Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Grzechoo

No ja mam z prenumeratą nie zbyt miłe wspomnienia. Dwa lata temu chyba kupiłem roczną i każdy numer nie dość żę przychodził z min. tygodniowym opóźnieniem to jeszcze w stanie delikatnie mówiąc naruszonym. A nie mieszkam w jakiejś zapadłej wsi! I od tej chwili kupuje se CDA normalnie legalnie w saloniku prasowym po szkółce egelancko i jest cool. Pozdro! :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oberleutnant (h)EROS
A dodatkowych atrakcji dla prenumeratorów też jako? mniej...

Recesja, prosze pana, recesja, tnie sie koszta, w tym fundusze na promocje, tak i coz zrobisz.

ja mam pomysł jak temu zaradzić!! przejmijcie władze. dużo ponad 200tys ludzi zjednoczonych pod wspólnym szyldem to wtym kraju spora siła. Może więc marsz na warszawe. wyobrażcie sobie Towarzysz Smuggler i towarzysze partyjni CDA w pochodzie kwietniowym zajmują warszawe ludność wiwatuje.

CDA na straży narodowego giercowania. Precz z zaplutym karłem anarchii.

Komputery dla wszystkich Po milionie Płyt.

Masowe egzekucje Na stadionie. towarzysz naczelny KCwspCDA(komitetu centralnego wspaniałego i szacownego pisma CDaction) zakazuje piractwa karane śmiercią. niech żyje Sapkowski. nowe wiersze w szkołach- CDA tralala. o EGM w poroninie.

Polska światowym mocarstwem w dziedzinie rozwoju pism(a)!!!!!!!

Huraa za narodowe piśminnictwo!

za Smuglerro za Eldoooooo, na boj na boj za matuszke CDA!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżej- Dżej

Dziwna rzecz mi się przydażyła. Otóż zamówiłem prenumerate CDA.

W prezencie zażyczyłem sobie grę Wings of Honor. No więc dziwne jest to że dostałem już te grę, ale kwitu do zapłaty jak nie było tak nie ma!???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212
Dziwna rzecz mi się przydażyła. Otóż zamówiłem prenumerate CDA.

W prezencie zażyczyłem sobie grę Wings of Honor. No więc dziwne jest to że dostałem już te grę, ale kwitu do zapłaty jak nie było tak nie ma!???

No to po co się chwalisz :D Pewnie poczta zawiniła, zdarza się.

Oberleutnant (h)EROS: nie pisz kilku bezsensownych postów jeszcze bezpośrednio pod sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212
jA WIEM JA K DORABIAJ. ODWIEDYCIE STRON WWW.CDACTION.COM

TAM SA chyba w swoim zywiole hehehehe

Smuggler tłumaczył kiedyś, dlaczego tak jest. Wykorzystują popularne adresy, aby wchodzono na ich stronkę. Przykłady? www.onet.com itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/04

Data: 23 Stycznia

Godzina: 10:30

Przyszedł listonosz;)

Przeczytałem twój post. Pomyślałem. Zeszłem do skrzynki i ... JEST !!! :)

Znowu pudełko w środku przez co ma małe wybrzuszenie, ale na noc ścisnę i będzie git. Stan 100 razy lepszy niż poprzedni. cześć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne mimo ze zrezygnowalem z prenumeraty to numer juz mi przyszedl. Mial juz nie przychodzic ale przyszedl, szczeze mowiac to chyba niepotrzebnie rezygnowalem z prenumeraty ale chyba rozumieci moje zbulwersowanie faktem za numer przyszedl mi po 2 tyg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciała prenumeratkę sobie zamówić, ale kiedyś jak miałam to mi kurka wykradali pisemka ze skrzynki...

W takich przypadkach można się dogadać z listonoszem, żeby:

a) nowy numer przynosił prosto do domu

B) zostawiał go na poczcie do odbioru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciała prenumeratkę sobie zamówić, ale kiedyś jak miałam to mi kurka wykradali pisemka ze skrzynki...

W takich przypadkach można się dogadać z listonoszem, żeby:

a) nowy numer przynosił prosto do domu

B) zostawiał go na poczcie do odbioru...

Volt. A gdzie ty mieszkasz ? Z tego co wiem to taka usługa jak "Odbiór na życzenie na poczcie" NIE ISTNIEJE. Przynajmniej na woli w Warszawie. Jeszcze się na mnie dziwnie patrzyli, że skąd mi to do głowy przyszło.

Generalnie prenumerata mogła by iśc poleconym to by awizo musieli zostawić jakby nikogo w domu nie było :) A wtedy po 18-tej na pocztę, chwilka w kolejce do okienka i by było. Nie poszarpane ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciała prenumeratkę sobie zamówić, ale kiedy? jak miałam to mi kurka wykradali pisemka ze skrzynki...

A ja sobie kiedys kodke na skrzynke pocztowa zalozylem (Taka w bloku - wywiercilem otwor w bocznej sciance i wieczku, a przez nie przeciagnalem klodke (nieduza). I od tej pory nikt nigdy mi sie do skrzynki nie wlamal.

Tanie, proste, skuteczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Czytelnicy,

w zwi?zku z bardzo duż? ilo?ci? poczty w sprawie zamiany CD na DVD w prenumeracie CD Action mamy pewne opó?nienia w odpowiedzi na wasze zapytania. Bardzo proszę, aby wszystkie skargi na ten temat przsyłać na moj? skrzynkę

tj.

beata.jankowska@bauer.pl

Postaramy sie sprostać zadaniu i odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Zamieszanie powstało na skutek braku imiennego druku przelewu do czę?ci czytelników, który miał być doł?czony do listu (list wysyłali?my z wydaniem 1/2004). Okszało się, że system nie wydrukowal wszystkich przelewów. Wszyscy chętni zamiany otrzymaj? wydania z DVD (ł?cznie z

wydaniem 2/2004). Przepraszam za zamieszanie

Beata Jankowska

Kierownik Działu Prenumeraty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wersję DVD dostałem, co znaczy, że numer konta się zgadzał :) Teraz tylko licytuje nowe odtwarzacz bo start coś szwankuje.

A w ogóle to na p. Beatę zawsze można liczyć. Walić jak w dym !!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jestem dzis bardzo zadowolony!! :D:D

Bo CDA przyszło do mnie o.....

4-7 dni wczesniej niz zwykle :D:D

Dlatego tyle bo zwykle dochodzilo po 3-4 dniach od ukazania się w kioskach :shock: :shock:

Jestem dumny z działu prenumeraty i poczty polskiej :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wersję DVD dostałem, co znaczy, że numer konta się zgadzał :) Teraz tylko licytuje nowe odtwarzacz bo start coś szwankuje.

A w ogóle to na p. Beatę zawsze można liczyć. Walić jak w dym !!! :)

A kiedy zmieniałeś?? Bo ja chciałem po 1 stycznia i juz mi numeru konta nie przyjęli, bo musi być nowe, poza tym druku przelewu nie dostałem i musiałem starać się na własną rękę, a z tym już nie było problemu, tyle że nadal nie mam nowego nr konta i nie mogę wysłać kasy, a nr 2 juz mi przeleciał i nie mam z DVD :cry:

Mam nadzieję, że nie będzie teraz problemu i jakoś się dogadam z P. Beatą i nr 4/2004 będę miał z DVD. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wersję DVD dostałem, co znaczy, że numer konta się zgadzał :) Teraz tylko licytuje nowe odtwarzacz bo start coś szwankuje.

A w ogóle to na p. Beatę zawsze można liczyć. Walić jak w dym !!! :)

A kiedy zmieniałeś?? Bo ja chciałem po 1 stycznia i juz mi numeru konta nie przyjęli, bo musi być nowe, poza tym druku przelewu nie dostałem i musiałem starać się na własną rękę, a z tym już nie było problemu, tyle że nadal nie mam nowego nr konta i nie mogę wysłać kasy, a nr 2 juz mi przeleciał i nie mam z DVD :cry:

Mam nadzieję, że nie będzie teraz problemu i jakoś się dogadam z P. Beatą i nr 4/2004 będę miał z DVD. :D

Hmm. Musiałbym sprawdzić historię na koncie, ale jakoś tak przed nowym rokiem :) Przelew na konto podane przez p. Beatę. Che Che. Dobrze, że przelewy mam za darmo.

Sorry za offtopic:

PRACA W WARSZAWIE DLA MŁODEGO Z AMBICJAMI

"Pomogę w sklepie czy w magazynie. Ewentualnie w składaniu komputerów. Mile

widziane praktyki w zawodzie technik elektronik (3 rok). W tygodniu od

16-tej, a w weekend nawet po 12h na dobę ! Z umową (lub bez) za odpowiednią

stawkę (godzinową lub dniówkę). Jestem uczciwy, pracowity, uprzejmy. Proszę

o możliwość zdobycia jakiegokolwiek doświadczenia."

Szukam pracy, bo ZUS od kwietnia (jak sporo innych) ma mnie w d#$%e.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja numer 2/04 dostałem wczoraj, to znaczy 23.2.04. I pomyśleć, że jestem tym jednym z tak nielicznych, którzy już mogą se poczytać nowy numerek. He he. Policzyłem se ile bym wydał kupując CDA w kiosku, a ile w prenumeracie. O ho...Musze sie pospieszyć z zamówieniem następnej prenumeraty bo ta się kończy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...