Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość ?Sotha_Sil?
A ja numer 2/04 dostałem wczoraj, to znaczy 23.2.04. I pomyśleć, że jestem tym jednym z tak nielicznych, którzy już mogą se poczytać nowy numerek. He he. Policzyłem se ile bym wydał kupując CDA w kiosku, a ile w prenumeracie. O ho...Musze sie pospieszyć z zamówieniem następnej prenumeraty bo ta się kończy...

Mi też. Jeszcze tylko jeden numerek i po :( . Trzeba kase skołować na nowo. Nie wytrzymam bez prenumeraty !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chce pochwalić cały dział kolportażu w CDA i na poczcie i listonosza. Niedość, że pismo przyszło prawie tydzień wcześniej, to jeszcze było w prawie idealnym stanie w skrzynce. Ktoś chyba wziął sobie do myślenia :) I opierniczył przy okazji pocztę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chce pochwalić cały dział kolportażu w CDA i na poczcie i listonosza. Niedość, że pismo przyszło prawie tydzień wcześniej, to jeszcze było w prawie idealnym stanie w skrzynce. Ktoś chyba wziął sobie do myślenia :) I opierniczył przy okazji pocztę :)

Ja muszę się przejść do mojej, bo pismo nie przychodzi w takim stanie w jakim bym sobie życzył, choć co do daty otrzymania nie jest najgorzej, praktycznie zawsze przychodzi 3-4 dni robocze wcześniej :lol:, ale skrzynkę mamm małą, a listonosz jest nowy i na siłę pakuje CDA do skrzynki, a później albo płyty połamane, albo CDA pogniecione lub co gorzej podarte. Na szczęście jest P. Beata Jankowska, która załatwiła mi nową płytę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechoo

A ja mimo wcześniejszych przykrych doświadczeń z prenumeratą zamówiłem ją sobie i już tydzień temu dostałem lutowy numer, a dzisiaj przyszła do mnie gra Wings of Honour. Jedyne zastrzeżenie mam do szanownego pana listonosza, któremu nie chciało się wejść na pierwsze piętro (mieszkam w bloku) i ze świstkiem musiałem zapie... zasuwać przez pół miasta na pocztę. Ale poza tym spox :-)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z prenumerata nie rozstaje sie od sierpnia 99r. Swaja droga zdazul mi sie ciekawy wypadek : kiedys nawalila chlopakom baza danych i zadzwonil do mnie (uwaga) sam Jedi. Po tym jakos dziwnym trafem dostawalem po 2 jednakowe numery. Az pewnego dnia wracam ze szkoly, patrze do skrzynki : JEST!, biegiem do domu i z powrotem patrze... I CO WIDZE ?! Roz****l mi ktos skrzynke :evil: :evil: ! GRRRRRR. Misialem zmienic adres prenumeratu i teraz od 2 lat zapierniczam do babci na drugi koniec miasta po swoje CDA :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie zastanawiałem sie nad prenumerata , ale jak czytam ze polamane pudelka i cdiki , poszarpane pogniecione i podarte okladki ,

opuznienia itp. to wole jednak Pochodzic po kioskach :) zawsze to wieksza radosc zdobyc wlasny upragniony numer i w glorii wrucic do domu :)

A zwlaszcza gdy kupuje numer z dvd ktory bardzo trudno znalezc :(

Nie zamowie jednak prenumeraty chociaz jest to duza oszczednosc pieniedzy to nie stac mnie na wylozenie takiej sumy od razu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie zastanawiałem sie nad prenumerata , ale jak czytam ze polamane pudelka i cdiki , poszarpane pogniecione i podarte okladki ,

opuznienia itp. to wole jednak Pochodzic po kioskach :) zawsze to wieksza radosc zdobyc wlasny upragniony numer i w glorii wrucic do domu :)

A zwlaszcza gdy kupuje numer z dvd ktory bardzo trudno znalezc :(

Nie zamowie jednak prenumeraty chociaz jest to duza oszczednosc pieniedzy to nie stac mnie na wylozenie takiej sumy od razu :/

To pozostaje jeszcze możliwość wzięcia prenumeraty na raty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudson

Dostałem razem z nowiutkim i cieplutki cda kartkę, że trzeba im dobulić 2 czy iles zeta za wydania dvd....tylko jak to zrobić??? :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem razem z nowiutkim i cieplutki cda kartkę, że trzeba im dobulić 2 czy iles zeta za wydania dvd....tylko jak to zrobić??? :?: :?:

I co za problem ? Jak masz konto to przelewik via internet i już :) A jak nie masz to spacerek na pocztę i wysłać kasę na konto podane przez p. Beatę. A swoją drogą (sorry ale już chyba nie mam tej kartki) ktoś chyba zapomniał podać nr konta, bo ja dostałem bezpośrednio od p. Beaty :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem jakiś stary numer poleconym i opakowanie było zniszczone (na szczęście pismo było nawet niezagięte, po prostu tak jak powinno być). Za to na nim była nalepka z napisem uszkodzone na cle (nie wiem 3 litery, więc to chyba to). Ciekawe czy nakleili to specjalnie by w razie czego "umyć ręce" ?! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
I co za problem ? Jak masz konto to przelewik via internet i już :) A jak nie masz to spacerek na pocztę i wysłać kasę na konto podane przez p. Beatę.

Ja miałem pecha bo zrobic przelew poszedłem po 1 stycznia, a nr konta był jeszcze stary i niestety nie mogłem dokonać wpłaty i nr lutowy dostałem jeszcze z CD :cry: podobno w tym numerze mam dostać 24 cyfrowy (zgodny ze standardami UE) nr konta bankowego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba2

Czy jezeli zmowie prenumerate przed wprowadzenie nowego podatku a kiedy wejdzie nowy podatek i pismo podrozeje bede musial doplacic do prenumeraty??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Czy jezeli zmowie prenumerate przed wprowadzenie nowego podatku a kiedy wejdzie nowy podatek i pismo podrozeje bede musial doplacic do prenumeraty??
Nie, prenumerata to sposób aby pokonać Lord Vatera (albo opóźnić jego przyjście;), cena się nie podwyższy do końca trwania prenumeraty...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tnicu

Cóż prenumerata jest w sumie ok, chociaż jak sobie przypomnę numery 10/02 i 11/02 które dostałem 23.12.02 w JEDNEJ paczce po SZEŚCIU telefonach do działu prenumeraty to mi się chce rzygać. Ale i tak prenumerata jest na plus, bo gdyby nie była to nie zabiłbym listonosza za porwaną okładkę 02/04 :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż po zmianie wydawcy szlag mnie trafiał bo CDA przez ponad pół roku przychodziło do mnie później niż do kiosku :( .Raz nawet tydzień czekałem, a jak zadzwoniłem to mi powiedzieli ,że mnie nie ma na liście(w połowie prenumeraty) . Na szczęści teraz wszystko wróciło do normy i mam CDA tydzień wcześniej niż inni:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord
Tuż po zmianie wydawcy szlag mnie trafiał bo CDA przez ponad pół roku przychodziło do mnie później niż do kiosku :( .Raz nawet tydzień czekałem, a jak zadzwoniłem to mi powiedzieli ,że mnie nie ma na liście(w połowie prenumeraty) . Na szczęści teraz wszystko wróciło do normy i mam CDA tydzień wcześniej niż inni:).

ach fajnie masz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja numer 2/04 dostałem wczoraj, to znaczy 23.2.04. I pomyśleć, że jestem tym jednym z tak nielicznych, którzy już mogą se poczytać nowy numerek. He he. Policzyłem se ile bym wydał kupując CDA w kiosku, a ile w prenumeracie. O ho...Musze sie pospieszyć z zamówieniem następnej prenumeraty bo ta się kończy...

Mi też. Jeszcze tylko jeden numerek i po :( . Trzeba kase skołować na nowo. Nie wytrzymam bez prenumeraty !

a ja przewaznie dostaje prenumerate rowno w ten dzien, kiedy cda pojawia sie w kiosku :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziki_Metalowiec

Moja prenumerata przychodzi jakieś 2 dni przed pojawieniem się w kiosku, a co do stanu czasopisma nie mam zastrzeżeń. Tylko mam jakieś obrzydzenie jak patrze na swoje nazwisko na czarnej folii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

Ja ver. DVD będe dostawał od numeru kwietniowego, bo z lutwym był mały problem :evil: i z przyczyn technicznych nie dało się tego szybciej załatwić. A jeśli chodzi o zniszczne okładki to ja też przez to przechodziłem, ale udało się dogadać z listonoszem i się bardziej starał, wkładając czaspismo do skrzynki, lub gdy już miał poważny problem zanosił go osobiście do mieszkania :D

Niestety listonosz mi się na jakiś czas zmienił, a z tym niejak się idzie dogadać!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kabraxis

Mam pytanie dotycz?ce prenumeraty: Jak to mozliwe że ja i muj kumpel zamówili?my prenumerate CDA (a mieszkamy obok siebie) i on dostaje j? szybciej (o parę dni) a ja no niestety puzniej ;( , jak to możliwe WY tam w redakcji bardziej go lubicie czy jak ??????

PS: sory za tamtego posta nie wiedziałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotycz?ce prenumeraty: Jak to mozliwe że ja i muj kumpel zamówili?my prenumerate CDA (a mieszkamy obok siebie) i on dostaje j? szybciej (o parę dni) a ja no niestety puzniej ;( , jak to możliwe WY tam w redakcji bardziej go lubicie czy jak ??????

PS: sory za tamtego posta nie wiedziałem :P

Widze, ze nadal nie wiesz, ze redakcja NIE MA zadnego wplywu na prenumerate, czas dostarczenia itd. Nie chce sie czytac FAQ, nie chce, co? :twisted:

Ale co tam, odpowiem: ZAPEWNE twoj kolega jest na wyzsza litere alfabetu. CDA rozsyla sie ZAPEWNE wedle kolejnosci alfabetycznej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...