Jump to content

Recommended Posts

3 godziny temu, Dezlator napisał:

Mi przyszło xxx czasu temu info, że będzie rekompensata, do teraz nic więcej, po skończonej prenumeracie na stronie prenumerata.bauer.pl usunięto lub wyłączono mi konto.
Do kolegi od grupy prenumeratorów, nie wiem po co ci to ale prenumerowałem już któryś rok, forum raczej czytam niż piszę, choć zastanawiałem się czasem, jak uzyskać ową grupę.

Nie usunięto Ci tylko po prostu zmieniano stronę i podobno nie byli w stanie przenieść bazy danych :D (czytaj: nie chcieli wydawać kasy). Już nie mówiąc, że ta ich nowa droga strona (sporo brała firma za jej zrobienie) jest kompletną klapą... nic tam nie działa prawidłowo i wszystko jest poukrywane, a samo nieprzeniesienie bazy danych to jedna z największych porażek.

Melduję nowy numer: 

data nadania: 5 kwietnia

data doręczenia: 9 kwietnia - idą na rekord w szybkości :) Ale jestem prawie pewien, że listonosz nie miał nic do roboty bo na poczcie przed świętami nic się nie dzieje.

A ja raz jeszcze zarekomenduje Wam serwis Magzter.com, jesli lubicie miec co poczytac i nie wadzi Wam angielski. Osobiscie czytuje i polecam Wam nastepujace magazyny:

2T2sM.png

Do szczescia brakuje mi na Magzterze (i na Readly) tylko Game Informera. Przy okazji rownie dobrze moge polecic Readly.com jako alternatywe dla Magztera.

Edited by Coenn

21 godzin temu, Coenn napisał:

Gdyby osoby decydujace sie na prenumerate nie odpuszczaly i twardo domagaly sie przeniesienia do grupy prenumeratorow (bo takowe prawo nabyly wraz z prenumerata), to dzis bylaby to silna grupa, wspierajaca sie wzajemnie. Tak jak kazde zrzeszenie, syndykat, klan, mafia... =]

Ale nie wszyscy regularnie zaglądają na forum, niektóre osoby nie wchodzą wcale.
Ja się też specjalnie rekompensaty nie domagam, mimo, że taniej byłoby mi kupić magazyn w sklepie, to umowę zawarłem taka jaka była.
Tylko nie wiem po co mi w takim razie wysyłają na maila info o rekompensacie, po czym cisza, na stronie nie możesz się zalogować, ale o tym tez ciebie nie poinformują.

Witam. 

@Coenn Dzisiaj akurat dostałem z Włocławka. Prenumeruję już właśnie 11 numer jak patrzę na półkę, szybko zleciało. Mam wykupioną prenumeratę na 12 numerów. I dostałem w paczce razem z pismem list z propozycją przedłużenia w cenie podstawowej. Kupowałem prenumeratę 12 CD ACTION + 12 PC FORMAT za co zapłaciłem 221,70 zł. 

Rekompensata była chyba jedynie próbą uspokojenia prenumeratorów, bo większość i tak zapomniała o sprawie chyba. Co do łącznych wartości czasopisma to wyszło mi 114 zł za PC FORMAT za 12 numerów. I na ten moment za 11/12 CD ACTION 127 zł od numeru(08/2018), mam nadzieję, że dojdzie jeszcze jeden numer za pewnie około 11 zł.

Co daje łącznie: 114 zł + 138 zł = 252 zł (Oszczędzę najpewniej około 30 zł)

Przed zmianą numer był średnio po 17 zł, czyli byłoby 12 * 17 zł = 204 zł

Jeśli by liczyć po staremu: 114 zł + 204 zł = 321 zł (Oszczędziłbym gdyby cena cd action się nie zmieniła około 100 zł)

No więc po moich kalkulacjach mniej więcej powinienem dostać około 60-70 zł zniżki na kolejną prenumeratę lub zwrot na konto. No, ale chyba nie dostanę, napiszę jeszcze do BAUER w wolnej chwili, ale wątpię, żeby coś to dało. 

A jeszcze taki news, dostałem dzisiaj podwójną folię. xD Jak się okazało, wewnętrzna była uszkodzona. Czas dostawy nawet spoko. 

Edited by Rafael7777

1 godzinę temu, Rafael7777 napisał:

Witam. 

@Coenn Dzisiaj akurat dostałem z Włocławka. Prenumeruję już właśnie 11 numer jak patrzę na półkę, szybko zleciało. Mam wykupioną prenumeratę na 12 numerów. I dostałem w paczce razem z pismem list z propozycją przedłużenia w cenie podstawowej. Kupowałem prenumeratę 12 CD ACTION + 12 PC FORMAT za co zapłaciłem 221,70 zł. 

Rekompensata była chyba jedynie próbą uspokojenia prenumeratorów, bo większość i tak zapomniała o sprawie chyba. Co do łącznych wartości czasopisma to wyszło mi 114 zł za PC FORMAT za 12 numerów. I na ten moment za 11/12 CD ACTION 127 zł od numeru(08/2018), mam nadzieję, że dojdzie jeszcze jeden numer za pewnie około 11 zł.

Co daje łącznie: 114 zł + 138 zł = 252 zł (Oszczędzę najpewniej około 30 zł)

Przed zmianą numer był średnio po 17 zł, czyli byłoby 12 * 17 zł = 204 zł

Jeśli by liczyć po staremu: 114 zł + 204 zł = 321 zł (Oszczędziłbym gdyby cena cd action się nie zmieniła około 100 zł)

No więc po moich kalkulacjach mniej więcej powinienem dostać około 60-70 zł zniżki na kolejną prenumeratę lub zwrot na konto. No, ale chyba nie dostanę, napiszę jeszcze do BAUER w wolnej chwili, ale wątpię, żeby coś to dało. 

A jeszcze taki news, dostałem dzisiaj podwójną folię. xD Jak się okazało, wewnętrzna była uszkodzona. Czas dostawy nawet spoko. 

Było już przecież mówione gdybyś przeczytał wątek (bo rozmawialiśmy o rekompensatach) że tak to nie działa, nie możesz sobie mnożyć 12 x 17 czy coś takiego. Mi liczyli 179/13, Tobie podejrzewam policzą 179/12  czyli koszt 1 numeru to 14,91 więc teraz trzeba by policzyć ile było w tym czasie promocyjnych i jakie miały ceny,

gdyby wszystkie miały 9,99 to 14,91 - 9,99 = 4,92 więc maksymalnie mógłbyś dostać 12 x 4,92 co daje 59,04 zł ale pamiętaj, że część numerów jest w innych cenach więc jeszcze odliczą Ci te numery co kosztowały więcej.  Ja napisałem mejla na adres prenumerata@bauer.pl i dostałem w ciągu 24h odpowiedź w sprawie obniżenia następnej prenumeraty o tą różnicę (u mnie wyszło akurat niewiele bo tylko 4 numery (ok 15 zł bo miałem wersję 13 wydaniową)

@Scouser Wiem, wiem. Przedstawiłem tylko swoją wizję jak to powinno wyglądać. Szczegółowo podliczyłem sobie to w mailu do nich i wyszło mi, że różnica między oczekiwaniami, a rzeczywistością wyniosła 37 zł, a wg ich wyliczeń wyszło mi 15 zł około. 

Dostałem maila zwrotnego już z informacją, ale w tym przypadku pomylili się przy wyliczaniu na niekorzyść, zakładając że prenumeruję 13 numerów. 

No cóż, raczej nie zachęcili mnie do zakupu kolejnych numerów. Widzę to tak, że niższa cena = słaby content, do tego rotowanie cenami. Może przy starej cenie, byłoby to wszystko bardziej atrakcyjne. Żałuję trochę, że nie prenumerowałem rok wcześniej. Ale dla samych artykułów było warto, zapewne czasem jeszcze kupię w sklepie stacjonarnym jeśli będzie coś ciekawego. 

Koniec końców zaproponowano mi dwa kolejne numery do prenumeraty. Myślę, że całkiem dobry układ. ;)

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.  

Edited by Rafael7777

Ja dzisiaj dostałem nowy numer CD-Action i napisałem w sprawie rekompensaty bo kończy mi się prenumerata. Zobaczymy jak to rozwiążą w moim wypadku.

Edit:
Właśnie mi odpisali. Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.

Cytat

Szanowny Panie,
Pana prenumerata obejmowała wydania od nr 7/2018 do 6/2019 za cenę 179 zł. Zatem za jedno wydanie w prenumeracie płacił Pan 179/13=13,76
Z zakresu Pana abonamentu wydania, które miały obniżoną cenę to:
Nr 10/2018 ; 13,76 -9,99 =3,77
Nr 11/2018 ; 13,76 -9,99 =3,77
Nr 12/2018 ; 13,76 -9,99 =3,77
Nr 1/2019 ; 13,76 -11,99 =1,77
Nr 2/2019 ; 13,76 -10,99 =2,77
Nr 3/2019 ; 13,76 -10,99 =2,77
Numer 4/2019 cena wyższa niż w prenumeracie = 16,99
Nr 5/2019 ; 13,76 -10,99 =2,77
Nr 6/2019 ; 13,76 -10,99 =2,77
Zatem razem do rozliczenia pozostaje kwota 24,16
Możemy zaproponować nowy abonament na 13 wydań, od wydania 7/2019 za cenę 120 zł pomniejszony o kwotę pozostałą z rozliczenie czyli do zapłaty będzie 95,84  zł, lub 
Zwrócić kwotę 24,16 na podany numer rachunku

Edited by Saracen

Czy to jest normalne, ze jako prenumerator wciaz nie otrzymalem nowego numeru CD-Action?

Poprzedni numer dostalem dzien przed premiera :|

EDIT: cofnalem sie o kilka stron w tym temacie i widze, ze to prawie norma 

Edited by r4m3xx