję (dajmy na to Warszawa). W nocy podjeżdża tir lub inne duże auto i zabiera z sortowni wszystkie paczki razem z prenumeratami wszelkich firm itd. i jedzie na inną główną sortownię w danym rejonie, stamtąd nad ranem jadą auta albo bezpośrednio do klientów (pocztex24/ pocztex48) w zależności jak wygląda region albo jadą na konkretną placówkę pocztową (listy, prenumeraty, paczki zwykłe) - stamtąd dopiero listonosz bierze jak już Panie wklepią wszystko w system - może wziąć 1 dnia po przyjeździe, może i 5 a może 15 dnia w zależności od ilości przesyłek. Wszystko jasne? :P  

Ogólnie nie dam teraz głowy skąd idzie prenumerata bo nie pamiętam ale nawet jakby szła z Wrocka to u CIebie będzie to tak:

przykład: środa - nadanie we Wrocławiu, idzie na sortownię główną we Wrocku

czwartek rano: jadą na placówkę pocztową w Twoim regionie (o ile Twój region obsługuje główna sortownia we Wrocku)

Od widzimisię listonosza i Pań pracujących na Twojej placówce zależy głównie to kiedy będzie u Ciebie numer :) Czy np. w czwartek już czy dopiero za 10 dni.

Proponuję udać się na poczcie i przekazać listonoszowi i Paniom po flaszce to prenumeratę będziesz mieć w dniu premiery :P 

 

@parapsychopatolog - nie rozumiem Tych Twoich opcji ale to wygląda tak. Cytuję: "Różnica do egzemplarza promocyjnego jest: 13,76-9,99 = 3,77"

i przykładowo u mnie było tak: "Zatem liczymy różnicę z 4 wydań: 4*3,77 = 15,08"

"O kwotę 15,08 możemy obniżyć wartość nowej prenumeraty"

Edytowano przez Scouser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki za wyjaśnienie. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że w moim regionie na poczcie pracują pacany i raczej nic się w tej kwestii szybko nie zmieni. Dam sobie spokój. Podejdę do kiosku we wtorek. Szkoda tylko, że sama redakcja traci na tym. Osobiście premiera Cd-action to zawsze było dla mnie ważnym wydarzeniem w miesiącu, utożsamiałem się z tym pismem, a teraz przez te parę lat opóźnień i walki to moje nastawienie do pisma mocno zmiękło. Dlatego nic mnie już nie przekona do przedłużenia prenumeraty. Żadne tam zbędne plecaki czy kubki. W dzisiejszych czasach dostawa zamówionego towaru na czas jest jedną z najbardziej pożądanych rzeczy rynku e-commerce. Może gdy zmieni się dostawca i będzie działać tak sprawnie jak paczkomaty (ostatnio dostałem paczkę 18 godzin od kliknięcia "kup teraz", evenement :O) to powrócę, ale puki poczta polska się tym bawi ja pass.

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Scouser napisał:

 

@parapsychopatolog - nie rozumiem Tych Twoich opcji ale to wygląda tak. Cytuję: "Różnica do egzemplarza promocyjnego jest: 13,76-9,99 = 3,77"i przykładowo u mnie było tak: "Zatem liczymy różnicę z 4 wydań: 4*3,77 = 15,08"

"O kwotę 15,08 możemy obniżyć wartość nowej prenumeraty" 

Czyli odejmują cenę egzemplarza w starej prenumeracie od wartości kioskowej, a moim zdaniem powinni od wartości w nowej prenumeracie. Ale nie będę się o 50 groszy na egzemplarzu pieklił.

Z resztą ceny kioskowe zmieniały się w trakcie i w sumie taką rekompensatę uznaję za sprawiedliwą i do przyjęcia.

Przy okazji dziękuję Coennowi za ruszenie wątku rekompensat za prenumeratę i przesłanie prywatnych wiadomości do zainteresowanych!

Edytowano przez parapsychopatolog
brak jednego słow w zdaniu "pieklił" :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Scouser napisał:

 

@pawelm8  -  (...)

Od widzimisię listonosza i Pań pracujących na Twojej placówce zależy głównie to kiedy będzie u Ciebie numer :) Czy np. w czwartek już czy dopiero za 10 dni.

Proponuję udać się na poczcie i przekazać listonoszowi i Paniom po flaszce to prenumeratę będziesz mieć w dniu premiery :P 

Obawiam się, że nie będzie to takie proste. Z obsługującą mój rejon panią listonosz mam dobre kontakty. To wieś i tutaj ludzie nie są tak anonimowi jak w mieście. Z paniami pracującymi w obsługującej mój rejon placówce kontakt mam już słabszy, ale zasadniczo do innych przesyłek zastrzeżeń nie mam, przynajmniej w kwestii obsługi tej ostatniej mili.

Co ciekawe, gdy prenumerowałem CDA w okolicy roku 2000 czy 2001 czas dostawy był podobnie wydłużony. Napisałem w końcu w tej sprawie do wydawnictwa i magicznie kolejny numer albo dwa przyszły naprawdę szybko, do tego dołączone zostały dwa numery innego czasopisma z oferty tamtego wydawnictwa, ale tytułu już nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę udzielam krótkiej odpowiedzi, co zmieniło się po roku od mojej skargi na prenumeratę. 

Otóż nic w moim przypadku się nie zmieniło. Po dwukrotnym otrzymaniu uszkodzonych czasopism i to w czasie kilku dni po premierze, gdzie mogłem osobiście kupić towar w idealnym stanie, zwyczajnie zrezygnowałem z prenumeraty. Paranoja, żeby jako prenumerator czekać za przesyłką dłużej od zwykłego gościa kupującego w sklepie i dostawać towar pogięty lub z połamanym grzbietem.

Obecnie po roku mogę nawet dodać, że w ogóle zrezygnowałem z kupowania CDA. Zawiodłem się  rezygnacją z krążków i ich zawartością, jakość elementu pisanego już długo mi nie odpowiadał, ale z sentymentu 20 lat stałego klienta kupiłem kilka tych zdrapek. Luty stal się przełomem i postanowiłem więcej się nie męczyć i z żalem przestałem czasopismo kupować.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, SkrzypolDT said:

Zawiodłem się  rezygnacją z krążków i ich zawartością, jakość elementu pisanego już długo mi nie odpowiadał (…) postanowiłem więcej się nie męczyć

Musze przyznac, ze "dzis" doskonale Cie rozumiem i mam podobne uczucia. Choc jeszcze "wczoraj" patrzylem na to inaczej. Mysle, ze CDA dogorywa i koniec jest bliski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wypowiem się, bo jestem regularnym czytelnikiem, ale nie prenumeratorem. Kupuję w dniu premiery, omijają mnie problemy z różnicą cen. A obecnie, poza granicami kraju walczę raczej z przelicznikiem polskiej prasy na funty w lokalnym polskim sklepie. Jak zacząłem kupować od razu podnieśli cenę, dlatego ten numer przeczytam sobie później.

A skany CD-Action z płytki jubileuszowej mam tylko do 2003 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2019 o 23:15, Coenn napisał:

 

chargeback.png.1d4ed6bdcb41299e49abadd48baab671.png2RQrP.png

I jakie sa Wasze wrazenia odnosnie tego oswiadczenia po uplywie pol roku? :-]

@Shadow** @tommy50 @szalek @ala89 @zeuseta @Forafix @ZmoraCieni @Marcin781 @moniek130 @skoorek11 @parapsychopatolog @viper218 @kacperwawszczyk @smd87 @Qrko @atraxt @Rickerto @lio2679 @lukileczo @slatanic @pawelm8 @perikorozo @seba @Wojman007 @Rafael7777 @dodo1211 @SkrzypolDT @Arag @PolishCygun @helganin @Scouser @MajinYoda @WiedzminGeralt @randomnick @Degges @grzemi @vanTuch @greedosk @ChonJi @gbaranek @TheLastUnreal @Saracen @k4cz0r @VVilku @1andrey1 @Lares86 @Fenix86 @spazma @PanWmasce @Puncol @Krolek @ksys89 @lucak @Lachu1 @Bluearga @Jumbo90 @pombywa @Neito17 @ttrk @pazur13 @Ronaldo9

[Jesli jestes (albo byles) prenumeratorem CDA, a nie wymienilem Cie z nicku powyzej, to daj mi o tym znac gdziekolwiek (w poscie, na PM, albo na stronie CDA w komentarzu pod news o zawartosci aktualnego numeru CDA), bede Ci wdzieczny!]

 

Nie wiem dlaczego zostałem tutaj oznaczony po prawdzie. :D Nie wiem o jakie oświadczenie chodzi. Ogólnie ostatnie numery przychodzą mi bardzo punktualnie. Problem był chyba z dwoma ostatnimi z 2018. Ale bez tragedii. Dochodziły tak max tydzień po czasie. A w tym roku już właściwie zawsze w dniu premiery. 

Co do rekompensat za obniżoną cenę to dostałem jakiegoś maila z tego co pamiętam, który o dziwo znalazł się w spamie, nie wiem dlaczego(pocza gmail). Poinformowano tam, że zostanie przyznana rekompensata, ale od tamtej pory żadnego info nie było. Zapewne dostanę zniżkę przy przedłużeniu, ale co jeśli nie zechcę przedłużyć? ;) Tutaj ciekawa sprawa. Prenumerata mi się kończy bodajże w czerwcu czy w lipcu. Zobaczę co dalej będzie. ;)

Z jakości magazynu cd-action jestem zadowolony. Zawsze znajdzie się chociaż jeden fajny artykuł. ;) Choć nie podzielam opinii niektórych redaktorów niekiedy. :P Za to z PC-Format zdecydowanie się zamierzam wycofać. 

Jeśli zamierzasz mnie jeszcze kiedyś oznaczać to napisz o co dokładnie chodzi, bo nie do końca wiem o co chodzi. :D Pozdrawiam. 

A no i jeszcze jakość pełniaków spadła w stosunku do tego co widziałem przez zakupem prenumeraty. Chyba wolałbym, żeby cena wynosiła już coś pod 20 zł, ale za to, żeby pełniaki były starymi hitami. :D Far Cry 1,2,3 , Seria Assasin Creed i sporo podobnych perełek. Już dość stare gry, ale za to bardzo grywalne, to mi się podobało gdy zamawiałem prenumeratę. 

Edytowano przez Rafael7777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2019 o 19:54, Rafael7777 napisał:

Co do rekompensat za obniżoną cenę to dostałem jakiegoś maila z tego co pamiętam, który o dziwo znalazł się w spamie, nie wiem dlaczego(pocza gmail). Poinformowano tam, że zostanie przyznana rekompensata, ale od tamtej pory żadnego info nie było. Zapewne dostanę zniżkę przy przedłużeniu, ale co jeśli nie zechcę przedłużyć? ;) Tutaj ciekawa sprawa. Prenumerata mi się kończy bodajże w czerwcu czy w lipcu. Zobaczę co dalej będzie. ;)

Jak już pisałem gdzieś wyżej - ja dostałem dwie opcje: przedłużenie po obniżonej cenie lub zwrot nadwyżki na konto bankowe. Pewnie będą się jeszcze do Ciebie odzywać, a jak nie to Ty się do nich odezwij :).

Dnia 3.03.2019 o 19:54, Rafael7777 napisał:

Z jakości magazynu cd-action jestem zadowolony. Zawsze znajdzie się chociaż jeden fajny artykuł. ;) Choć nie podzielam opinii niektórych redaktorów niekiedy. :P 

Też jestem zadowolony z zawartości CDA :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎2‎/‎27‎/‎2019 at 11:36 AM, ksys89 said:

nic bym nie wiedział gdybym, nie został zachęcony przez kolegę @Coenn do otwarcia tego wątku - dzięki za info:)

 

On ‎2‎/‎27‎/‎2019 at 4:05 PM, parapsychopatolog said:

Przy okazji dziękuję Coennowi za ruszenie wątku rekompensat za prenumeratę i przesłanie prywatnych wiadomości do zainteresowanych!

 

A prosos, tak "zakulisowo" zdradze, ze dochodzenie do tego, kto jest/byl prenumeratorem nie bylo bynajmniej latwe… Zmuszony bylem przejrzec co miesieczne komentarze pod newsem nt zawartosci nowego numeru CDA oraz ukryty pseudo dzial dla prenumeratorow CDA oraz pewne watki na forum i wpisy na blogach. Po czym rozeslac info w grupowych "privach" (z powodu limitu max liczny uzytkownikow na jeden "chat").

massmsg.png.d388034a30a55b3da014c49aa40f2027.png

A i tak na pewno nie doszukalem sie wszystkich, bo chocby przed chwila wpadl mi w oczy kolejny prenumerator - @Touda. A kilka dni wczesniej @Neito17. Ponadto nie brakuje osob, ktore do dzis nie odczytaly tej wiadomosci. ^^ Wezmy dla przykladu @tommy50...

massmsg2.png.38b6ddf8f63fa3b6fff31be419038c40.png

…ktory co prawda jest swiezym prenumeratorem (tak jak i ja), wiec sprawa go nie dotyczy, lecz czesto zostawia komentarze na stronie CDA, a tego "priva" nie dotrzegl poki co.

 

A dlaczego tak trudno odnalezc uzytkownikow prenumerujacych CDA? Ano dlatego, gdyz CDA - swiadome tego, ze "w grupie sila" - zadbalo o to na kilka sposobow nastepujaco:

  1. Mimo, ze od dawna w ofercie prenumeraty na stronach magazynu wydawnictwo necilo m.in. specjalna ranga dajaca dostep do ukrytego dzialu dla prenumeratorow - totalnie olewalo wywiazanie sie z tego obowiazku. Co zaowocowalo skutecznym rozbiciem jakiejkolwiek grupy prenumeratorow. Az dziw, ze nikt przede mna nie nazwal tego procederu po imieniu - false advertising.
    1. Aby bylo smieszniej nawet osobie niegdys postujacej w ukrytym dziale dla prenumeratorow (i prenumerujacej CDA nadal) odebrano prawo wgladu w ow dzial. Mowa o  uzytkowniku @zeuseta , ktory dzis nie jest juz w grupie prenumeratorow.zeuseta.png.ea69ee6b24f858b7ff029b62e8fc50b0.png
    2. Ja sam musialem upominac sie przez dobre 4 miesiace o pozostale "rzeczy", ktore nabylem wraz z prenumerata. Dopiero po jednym emailu do wydawnictwa dotyczacym ekscesow jednego modka, ktory poczal mnie nekac, gdzie podalem wszelkie powody do anulowania prenumeraty, nastepnego dnia na moim profilu wsrod ostatnio odwiedzajacyh ujrzalem @Ghosta i przydzial do grupy prenumeratorow… Choc wczesniej "uslyszalem", iz: 
    3. Z kolei kolega @Scouser, ktory CDA prenumeruje od 3 lat do dzis nie doczekal sie nalezytego wypelnienia umowy kupna-sprzedazy i przydzialu do tejze grupy.
    4. Ten proceder zbywania prenumeratorow wcale nie jest niczym nowym. Przykladem niech bedzie uzytkownik @szalek, ktory opisal to w dziale widocznym tylko dla prenumeratorow (niestety tylko tam)… subprenumpost.png.91570c1b55cac7c0bee2fa8d7b12e855.png
  2. O "oryginalnym" podejsciu do prenumeratorow swiadczy ponadto dobitnie to, iz:
    1. Ten pseudo dzial dla prenumeratorow ma tylko jeden poddzial (subforum) a zatytulowano go "Problemy z prenumerata"... Sugerujac co, ja pytam. By takowe sprawy zalatwiac po cichu?                                                     fandex.png.1d6b5fdefcdd9d079399a72717e15cb9.png
    2. Zaden z redaktorow nie odpowiedzial tam na zadne pytanie. Nikomu. I nigdy. 
    3. Okazalo sie, ze przydzial do grupy prenumeratorow odkrywa jedynie ten daremny dzial i zwieksza quota na zalaczniki. Natomiast obiecane "wiele dodatkowych przywilejow na forum" to zwyczajne lgarstwo. Nawet glupiego tytulu uzytkownika (na ten moment jest to "Czlowiek") nie moge zmienic na wlasny.
    4. Nawet sprawa tak szybka do zalatwienia, jak zgubiona litera w nazwie grupy, to zbyt wielki trud… subs.png.39b778a49f655f6fae1156c3b9903474.png
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy zastanawiałem się na prenumeratą i tyle samo razy rezygnowałem po zobaczeniu tego, jakie cyrki dzieją się z opóźnieniami dostawy.

BTW tak mnie teraz naszło odnośnie rekompensat, czy w reklamach prenumeraty było napisane, że "nie interesują cię podwyżki ceny" czy raczej "nie interesują cię zmiany ceny"? :czytaj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Tesu said:

No przeciez taki ma zamiar, od jakiegos czasu juz to widac... 

Moja intencja - jedyna - jest pewien "shaming" w reakcji na grzech chronicznego zaniedbania i ogolny brak nalezytej starannosci…

 

4 hours ago, 2real4game said:

To zgłoś to do UOKiKu

Oj, to raczej chybiona mysl… malo pragmatyczne rozwiazanie…  z dwoch powodow…

  1. Nie ukazanie prawdy o tzw "prenumeracie 2.0" na forum pulicznym (metafora), a jedynie zalatwienie tego prywatnie, to przysluga wobec winnych tego przewleklego niedbalstwa (eufemizm)
  2. Nie chodzi tu o odzyskanie pieniedzy. Miesieczny dostep do WSJ kosztuje mnie niewiele mniej (Barnes & Noble) - a moglby nawet tyle samo lub wiecej (zaleznie od miejsca zakupu) - co roczna prenumerata CDA. Ostatnio, z okazji "Black Friday", rozbawila mnie "promocyjna" cena i narobilem wtedy zrzutow.2Sbgc.png2Sbgd.png2Sbgb.png2Sbge.png
Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, SerwusX said:

Wiele razy zastanawiałem się na prenumeratą i tyle samo razy rezygnowałem po zobaczeniu tego, jakie cyrki dzieją się z opóźnieniami dostawy.

Do tej pory nowe numery CDA wyciagalem ze skrzynki pocztowej dzien przed sprzedaza (poniedzialek). Niemniej nawet, jesli magazyn pojawialby sie spozniony, to i tak moje opcje bylyby nastepujace:

  • prenumerata CDA
    • poniewaz nowy numer CDA i tak ukazuje sie zawsze wtedy, gdy nowe numery magazynow: Game Informer, Edge i PC Gamer juz mam, i recenzje tych "nosnych" gier zrecenzowanych w nadchodzacym urodzinowym CDA zdazylem juz przeczytac.
  • calkowita rezygnacja z CDA
    • poniewaz obecna zawartosc magazynu jest dla mnie warta nie wiecej niz 9.99 zl, a kwoty wyzsze, chocby o zlotowke, uwazam za nieadekwatne,
    • miesieczne subskrypcje magazynow Game Informer i PC Gamer kosztuja mnie $1.99, natomiast Edge $3.99. W sumie $7.97/mo za te 3 magazyny. Lecz, gdyby chcialo mi sie kombinowac, to nic nie stoi na przeszkodzie by kwote te jeszcze obnizyc...
      • jeno wystarczy rozpoczac subskrypcje, gdy do wydania nowego numeru zostalo juz niewiele czasu; w ten sposob w okresie jednego miesiaca subskrypcji wpadaja 2 numery,
      • nastepnie wystarczy anulowac subskrypcje do czasu, gdy numer, ktorego jeszcze nie mamy bedzie znow tym schodzacym, by znowu wpadly 2 numery w miesiacu,
      • tak kombinujac dostajemy w okresie jednego miesiaca numery GI, Edge i PCG z dwoch miesiecy, a wiec 6 numerow za kwote $7.97 (nabyte numery w subskrypcji sa zakupione "dozywotnio" i zawse gotowe do pobrania z serwerow Google)
      • nawet zaokraglajac to do $8 i liczac 4 PLN za USD wychodzi 32 zl za 6 numerow 3 magazynow, czyli przykladowo: numery kwietniowe i majowe GI, Edge I PCG.
Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎2‎/‎27‎/‎2019 at 3:06 PM, Scouser said:

Ogólnie nie dam teraz głowy skąd idzie prenumerata bo nie pamiętam

Poczytalem sobie urodzinowy numer. Pamietajac o tym miejscu nadania - sprawdzilem. W moim przypadku kazda koperta z CDA nadana byla w piatek we Wloclawku. Twoje tez?

kod0419.png.0d84854c7a93b6c45e5291c2371c10e0.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎3‎/‎11‎/‎2019 at 10:43 PM, Coenn said:

W moim przypadku kazda koperta z CDA nadana byla w piatek we Wloclawku.

Zachecam rowniez innych prenumeratorow do podzielenia sie informacja nt nazwy miejscowosci, z ktorej nadawane sa ich przesylki z CDA. Oraz czy u kazdego jest to piatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2019 o 18:02, Coenn napisał:

Zachecam rowniez innych prenumeratorow do podzielenia sie informacja nt nazwy miejscowosci, z ktorej nadawane sa ich przesylki z CDA. Oraz czy u kazdego jest to piatek.

U mnie zawsze data nadania to piątek poprzedzający premierę nowego numeru. Nigdy jednak nie zwróciłem uwagi na miejsce nadania, ale jestem na 80% pewny, że zawsze był to Włocławek ;)

 

Edit - znalazłem z grudnia. Wysłano 14.12.2018 z PP Włocławek.

Edytowano przez MajinYoda
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...