Skocz do zawartości

Polecane posty

14 hours ago, Scouser said:

W wawce nadal brak :) 

Tak Ci sie trafia regularnie - numer w numer - ze CDA przychodzi na drugi tydzien?

W poprzednich latach tez tak bylo? Nigdy nie dostawales CDA w dniu premiery lub jeden, dwa, trzy dni pozniej?

Z jednej strony w prenumeracie numer wychodzi taniej, z drugiej zas… okropnie tak wyczekiwac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 lata może raz dostałem na dzień premiery :) Zwykle czeka się od 7 do 15 dni, bywało i 3 tygodnie. 
W wawce łączyny to jedna z najgorszych sortowni więc nic dziwnego.

 

Dotarło 19.03.2019 

nadanie 8.03.2019 z Włocławka. Czyli tam jest prawdopodobnie gdzieś drukarnia i idzie bezpośrednio na pocztę we Włocławku stąd w teorii szybkie nadanie - z doręczeniem już gorzej ale to tak jak mówiłem - może być do 14 dni...

Edytowano przez Scouser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/17/2019 at 1:16 PM, Scouser said:

 Zwykle czeka się od 7 do 15 dni

Taka "ciekawostka" ode mnie… Czesto zamawiam rozne produkty z USA poprzez Amazon lub eBay. Paczki przychodza zwykle w 7-9 dni.

On 3/17/2019 at 1:16 PM, Scouser said:

Dotarło 19.03.2019 

nadanie 8.03.2019 z Włocławka.

Za to dzis po raz pierwszy mi sie zdarzylo, ze zamowione 1 kwietnia zakupy dotarly do mnie z USA po 2 dniach (3 kwietnia). ^^

2SSvc.jpg

2SSvd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieszkam za granicą i nie wiem dokładnie jak to wygląda w czasopiśmie więc zadam kilka pytań tutaj 

1) na stronie bauer widać tylko wersję podstawową za 120PLN, czy jest lub będzie dostępna wersja kolekcjonerska ?

2) po przestawieniu się z płyt na kody dostałem wiadomość mailową odnośnie zmiany ceny prenumeraty i wyrównania wcześniejszej nadpłaty po czym sprawa ucichla (brak dalszych maili czy listow) ktoś wie jak to się skończyło? 

Witam, mieszkam za granicą i nie wiem dokładnie jak to wygląda w czasopiśmie więc zadam kilka pytań tutaj 

1) na stronie bauer widać tylko wersję podstawową za 120PLN, czy jest lub będzie dostępna wersja kolekcjonerska ?

2) po przestawieniu się z płyt na kody dostałem wiadomość mailową odnośnie zmiany ceny prenumeraty i wyrównania wcześniejszej nadpłaty po czym sprawa ucichla (brak dalszych maili czy listow) ktoś wie jak to się skończyło? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przy obniżce ceny CDA była mowa o rekompensacie dla prenumeratorów, który zapłacili za prenumeratę po starej cenie. Czy ktoś z Was dostał jakieś info o takiej rekompensacie. Do mnie właśnie dotarła informacja wraz z nowym numerem, przypominająca tylko o końcu prenumeraty (prenumerata od numeru 7/2018). Do kogo napisać aby wyjaśnić tę sprawę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszło xxx czasu temu info, że będzie rekompensata, do teraz nic więcej, po skończonej prenumeracie na stronie prenumerata.bauer.pl usunięto lub wyłączono mi konto.
Do kolegi od grupy prenumeratorów, nie wiem po co ci to ale prenumerowałem już któryś rok, forum raczej czytam niż piszę, choć zastanawiałem się czasem, jak uzyskać ową grupę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/8/2019 at 2:33 AM, Saracen said:

Czy ktoś z Was dostał jakieś info o takiej rekompensacie.

 

1 hour ago, Dezlator said:

Mi przyszło xxx czasu temu info, że będzie rekompensata, do teraz nic więcej

Uwaga - pisze ponizej pol zartem, pol serio...

Tak to jest, jak sie nie pilnuje/nie dba o swe prawa i wlasny interes. Dlatego trzezwo zauwazylem...

On 3/8/2019 at 6:33 PM, Coenn said:

Co zaowocowalo skutecznym rozbiciem jakiejkolwiek grupy prenumeratorow. Az dziw, ze nikt przede mna nie nazwal tego procederu po imieniu - false advertising.

Gdyby osoby decydujace sie na prenumerate nie odpuszczaly i twardo domagaly sie przeniesienia do grupy prenumeratorow (bo takowe prawo nabyly wraz z prenumerata), to dzis bylaby to silna grupa, wspierajaca sie wzajemnie. Tak jak kazde zrzeszenie, syndykat, klan, mafia... =]

Zamiast tego mamy taka sytuacje, ze forumowicze z prenumeratami (aktywnymi badz nie) sa pochowani. Nie sposob sie zorientowac kto jest (albo byl) prenumeratorem.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dezlator napisał:

Mi przyszło xxx czasu temu info, że będzie rekompensata, do teraz nic więcej, po skończonej prenumeracie na stronie prenumerata.bauer.pl usunięto lub wyłączono mi konto.
Do kolegi od grupy prenumeratorów, nie wiem po co ci to ale prenumerowałem już któryś rok, forum raczej czytam niż piszę, choć zastanawiałem się czasem, jak uzyskać ową grupę.

 

Nie usunięto Ci tylko po prostu zmieniano stronę i podobno nie byli w stanie przenieść bazy danych :D (czytaj: nie chcieli wydawać kasy). Już nie mówiąc, że ta ich nowa droga strona (sporo brała firma za jej zrobienie) jest kompletną klapą... nic tam nie działa prawidłowo i wszystko jest poukrywane, a samo nieprzeniesienie bazy danych to jedna z największych porażek.

Melduję nowy numer: 

data nadania: 5 kwietnia

data doręczenia: 9 kwietnia - idą na rekord w szybkości :) Ale jestem prawie pewien, że listonosz nie miał nic do roboty bo na poczcie przed świętami nic się nie dzieje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja raz jeszcze zarekomenduje Wam serwis Magzter.com, jesli lubicie miec co poczytac i nie wadzi Wam angielski. Osobiscie czytuje i polecam Wam nastepujace magazyny:

2T2sM.png

 

Do szczescia brakuje mi na Magzterze (i na Readly) tylko Game Informera. Przy okazji rownie dobrze moge polecic Readly.com jako alternatywe dla Magztera.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Coenn napisał:

Gdyby osoby decydujace sie na prenumerate nie odpuszczaly i twardo domagaly sie przeniesienia do grupy prenumeratorow (bo takowe prawo nabyly wraz z prenumerata), to dzis bylaby to silna grupa, wspierajaca sie wzajemnie. Tak jak kazde zrzeszenie, syndykat, klan, mafia... =]

Ale nie wszyscy regularnie zaglądają na forum, niektóre osoby nie wchodzą wcale.
Ja się też specjalnie rekompensaty nie domagam, mimo, że taniej byłoby mi kupić magazyn w sklepie, to umowę zawarłem taka jaka była.
Tylko nie wiem po co mi w takim razie wysyłają na maila info o rekompensacie, po czym cisza, na stronie nie możesz się zalogować, ale o tym tez ciebie nie poinformują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

@Coenn Dzisiaj akurat dostałem z Włocławka. Prenumeruję już właśnie 11 numer jak patrzę na półkę, szybko zleciało. Mam wykupioną prenumeratę na 12 numerów. I dostałem w paczce razem z pismem list z propozycją przedłużenia w cenie podstawowej. Kupowałem prenumeratę 12 CD ACTION + 12 PC FORMAT za co zapłaciłem 221,70 zł. 

Rekompensata była chyba jedynie próbą uspokojenia prenumeratorów, bo większość i tak zapomniała o sprawie chyba. Co do łącznych wartości czasopisma to wyszło mi 114 zł za PC FORMAT za 12 numerów. I na ten moment za 11/12 CD ACTION 127 zł od numeru(08/2018), mam nadzieję, że dojdzie jeszcze jeden numer za pewnie około 11 zł.

Co daje łącznie: 114 zł + 138 zł = 252 zł (Oszczędzę najpewniej około 30 zł)

Przed zmianą numer był średnio po 17 zł, czyli byłoby 12 * 17 zł = 204 zł

Jeśli by liczyć po staremu: 114 zł + 204 zł = 321 zł (Oszczędziłbym gdyby cena cd action się nie zmieniła około 100 zł)

No więc po moich kalkulacjach mniej więcej powinienem dostać około 60-70 zł zniżki na kolejną prenumeratę lub zwrot na konto. No, ale chyba nie dostanę, napiszę jeszcze do BAUER w wolnej chwili, ale wątpię, żeby coś to dało. 

A jeszcze taki news, dostałem dzisiaj podwójną folię. xD Jak się okazało, wewnętrzna była uszkodzona. Czas dostawy nawet spoko. 

Edytowano przez Rafael7777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafael7777 napisał:

Witam. 

@Coenn Dzisiaj akurat dostałem z Włocławka. Prenumeruję już właśnie 11 numer jak patrzę na półkę, szybko zleciało. Mam wykupioną prenumeratę na 12 numerów. I dostałem w paczce razem z pismem list z propozycją przedłużenia w cenie podstawowej. Kupowałem prenumeratę 12 CD ACTION + 12 PC FORMAT za co zapłaciłem 221,70 zł. 

Rekompensata była chyba jedynie próbą uspokojenia prenumeratorów, bo większość i tak zapomniała o sprawie chyba. Co do łącznych wartości czasopisma to wyszło mi 114 zł za PC FORMAT za 12 numerów. I na ten moment za 11/12 CD ACTION 127 zł od numeru(08/2018), mam nadzieję, że dojdzie jeszcze jeden numer za pewnie około 11 zł.

Co daje łącznie: 114 zł + 138 zł = 252 zł (Oszczędzę najpewniej około 30 zł)

Przed zmianą numer był średnio po 17 zł, czyli byłoby 12 * 17 zł = 204 zł

Jeśli by liczyć po staremu: 114 zł + 204 zł = 321 zł (Oszczędziłbym gdyby cena cd action się nie zmieniła około 100 zł)

No więc po moich kalkulacjach mniej więcej powinienem dostać około 60-70 zł zniżki na kolejną prenumeratę lub zwrot na konto. No, ale chyba nie dostanę, napiszę jeszcze do BAUER w wolnej chwili, ale wątpię, żeby coś to dało. 

A jeszcze taki news, dostałem dzisiaj podwójną folię. xD Jak się okazało, wewnętrzna była uszkodzona. Czas dostawy nawet spoko. 

 

Było już przecież mówione gdybyś przeczytał wątek (bo rozmawialiśmy o rekompensatach) że tak to nie działa, nie możesz sobie mnożyć 12 x 17 czy coś takiego. Mi liczyli 179/13, Tobie podejrzewam policzą 179/12  czyli koszt 1 numeru to 14,91 więc teraz trzeba by policzyć ile było w tym czasie promocyjnych i jakie miały ceny,

gdyby wszystkie miały 9,99 to 14,91 - 9,99 = 4,92 więc maksymalnie mógłbyś dostać 12 x 4,92 co daje 59,04 zł ale pamiętaj, że część numerów jest w innych cenach więc jeszcze odliczą Ci te numery co kosztowały więcej.  Ja napisałem mejla na adres prenumerata@bauer.pl i dostałem w ciągu 24h odpowiedź w sprawie obniżenia następnej prenumeraty o tą różnicę (u mnie wyszło akurat niewiele bo tylko 4 numery (ok 15 zł bo miałem wersję 13 wydaniową)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Scouser Wiem, wiem. Przedstawiłem tylko swoją wizję jak to powinno wyglądać. Szczegółowo podliczyłem sobie to w mailu do nich i wyszło mi, że różnica między oczekiwaniami, a rzeczywistością wyniosła 37 zł, a wg ich wyliczeń wyszło mi 15 zł około. 

Dostałem maila zwrotnego już z informacją, ale w tym przypadku pomylili się przy wyliczaniu na niekorzyść, zakładając że prenumeruję 13 numerów. 

No cóż, raczej nie zachęcili mnie do zakupu kolejnych numerów. Widzę to tak, że niższa cena = słaby content, do tego rotowanie cenami. Może przy starej cenie, byłoby to wszystko bardziej atrakcyjne. Żałuję trochę, że nie prenumerowałem rok wcześniej. Ale dla samych artykułów było warto, zapewne czasem jeszcze kupię w sklepie stacjonarnym jeśli będzie coś ciekawego. 

Koniec końców zaproponowano mi dwa kolejne numery do prenumeraty. Myślę, że całkiem dobry układ. ;)

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.  
 

Edytowano przez Rafael7777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem nowy numer CD-Action i napisałem w sprawie rekompensaty bo kończy mi się prenumerata. Zobaczymy jak to rozwiążą w moim wypadku.

Edit:
Właśnie mi odpisali. Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.

Cytat

Szanowny Panie,
Pana prenumerata obejmowała wydania od nr 7/2018 do 6/2019 za cenę 179 zł. Zatem za jedno wydanie w prenumeracie płacił Pan 179/13=13,76
Z zakresu Pana abonamentu wydania, które miały obniżoną cenę to:
Nr 10/2018 ; 13,76 -9,99 =3,77
Nr 11/2018 ; 13,76 -9,99 =3,77
Nr 12/2018 ; 13,76 -9,99 =3,77
Nr 1/2019 ; 13,76 -11,99 =1,77
Nr 2/2019 ; 13,76 -10,99 =2,77
Nr 3/2019 ; 13,76 -10,99 =2,77
Numer 4/2019 cena wyższa niż w prenumeracie = 16,99
Nr 5/2019 ; 13,76 -10,99 =2,77
Nr 6/2019 ; 13,76 -10,99 =2,77
Zatem razem do rozliczenia pozostaje kwota 24,16
Możemy zaproponować nowy abonament na 13 wydań, od wydania 7/2019 za cenę 120 zł pomniejszony o kwotę pozostałą z rozliczenie czyli do zapłaty będzie 95,84  zł, lub 
Zwrócić kwotę 24,16 na podany numer rachunku

 

Edytowano przez Saracen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne, ze jako prenumerator wciaz nie otrzymalem nowego numeru CD-Action?

Poprzedni numer dostalem dzien przed premiera :|

 

EDIT: cofnalem sie o kilka stron w tym temacie i widze, ze to prawie norma 

Edytowano przez r4m3xx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Chciałem założyć nowy wątek, bo to chyba nie do końca odpowiednie miejsce, ale wisi od czwartku, więc pisze tu.

Mianowicie nie dostałem powiadomienia o końcu prenumeraty i przegapiłem kilka numerów. Tyle dobrze, że tym razem konto na stronie do zamawiania prenumeraty nie wyleciało, więc mam historię zamówień. Rok temu pamiętam w tej samej sytuacji dało radę zamówić prenumeratę kilka numerów wstecz, a teraz tylko od najnowszego. Pytanie: czy da się gdzieś kupić starsze numery? Mam wszystkie numery od ponad 13 lat i szkoda by sobie było popsuć statystyki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2019 o 13:26, wodzik napisał:

Hej,

 

Chciałem założyć nowy wątek, bo to chyba nie do końca odpowiednie miejsce, ale wisi od czwartku, więc pisze tu.

Mianowicie nie dostałem powiadomienia o końcu prenumeraty i przegapiłem kilka numerów. Tyle dobrze, że tym razem konto na stronie do zamawiania prenumeraty nie wyleciało, więc mam historię zamówień. Rok temu pamiętam w tej samej sytuacji dało radę zamówić prenumeratę kilka numerów wstecz, a teraz tylko od najnowszego. Pytanie: czy da się gdzieś kupić starsze numery? Mam wszystkie numery od ponad 13 lat i szkoda by sobie było popsuć statystyki

Hej.

Z tego co wiem wszystkie numery po wyjściu z kiosków idą na przemiał. A przynajmniej powinny. Przypuszczam, że jedyne wyjście to odkupienie używanego numeru. Może ktoś będzie sprzedawał na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2019 o 15:02, DaeL napisał:

Hej.

Z tego co wiem wszystkie numery po wyjściu z kiosków idą na przemiał. A przynajmniej powinny. Przypuszczam, że jedyne wyjście to odkupienie używanego numeru. Może ktoś będzie sprzedawał na Allegro.

@wodzikA czy nie jest tak, że niesprzedane numery są trzymane jeszcze pół roku lub rok? Gdzieś tu na forum ktoś pisał. Sam przegapiłem dwa egzemplarze i w zeszłym roku pisałem z prośbą o przysłanie. Po wpłaceniu pieniędzy, zostały wysłane. Pisałem maila na adres prenumerata@bauer.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Scouser napisał:

@Coenn - już nie piszemy kiedy dotarło pismo? Nie wiem czy to był ten wątek ;) 

Moje niestety przed wekkendem nie dotarło, a wyszło we wtorek :( 

Tak, to był ten wątek, ale temat umarł z jakiegoś powodu ;).

Do mnie ostatni numer (tj. 300) dotarł we wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...