Skocz do zawartości

Polecane posty

1 hour ago, MajinYoda said:

gdyby nie fakt, że na początku była mowa o "rekompensatach dla prenumeratorów".

Dlatego zauwazylem, ze w sumie maja gest. I mysle, ze rzeczywiscie dotrzymaja slowa. Tyle ze, jesli ta obnizka ceny wraz z rezygnacja z plyty wiaze sie faktycznie z niezadowalajacymi wynikami sprzedazy, to nie zaciskalbym petli na szyi Bauera domagajac sie koniecznie rekompensaty w formie pienieznej, i to na dodatek czym predzej… Serio, martwie sie, ze Bauer Media Group moze bez jakiegokolwiek sentymentu odczepic wagonik "CD-Action", jesli kasa nie bedzie sie zgadzac...

To jasne, ze prenumeratorzy sa dla wydawcy szczegolnie wazni. Liczba pozyskanych zamowien na prenumerate w "okresie promocyjnym" tez bedzie istotnym wskaznikiem dla wydawcy. I taka nie do konca zasadna krytyka (lub przesadnie ostra) w tym watku moze zrazac ludzi do prenumeraty...

Sam umyslnie tu infomuje kiedy nowy numer CDA pojawia sie w mej skrzynce, bo nim wzialem prenumerate wiele glosow zapewnialo mnie, ze nowy numer bede dostawal najwczesniej tydzien po premierze… Jak dotad to czarnowidztwo, w moim przypadku, nie potwierdza sie. Abstrahujac od tego, ze to Poczta Polska ma moc sprawcza.

Edytowano przez Coenn
  • Upvote 1

Z dostarczeniem numerów Bauer nie ma nic wspólnego - wszystko zależy od regionu i od PP, ja mieszkając w Wawie mam gorzej bo niestety tu najgorsza (chyba obok krakowskiej) i najbardziej oblegana sortownia w Polsce na Łączyny, w której wiecznie są problemy przez co te wszystkie prenumeraty nie dochodzą na czas (a zamawiam 3 prenumeraty z 3 różnych wydawnictw).

Co do zaciskania pętli - tu nie o to chodzi tylko bardziej o to, że nawet jeśli Bauer podchodzi do tej sprawy biznesowo (a na pewno tak jest)  to tak jak pisałem -prenumeratorzy czyli stali i powracający klienci są najważniejszym wsparciem finansowym firmy czyli trzeba dbać o tę grupę.

Edytowano przez Scouser
  • Upvote 1

Dnia 23.11.2018 o 23:30, Coenn napisał:

Sam umyslnie tu infomuje kiedy nowy numer CDA pojawia sie w mej skrzynce, bo nim wzialem prenumerate wiele glosow zapewnialo mnie, ze nowy numer bede dostawal najwczesniej tydzien po premierze… Jak dotad to czarnowidztwo, w moim przypadku, nie potwierdza sie. Abstrahujac od tego, ze to Poczta Polska ma moc sprawcza.

A ja dołączyłem do akcji ;). W zasadzie to przez dwa lata prenumerowania pisma tylko raz zdarzyła się obsuwa - podejrzewam, że Poczta zwyczajnie zgubiła moją przesyłkę.

Próbowałem dodzwonić się do działu prenumeraty... Dostałem telefony bezpośrednio do nich, bo pani z wydawnictwa stwierdziła, że ona to nic nie wie, mają być rekompensaty i dział prenumeraty miał się LISTOWNIE kontaktować...

No to zadzwoniłem... Tam w ogóle ktoś pracuje?  Cztery dni bezskutecznych, namiętnych prób...

Powiem szczerze, że jak na współczesne, a nie epoki minionej, standardy to raczej słabo. 

Uwaga, aluzja polityczna - widocznie nie tylko państwo mamy z dykty - Bauer pragnie się tak dostosować, że aż przesadza.

Oj wieje paździerzem, wieje... Przykry zapach coraz intensywniejszy...

• Upvote 1

Mi na mejla szybko odpowiedzieli więc jednak się poprawiło. Będzie rekompensata o ile się upomnimy, rekompensata nie jest znacząca ale dobrze wróży,

szkoda tylko, że trzeba było się upominać ale mówi się trudno i ważne, że jestem na kolejny rok prenumeratorem więc mają mój miecz i moje pieniądze :)

@Scouser

W Polsce o wszystko trzeba się dopominać, wiem to z własnego doświadczenia. Ale żeby do tej pory Bauer nic nie ogłosił oficjalnie z tą rekompensatą to już są dosłownie jaja. 

3 godziny temu, goliat napisał:

@Scouser

W Polsce o wszystko trzeba się dopominać, wiem to z własnego doświadczenia. Ale żeby do tej pory Bauer nic nie ogłosił oficjalnie z tą rekompensatą to już są dosłownie jaja. 

W sumie pisali oficjalnie o rekompensatach (w mejlu) ale sądzę, że przez ten ich niewydolny system prenumeratorów też może powodować, że nie piszą do każdego prenumeratora

(ten nowy serwis prenumerat założony chyba na początku tego roku, na którą wydali ciężkie pieniądze nieadekwatne do jakości produktu, generalnie jest ona nieprzydatna bo ani statusów nie mają poprawnych ani to nie współgra z systemem prenumeraty, niby zamawiasz ale ta strona nic nie potwierdza ani nie wiąże się z ich własną bazą...)

@Scouser

O tym, że rekompensata będzie wiadomo już od dłuższego czasu. Mi chodziło o konkretniejsze stanowisko Bauera, np. czy będziw np. zniżka przy następnej prenumeracie, czy też będzie to oddanie jakieś części wpłaconych wcześniej pieniędzy? Patrząc na posty w tym dziale to o takie szczegóły trzeba się wręcz dopytywać u wydawcy tytułu, a że oficjalnego stanowiska brak przez 3 miesiące to w niezbyt dobrym świetle stawia to Bauera. 

cda1901.png.13e5352b25c055940e610b8ff7b51278.png

"Jak zwykle" nowy numer CDA znalazl sie w mej skrzynce dopiero dzis (tu licze na Wasz dobry humor) :-]

Na powaznie zastanawiam sie, czy gdybym doplacil te 76,70 zl - przy zamawianiu prenumeraty w opcji "POCZTA POLSKA POLECONA" za 196.70 zl - to czy nowe numery CDA wyciagalbym ze skrzynki juz w piatki… 

On ‎11‎/‎19‎/‎2018 at 4:40 PM, Coenn said:

Przy okazji dopytujac sie @spikainlub @Smuggler, co z "bonusami", ktore mialy isc w parze z prenumerata? Mija miesiac bez nich. Czyz one nie przysluguja, tak jak prenumerata na rok? Patrze na strone 125 CDA i widze takie male, czarne, kwadratowe cos z napisem "Forum Adminum". Nie dane mi bylo ujrzenie tego. Podobnie owego specjalnego subforum oraz przypisania do grupy prenumeratorow...

@Ghost, ekhem, juz 3 numery CDA w prenumeracie za mna… Przeczytalem Twoj tekst "Po drugiej stronie reklamacji" i uswiadomilem sobie zarazem, iz to Ty jestes "redakcyjnym" adminem forum. Zerknawszy na strone 123 styczniowego numeru, gdzie jest info o prenumeracie, nadal czytam o:

• numerach CDA prosto do skrzynki pocztowej (dostaje)
  • dostep do specjalnego subforum (nie dane mi bylo dotad tego ujrzec)
  • wiele dodatkowych przywilejow na forum.cdaction.pl (nie zostalem obdarowany niczym takim)

Obecny numer to moj pierwszy w prenumeracie - jak to u Was wyglada? Kiedy powinienem spodziewac sie pisma w skrzynce? Bo oczywiscie dzisiaj go nie ma :p

12 minut temu, seba napisał:

Obecny numer to moj pierwszy w prenumeracie - jak to u Was wyglada? Kiedy powinienem spodziewac sie pisma w skrzynce? Bo oczywiscie dzisiaj go nie ma :p

Ja swój numer dostałem dzisiaj. Zwykle jest między wtorkiem a piątkiem - podejrzewam, że wszystko zależy od poczty.

Jeśli nie przyjdzie Ci przez 8 dni to dzwoń na infolinię Bauera - mi musieli wysłać ponownie numer 12/18.

• Upvote 1

On ‎12‎/‎17‎/‎2018 at 3:59 PM, Coenn said:

@Ghost, ekhem, juz 3 numery CDA w prenumeracie za mna… Przeczytalem Twoj tekst "Po drugiej stronie reklamacji" i uswiadomilem sobie zarazem, iz to Ty jestes "redakcyjnym" adminem forum. Zerknawszy na strone 123 styczniowego numeru, gdzie jest info o prenumeracie, nadal czytam o:

• wiele dodatkowych przywilejow na forum.cdaction.pl (nie zostalem obdarowany niczym takim)

Drodzy Redaktorzy! Strony magazynu potraficie zapelnic interesujacymi tresciami. Jednakze sztuka komunikacji z czytelnikami totalnie zawodzi. Nie widac tez przejawow jakiejkolwiek intropatii.

W zwiazku z tym, ze od kilku miesiecy ignorujecie moje upominania, niezlomnie wzbraniajac sie przed nadaniem mi pozostalych gwarantowanych przywilejow wymienionych w opisie "korzysci ze wziecia prenumeraty", doradzam calej Redakcji warsztaty podrasowujace komunikacje, ktore prowadzi Tomasz Kammel. :-]

@Ghost @spikain @Smuggler

Edytowano przez Coenn

@Coenn  - a Ty masz zwykłą prenumeratę? Z tego co mi pisał chyba w tym roku  Ghost jak pytałem o rangę oraz dostęp do subforum  to 

podobno taką rangę uzyskują tylko prenumeratorzy edycji kolekcjonerskiej...

2 hours ago, Scouser said:

Z tego co mi pisał chyba w tym roku  Ghost jak pytałem o rangę oraz dostęp do subforum  to 

podobno taką rangę uzyskują tylko prenumeratorzy edycji kolekcjonerskiej...

Nie, nic podobnego. Zreszta jaki to problem sprawdzic. co jest napisane na stronie z reklama prenumeraty w magazynie? :-]

-------

Posluchalem swej rady i sam sie upewnilem… 

1. Oferta prenumeraty w edycji kolekcjonerskiej w cenie 163 zl ostatni raz pojawila sie w numerze CDA 12/18.
  2. Od numeru CDA 13/18 znajdziemy jedynie oferte prenumeraty w edycji klasycznej za 120 zl.
  3. Prenumera w edycji kolekcjonerskiej dorzucala sportowy plecak i gwarantowala pierwszenstwo przy specjalnych akcjach kodowych

I to wszystko.

Edytowano przez Coenn

Dnia 17.12.2018 o 21:59, Coenn napisał:

To nie jest nadawane z automatu. Jeśli masz prenumeratę w wersji kolekcjonerskiej to napisz do działu prenumeraty podając odpowiednie dane i nazwę konta na forum. Przesuną cię do odpowiedniej grupy.

8 hours ago, Ghost said:

Jeśli masz prenumeratę w wersji kolekcjonerskiej to napisz do działu prenumeraty podając odpowiednie dane i nazwę konta na forum. Przesuną cię do odpowiedniej grupy.

Hmmm.

1. .Juz korespondowalem mejlowo z dzialem prenumeraty, bo tak sie niefortunnie zlozylo, ze pierwszy numer w prenumeracie przyslano mi w dwoch kopiach wraz z faktura proforma wystawiona za druga prenumerate. :-]

2. "Jesli masz prenumerate w wersji kolekcjonerskiej"? Co to za proba insynuowania, jakobym dopominal sie o cos, co mi sie nie nalezy? Badzmy, prosze, powazni i uczciwi. Otworzmy aktualny numer (290) na stronie 123, gdzie napisano, co idzie w parze z edycja klasyczna prenumeraty za 120 zl. Czy naprawde musze robic zdjecie i tu je wstawiac?

3. Dla rozwiania wszelkich niejasnosci otworzmy numer 12/2018 (288) na stronie 125, gdzie obok edycji klasycznej mamy tez oferte edycji kolekcjonerskiej prenumeraty. Co tam napisano w opisie po stronie edycji klasycznej?

• 13 kolejnych numerow prosto do skrzynki
  • Dostep do specjalnego podforum oraz wiele dodatkowych przywilejow na forum.cdaction.pl(*) (gwiazdka odsyla po szczegoly na strone cdaction.pl/prenumerata, ktora przekierowuje na adres: https://www.cdaction.pl/news-44963/ - ze zdezaktualizowanymi informacjami pamietajacymi jeszcze rok 2016, ale i tam mamy czytelne rozroznienie obu edycji prenumeraty)

4. Czy bedziemy dalej bawic sie w kotka i myszke? Czy naprawde musze zalaczac do postu zdjecie z opisem obu edycji prenumeraty w magazynie? Czy opis prenumeraty na lamach magazynu nie jest wiazacy z umowa kupna-sprzedazay prenumeraty?! :-] Czy ta cala sytuacja (gdzie jestem zmuszony od miesiecy upominac sie o to, co nabylem wraz z prenumerata) jest normalna?

-------

Wiecie... wykupilbym prenumerate nawet, gdyby poza nia nie bylo w ofercie nic wiecej. I nie bylo by calej sprawy. Sek w tym, ze postanowiliscie kusic czytelnikow nie tylko 13 numerami magazynu do skrzynki pocztowej… A ja nie lubie "szemranych sprzedawcow", ktorzy nie wywiazuja sie w sposob nalezyty (i przyzwoity) ze swej oferty sprzedazy. Jak dotad mam do czynienie z sytuacja: "przedmiot zakupu niezgodny z opisem". To tak jakbym nabyl paczke: konsola z grami, a otrzymal sama konsole.

Edytowano przez Coenn

@Coenn - rzeczywiście masz rację, w sumie sam się pytałem @Ghost celowo o tej randze i przywilejach bo wiem, że gdzieś to widziałem.

W sumie dzięki, że zwróciłeś uwagę na ten problem. Ciekawe tylko czy redakcja zrobi coś w tym kierunku.

On ‎12‎/‎20‎/‎2018 at 1:52 PM, Scouser said:

Ciekawe tylko czy redakcja zrobi coś w tym kierunku.

A wydawac by sie moglo, ze opis tego, co kupujacy nabywa obliguje sprzedawce do dotrzymania umowy... :-] Okazuje sie jednak, ze trzeba miesiacami niemalze blagac sprzedajacego, by byl laskaw obdarowac kupujacego wszystkim, co wraz z prenumerata nabyl.

2PtLd.jpg2PtLc.jpg

Edytowano przez Coenn
  • Upvote 1

Dolaczylem zdjecia, by miec poczucie, ze uczynilem wszystko, co moglem. Przypomne tez, ze juz na poczatku listopada pisalem, iz:

On ‎11‎/‎10‎/‎2018 at 4:12 PM, Coenn said:

Bede za kazdym razem informowal kiedy numer sie zjawil w skrzynce. Poki co jest mi tylko przykro, ze do tej pory nie zostalem przeniesiony do obiecanej "specjalnej grupy prenumeratorow". Mimo, ze prenumerate - celowo - bralem na e-mail powiazany z tym kontem. Zle przez to sypiam, duzo placze, miewam stany depresyjne...

Wyczekuje w napieciu momentu obsypania mnie obiecanymi "wieloma dodatkowymi przywilejami na forum".

Edytowano przez Coenn

@Coenn - ja już prenumeruję cd-action 3 lata i nie dostałem żadnych przywilejów ale mimo wszystko fajnie, że to wyszperałeś bo jednak to jest to co powinniśmy otrzymywać (sam też mam mejl powiązany z kontem więc nie powinno być problemu z nadawaniem przywilejów). Ciekawe tylko kto jest odpowiedzialny za ten fejl i czy @Ghost (nie wiem czy to celowo czy z niewiedzy czy z braku czasu wprowadza w błąd dot. przywilejów forumowiczów prenumeratorów) czy inne osoby z redakcji (czy może szeroko pojętej redakcji) się tym zajmą czy po prostu nie ma osoby, która ma jakiś wpływ na to i po prostu trzeba udawać, że nie ma tematu... 

Tak swoją drogą to co się dziwić temu, że mało kogo obchodzą prenumeratorzy (dziwne co nie?) skoro miałem konto na poprzednim portalu prenumeraty i jak zmienili portal na nowy to konto od tak poszło do śmieci (bez żadnej informacji co z moimi danymi i co mam robić, a przeniesienie baz danych jest możliwe tylko po prostu więcej kosztuje), a na nowym koncie wciąż mam status rok temu kupionej prenumeraty "NOWE" bo nikomu się nie chciało zmienić albo system jest nieudolny (za który zapłacono krocie, a strona sklepu bauera jest niedopracowana).

Do tego mogę z całą pewnością poinformować, że nowy numer cd-action do mnie nie dotarł więc ja sobie jeszcze poczekam :) (wawka)

Edytowano przez Scouser

Powiem szczerze że już nie pamiętam czy ten specjalny kącik dla prenumeratorów nazywał się "Dla prenumeratorów" czy jakoś inaczej i już znikł. W każdym bądź razie nic nie tracicie :P W powyższym są takie tematy:

Problemy z prenumeratą

1.  

9 99

Przez ZmoraCieni, 24 Październik
    • 0 odpowiedzi
    • 7 wyświetleń
  2.  
    • 2 odpowiedzi
    • 14 wyświetleń
  3.  
    • 1 odpowiedź
    • 10 wyświetleń
  4.  

Koniec prenumeraty

Przez helganin, Lipiec 21, 2017
    • 0 odpowiedzi
    • 8 wyświetleń
  5.  

Kiedy dostanę

Przez ala89, Kwiecień 26, 2017
    • 1 odpowiedź
    • 13 wyświetleń

On 12/25/2018 at 6:43 AM, ZmoraCieni said:

Powiem szczerze że już nie pamiętam czy ten specjalny kącik dla prenumeratorów nazywał się "Dla prenumeratorów" czy jakoś inaczej i już znikł. W każdym bądź razie nic nie tracicie :P

Akurat mnie owe "specjalne podforum" malo obchodzi, bo nie lubie sie produkowac w dziale ukrytym dla wiekszosci uzytkownikow. Dlatego wole sie skupic na czesci mowiacej o...

On 12/23/2018 at 12:11 PM, Coenn said:

"wielu dodatkowych przywilejach na forum".

Tylko wpierw @Ghost moglby poprawic nazwe grupy... 

On 11/6/2018 at 2:57 PM, Coenn said:

tylko poprawcie nazwe z "Subscibers" na "Subscribers"

Uzyteczne dla mnie byloby, gdyby grupa ta posiadala:

• wiekszy przydzial mb na zalaczniki (obrazki) wgrane na serwer forum, gdyz szybko wykorzystalem domyslna ilosc miejsca,
  • immunitet w dzialach, gdzie moderator musi pierwej zaaprobowac nowy watek, by zostal opublikowany,
  • widoczne sygnaturki takze dla "gosci" przegladajacych forum, :-]

Mile takze by bylo, gdyby uzytkownicy z grupy Subscribers mogli jakos wyrozniac swe watki (np. kolorowe tytuly) na liscie w dziale. :-]

Edytowano przez Coenn

Dnia 23.12.2018 o 18:11, Coenn napisał:

Dolaczylem zdjecia, by miec poczucie, ze uczynilem wszystko, co moglem. Przypomne tez, ze juz na poczatku listopada pisalem, iz:

Wyczekuje w napieciu momentu obsypania mnie obiecanymi "wieloma dodatkowymi przywilejami na forum".

W tej sprawie pisz do prenumeraty (prenumerata@bauer.pl). Oni zajmują się przydzielaniem do odpowiedniej grupy.

Odnośnie zmiany komu przysługuje specjalna ranga to zmiana została zrobiona bez powiadomienia mnie o tym fakcie. Stąd moja odpowiedź.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.