Skocz do zawartości

Polecane posty

2 hours ago, Scouser said:

Z tego co mi pisał chyba w tym roku  Ghost jak pytałem o rangę oraz dostęp do subforum  to 

podobno taką rangę uzyskują tylko prenumeratorzy edycji kolekcjonerskiej...

Nie, nic podobnego. Zreszta jaki to problem sprawdzic. co jest napisane na stronie z reklama prenumeraty w magazynie? :-]

-------

Posluchalem swej rady i sam sie upewnilem… 

  1. Oferta prenumeraty w edycji kolekcjonerskiej w cenie 163 zl ostatni raz pojawila sie w numerze CDA 12/18.
  2. Od numeru CDA 13/18 znajdziemy jedynie oferte prenumeraty w edycji klasycznej za 120 zl.
  3. Prenumera w edycji kolekcjonerskiej dorzucala sportowy plecak i gwarantowala pierwszenstwo przy specjalnych akcjach kodowych

I to wszystko.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2018 o 21:59, Coenn napisał:
  • numerach CDA prosto do skrzynki pocztowej (dostaje)
  • dostep do specjalnego subforum (nie dane mi bylo dotad tego ujrzec)
  • wiele dodatkowych przywilejow na forum.cdaction.pl (nie zostalem obdarowany niczym takim)

 

To nie jest nadawane z automatu. Jeśli masz prenumeratę w wersji kolekcjonerskiej to napisz do działu prenumeraty podając odpowiednie dane i nazwę konta na forum. Przesuną cię do odpowiedniej grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Ghost said:

Jeśli masz prenumeratę w wersji kolekcjonerskiej to napisz do działu prenumeraty podając odpowiednie dane i nazwę konta na forum. Przesuną cię do odpowiedniej grupy.

Hmmm.

1. .Juz korespondowalem mejlowo z dzialem prenumeraty, bo tak sie niefortunnie zlozylo, ze pierwszy numer w prenumeracie przyslano mi w dwoch kopiach wraz z faktura proforma wystawiona za druga prenumerate. :-]

2. "Jesli masz prenumerate w wersji kolekcjonerskiej"? Co to za proba insynuowania, jakobym dopominal sie o cos, co mi sie nie nalezy? Badzmy, prosze, powazni i uczciwi. Otworzmy aktualny numer (290) na stronie 123, gdzie napisano, co idzie w parze z edycja klasyczna prenumeraty za 120 zl. Czy naprawde musze robic zdjecie i tu je wstawiac?

3. Dla rozwiania wszelkich niejasnosci otworzmy numer 12/2018 (288) na stronie 125, gdzie obok edycji klasycznej mamy tez oferte edycji kolekcjonerskiej prenumeraty. Co tam napisano w opisie po stronie edycji klasycznej?

  • 13 kolejnych numerow prosto do skrzynki
  • Dostep do specjalnego podforum oraz wiele dodatkowych przywilejow na forum.cdaction.pl(*) (gwiazdka odsyla po szczegoly na strone cdaction.pl/prenumerata, ktora przekierowuje na adres: https://www.cdaction.pl/news-44963/ - ze zdezaktualizowanymi informacjami pamietajacymi jeszcze rok 2016, ale i tam mamy czytelne rozroznienie obu edycji prenumeraty)

4. Czy bedziemy dalej bawic sie w kotka i myszke? Czy naprawde musze zalaczac do postu zdjecie z opisem obu edycji prenumeraty w magazynie? Czy opis prenumeraty na lamach magazynu nie jest wiazacy z umowa kupna-sprzedazay prenumeraty?! :-] Czy ta cala sytuacja (gdzie jestem zmuszony od miesiecy upominac sie o to, co nabylem wraz z prenumerata) jest normalna?

-------

Wiecie... wykupilbym prenumerate nawet, gdyby poza nia nie bylo w ofercie nic wiecej. I nie bylo by calej sprawy. Sek w tym, ze postanowiliscie kusic czytelnikow nie tylko 13 numerami magazynu do skrzynki pocztowej… A ja nie lubie "szemranych sprzedawcow", ktorzy nie wywiazuja sie w sposob nalezyty (i przyzwoity) ze swej oferty sprzedazy. Jak dotad mam do czynienie z sytuacja: "przedmiot zakupu niezgodny z opisem". To tak jakbym nabyl paczke: konsola z grami, a otrzymal sama konsole.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎12‎/‎20‎/‎2018 at 1:52 PM, Scouser said:

Ciekawe tylko czy redakcja zrobi coś w tym kierunku.

A wydawac by sie moglo, ze opis tego, co kupujacy nabywa obliguje sprzedawce do dotrzymania umowy... :-] Okazuje sie jednak, ze trzeba miesiacami niemalze blagac sprzedajacego, by byl laskaw obdarowac kupujacego wszystkim, co wraz z prenumerata nabyl.

2PtLd.jpg2PtLc.jpg

Edytowano przez Coenn
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczylem zdjecia, by miec poczucie, ze uczynilem wszystko, co moglem. Przypomne tez, ze juz na poczatku listopada pisalem, iz:

On ‎11‎/‎10‎/‎2018 at 4:12 PM, Coenn said:

Bede za kazdym razem informowal kiedy numer sie zjawil w skrzynce. Poki co jest mi tylko przykro, ze do tej pory nie zostalem przeniesiony do obiecanej "specjalnej grupy prenumeratorow". Mimo, ze prenumerate - celowo - bralem na e-mail powiazany z tym kontem. Zle przez to sypiam, duzo placze, miewam stany depresyjne...

Wyczekuje w napieciu momentu obsypania mnie obiecanymi "wieloma dodatkowymi przywilejami na forum".

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coenn - ja już prenumeruję cd-action 3 lata i nie dostałem żadnych przywilejów ale mimo wszystko fajnie, że to wyszperałeś bo jednak to jest to co powinniśmy otrzymywać (sam też mam mejl powiązany z kontem więc nie powinno być problemu z nadawaniem przywilejów). Ciekawe tylko kto jest odpowiedzialny za ten fejl i czy @Ghost (nie wiem czy to celowo czy z niewiedzy czy z braku czasu wprowadza w błąd dot. przywilejów forumowiczów prenumeratorów) czy inne osoby z redakcji (czy może szeroko pojętej redakcji) się tym zajmą czy po prostu nie ma osoby, która ma jakiś wpływ na to i po prostu trzeba udawać, że nie ma tematu... 

Tak swoją drogą to co się dziwić temu, że mało kogo obchodzą prenumeratorzy (dziwne co nie?) skoro miałem konto na poprzednim portalu prenumeraty i jak zmienili portal na nowy to konto od tak poszło do śmieci (bez żadnej informacji co z moimi danymi i co mam robić, a przeniesienie baz danych jest możliwe tylko po prostu więcej kosztuje), a na nowym koncie wciąż mam status rok temu kupionej prenumeraty "NOWE" bo nikomu się nie chciało zmienić albo system jest nieudolny (za który zapłacono krocie, a strona sklepu bauera jest niedopracowana).

Do tego mogę z całą pewnością poinformować, że nowy numer cd-action do mnie nie dotarł więc ja sobie jeszcze poczekam :) (wawka)

Edytowano przez Scouser
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że już nie pamiętam czy ten specjalny kącik dla prenumeratorów nazywał się "Dla prenumeratorów" czy jakoś inaczej i już znikł. W każdym bądź razie nic nie tracicie :P W powyższym są takie tematy:

Problemy z prenumeratą

 
  1.  

    9 99

    Przez ZmoraCieni, 24 Październik
    • 0 odpowiedzi
    • 7 wyświetleń
  2.  
    • 2 odpowiedzi
    • 14 wyświetleń
  3.  
    • 1 odpowiedź
    • 10 wyświetleń
  4.  

    Koniec prenumeraty

    Przez helganin, Lipiec 21, 2017
    • 0 odpowiedzi
    • 8 wyświetleń
  5.  

    Kiedy dostanę

    Przez ala89, Kwiecień 26, 2017
    • 1 odpowiedź
    • 13 wyświetleń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/25/2018 at 6:43 AM, ZmoraCieni said:

Powiem szczerze że już nie pamiętam czy ten specjalny kącik dla prenumeratorów nazywał się "Dla prenumeratorów" czy jakoś inaczej i już znikł. W każdym bądź razie nic nie tracicie :P

 

Akurat mnie owe "specjalne podforum" malo obchodzi, bo nie lubie sie produkowac w dziale ukrytym dla wiekszosci uzytkownikow. Dlatego wole sie skupic na czesci mowiacej o...

On 12/23/2018 at 12:11 PM, Coenn said:

"wielu dodatkowych przywilejach na forum".

 

Tylko wpierw @Ghost moglby poprawic nazwe grupy... 

On 11/6/2018 at 2:57 PM, Coenn said:

tylko poprawcie nazwe z "Subscibers" na "Subscribers"

Uzyteczne dla mnie byloby, gdyby grupa ta posiadala:

  • wiekszy przydzial mb na zalaczniki (obrazki) wgrane na serwer forum, gdyz szybko wykorzystalem domyslna ilosc miejsca,
  • immunitet w dzialach, gdzie moderator musi pierwej zaaprobowac nowy watek, by zostal opublikowany,
  • widoczne sygnaturki takze dla "gosci" przegladajacych forum, :-]

Mile takze by bylo, gdyby uzytkownicy z grupy Subscribers mogli jakos wyrozniac swe watki (np. kolorowe tytuly) na liscie w dziale. :-]

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2018 o 18:11, Coenn napisał:

Dolaczylem zdjecia, by miec poczucie, ze uczynilem wszystko, co moglem. Przypomne tez, ze juz na poczatku listopada pisalem, iz:

Wyczekuje w napieciu momentu obsypania mnie obiecanymi "wieloma dodatkowymi przywilejami na forum".

W tej sprawie pisz do prenumeraty (prenumerata@bauer.pl). Oni zajmują się przydzielaniem do odpowiedniej grupy.

Odnośnie zmiany komu przysługuje specjalna ranga to zmiana została zrobiona bez powiadomienia mnie o tym fakcie. Stąd moja odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost, nie chcialem byc zlosliwy, ale to silniejsze ode mnie… :-]

On ‎12‎/‎28‎/‎2018 at 2:22 AM, Ghost said:

W tej sprawie pisz do prenumeraty (prenumerata@bauer.pl). Oni zajmują się przydzielaniem do odpowiedniej grupy.

Dzieki, ale miast tego poczekam, az sprzedawca sam sie do mnie odezwie w celu wywiazania sie z tego, czym kusi w swej ofercie sprzedazy. E-mail do mnie posiada.

On ‎12‎/‎28‎/‎2018 at 2:22 AM, Ghost said:

Odnośnie zmiany komu przysługuje specjalna ranga to zmiana została zrobiona bez powiadomienia mnie o tym fakcie. Stąd moja odpowiedź.

Zachecam zatem do czestszej lektury magazynu albo informacji na stronie internetowej, bowiem to wszystko w ramach "prenumeraty w edycji klasycznej" obiecywal juz @MQc w ogloszeniu pt. "Prenumerata, jakiej nie było" opublikowanym 4 maja 2016. :-]

 

Mysle, ze moje odczucia dobrze oddaja slowa zawarte w ponizszej piosence…

 

 

Edytowano przez Coenn
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy @MQc zdaje  się był redaktorem naczelnym :) 

Wydaje mi się, że stosunek "prenumeraty" jak i redakcji do prenumeratorów jest po prostu taki jaki jest bo forum prawie nie żyje choć patrząc przez pryzmat czasu w 2016 r.

jeszcze żyło i też nie otrzymałem ani rangi, ani dostępu do subforum, ani innych przywilejów mimo, że na pewno gdzieś od 2015 r. prenumeruję...

Oczywiście inna sprawa, że forum jest jakieś takie chyba dobrowolne - nie każdy z redakcji się tu pojawia (przede wszystkim brak naczelnego) więc jest jak jest...

Edytowano przez Scouser
bo tak..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Scouser said:

(przede wszystkim brak naczelnego)

Ostatnio byl to Nov. 6, kiedy@spikain (Dawid Bojarski) popelnil posta na forum.

-------

Bonus: https://www.cdaction.pl/artykul-41052/kto-jest-kim-w-cda-czlowiek-z-jablkowego-gaju.html

 

Edytowano przez Coenn
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobine zbocze z tematu i pozwole przy okazji zauwazyc sobie, ze magazyn CDA - w moim odczuciu - ma dziwne podejscie do wyboru redaktora naczelnego. Nie mam zadnych personalnych uwag, co do osoby obecnego naczelnego, ale przez to, ze pojawil sie w zespole redakcyjnym raptem 5 lat temu nie jestem w stanie rzeczywiscie postrzegac go, jako naczelnego magazynu. Przez to mam asocjacje z tym, jak wyglada funkcjonowanie Rzadu w Polsce... 

Mamy Naczelnika - posla Kaczynskiego i jemu poddanych: prezydenta i premiera. W CDA jest osoba Smugglera (tudziez MacAbry) i jest Redaktor Naczelny, ktorego nie jestem w stanie uznac za "twarz magazynu". Po prostu nie przemawia do mnie w tej roli. W szaty Naczelnego, przynamniej formalnie, winien odziac sie Smuggler... Realna "twarz magazynu".

I coby nie bylo: identyczna mysl mialem, gdy Naczelnym byl @MQc - tez nie byl dla mnie "twarza CDA".

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coenn

Smuggler był przecież redaktorem naczelnym CDA 3 razy jako Jerzy Poprawa, dajmy chłopu odpocząć. Widocznie uznał, że za stery powinni wziąć się młodsi. Ja sam byłem zaskoczony, że spikain został redaktorem naczelnym magazynu CDA. Ale co do twarzy magazynów, nie zapominajmy, że sporo redaktorów przez długi czas związani z CDA odeszło do innych firm. Z pierwszego numeru CDA, jaki mam, tj. 19 numer z grudnia 1997 roku ze starej ekipy ostały się 3 osoby, tj. Smuggler, Allor oraz Gem. 

Ponadto jeśli chodzi o redaktorów i współpracowników z długi stażem z różnych względów ich nie ma w CDA:

- Eld stwierdził, że gry przestały go rajcować, teraz napisał jakąś książkę, a ja podsyłam wam link do wywiadu https://arytmia.eu/rozmowa-z-maciejem-jakubskim/

- Q'nik lub MQc jest teraz w serwisie G2A, pełni jakąś tam rolę dyrektorską o ile dobrze się orientuję, nie mogę się zgodzić, że nie był twarzą CDA, w końcu przez serwis polygamia.pl został w 2008 roku wybrany do 13 najbardziej wpływowych dziennikarzy branżowych

- Hut pełni rolę dyrektorską w Techlandzie, też przez długi czas związany był z CDA

- Berlin długo pisał do CDA, potem przejął go Techland, ostatnio w CDA coś się uaktywnił pisarsko

- Cross - długoletni współpracownik CDA teraz pracuję w firmie robiącej gry

- Yasiu - też długo związany z tym magazynem, tutaj akurat CDA musiało go pożegnać, bo miał kłopoty z dostarczaniem tekstów na czas, teraz piszę teksty w serwisie Gry Online

- Czarny Iwan padł ofiarą redukcji etatów - kiedyś widziałem jego teksty w jakimś serwisie sprzętowym

- Szoki - prowadzi bar gamingowy we Wrocławiu, ostatnio coś znowu piszę do magazynu

Jak widać, jeśli chodzi o twarze CDA, to ciężko było wybrać jakiegoś kandydata na naczelnego. Allor pewnie nie mógł nim zostać, bo w końcu ucierpiał by dział sprzętowy, Cormac jest szefem strony internetowej CDA, Gem z każdym rokiem piszę mniej tekstów do CDA, pewnie go też za jakiś czas przejmie firma związana z grami. 

PS. Zapomniałem wspomnieć o Jaspin - swego czasu sporo pisała, ale odciągnęło ją od magazynu przyziemne sprawy, jak mąż, dzieci, itp.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie zaznacze, ze w tym wypadku powiadamiam Smugglera (stawiajac @ przed ksywka), ze o nim pisze, nie dla tego, ze (tu wybierz sobie dowolny powod), ale przede wszystkim dlatego, iz sam docieniam, gdy w taki sposob ktos mnie informuje, ze gdzies o mnie "mowi". Ot, dobre wychowanie. :-]

 

On ‎12‎/‎31‎/‎2018 at 2:55 PM, SilentBob said:

Może Smuggler nie chce?

Poprzedni post pisalem sklaniajac sie ku takiej opcji wlasnie… Ze to sam Redaktor@Smuggler nie chcial tego stanowiska, bo, przykladowo, roboty wiecej, a pensja tylko nieznacznie wieksza. Lecz dla mnie nie jest to kwestia tego, co sie chce, lecz tego, co nalezy wziac (na krzyz).

 

Raz jeszcze wyluszcze, jak ja to widze…

  • Gdy mysle o CD-Action, tedy moim pierwszym skojarzeniem jest osoba Smugglera. CDA = Smuggler (taka jest moja konotacja i basta ^^).
    • Podobnie, gdy slysze o teleturnieju Milionerzy, to widze Huberta Urbanskiego.
  • Jestem zdania, ze "glosem przewodnim" CDA (dla dobrego wizerunku "marki") winien byc glos Smugglera, tak jak "glosem przewodnim" talk-show "Kuba Wojewodzki" jest glos Kuby Wojewodzkiego. ^^
    • Niemniej jednak od czasu pogrzebania "Wstepniaka" (tego dwu- czy jednostronnicowego) brakuje takiego "zidentyfikowanego glosu CDA" (formalnie, naturalnie). I paradoksalnie - mimo tego, ze calym sercem jestem za wskrzeszeniem Wstepniaka - w sytuacji, gdy Naczelnym jest kto inny niz Smuggler, taki stan rzeczy dokucza mi mniej, nizeli moglby.
  • Bylem i dalej bede w stanie godzic sie z odejsciem z CDA redaktorow ze "starej gwardii", ale powatpiewam, aby bylo tak samo w sytuacji odejscia Smugglera… Nie wiem czy wowczas byloby to wciaz CDA dla mnie...

 

23 hours ago, SilentBob said:

A może spikain ma spośród wszystkich redaktorów najlepszą opinię, cieszy się największą rzetelnością i po prostu jest dobrym kierownikiem?

Jestem jednak zdania, ze lepiej kierowac sie "oczyma czytelnika". Nie wiem… Moze jestem "lunatykiem" oderwanym od rzeczywistosci, ktoremu jeno zdaje sie, ze nie jest odosobniony w mysleniu o osobie Naczelnego, jako o czlowieku niejako "firmujacym" magazyn swym podpisem pod Wstepniakiem. Rzeklbym nawet, iz dajacym "rekojmie jakosci" swoja funkcja Naczelnego i podpisem.

Zyczylbym sobie, azeby to Smuggler byl Naczelnym, ktory otwarcie wezmie odpowiedzialnosc za magazyn (podejmowane decyzje) na siebie. Tylko niech wynagrodzenie za taki mozol bedzie adekwatne i satysfakcjonujace… :-]

-------

 

On ‎12‎/‎31‎/‎2018 at 3:07 PM, goliat said:

Jak widać, jeśli chodzi o twarze CDA, to ciężko było wybrać jakiegoś kandydata na naczelnego

Zastanow sie, teraz, kiedy gdzies przepadl ogolny watek "Pytania do Redakcji", to ktory watek wybierzesz w przypadku ogolnego zapytania…? Moj wybor i zarazem pierwsza mysl to "Pytania do Smugglera". :-] Smuggler moze nie byc formalnie Naczelnym, lecz nie zmienia to tego, jak postrzegaja go czytelnicy CDA albo przynajmniej ja.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Coenn napisał:

Na wstepie zaznacze, ze w tym wypadku powiadamiam Smugglera (stawiajac @ przed ksywka), ze o nim pisze, nie dla tego, ze (tu wybierz sobie dowolny powod), ale przede wszystkim dlatego, iz sam docieniam, gdy w taki sposob ktos mnie informuje, ze gdzies o mnie "mowi". Ot, dobre wychowanie. :-]

A ja myślę, że redaktorzy CDA nie przykładają do tej kwestii tak wielkiej wagi. Ba! Zamiast pisać na forum, wolą odsyłać na facebooka "bo wygodniej". Nie wiem jaka tam jest wygoda, ale to ich czas, ich wola i ich chęci. Nikogo do niczego przecież nie zmusisz.

37 minut temu, Coenn napisał:

Poprzedni post pisalem sklaniajac sie ku takiej opcji wlasnie… Ze to sam Redaktor@Smuggler nie chcial tego stanowiska, bo, przykladowo, roboty wiecej, a pensja tylko nieznacznie wieksza. Lecz dla mnie nie jest to kwestia tego, co sie chce, lecz tego, co nalezy wziac (na krzyz).

Ta. Piszesz jakbyś nie wiedział, że Smuggler to MacAbra. Był naczelnym przez wiele, wiele lat, ustanowił chyba rekord w branży trzykrotnie będąc mianowanym naczelnym jednego i tego samego pisma... Obecnie jest zastępcą naczelnego. Kto wie? Może powoli szykuje się na emeryturę? Chce oddać kierownictwo CDA w jak najlepsze ręce? Maciek Kuc był naczelnym i gdyby nie odszedł z CDA, to pewnie do dziś byłby. I tu nie chodzi o to, jak to wszystko powinno wyglądać WEDŁUG CIEBIE. Nie wiem, na jakim świecie ty żyjesz, ale cóż...

43 minuty temu, Coenn napisał:

Raz jeszcze wyluszcze, jak ja to widze…

Wiesz, mógłbym odnieść się do tych punktów, które napisałeś, ale wszystko skracałoby się do tego, co napisałem wyżej. Redakcja na pewno nie patrzy na to, jak TY to widzisz. Czy to dobrze, czy źle - nie mnie oceniać. CDA co jakiś czas prowadzi... to się chyba nazywa "badania fokusowe"... na których pewna grupa osób wypowiada się, co im się podoba a co nie w piśmie, czego powinno być więcej, czego mniej, a czego w ogóle. Pamiętam, jak wstępniak został skrócony do tego, co teraz jest. To właśnie po tych badaniach. Wyszło wtedy, że mało osób go czyta (ja zawsze czytałem, ale ja to ja, a w demokracji tak jest, że większość krzyczy głośniej od jednostki).

Czy spikain jest złym naczelnym? Tylko historia oceni. Póki co CDA trafia do kiosków, do prenumeratorów, treść jest dobra (acz zdarzają się błędy, literówki itp. ale to było, jest i zawsze będzie), pełniaki na ogół mi bardzo podchodzą. Powiem więcej - moim zdaniem teraz jest lepiej, niż kiedy Maciek był naczelnym. Co też nie znaczy, że był złym naczelnym, po prostu na takie czasy dla CDA trafił. A spikain trafił na obecne czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minutes ago, SilentBob said:

Piszesz jakbyś nie wiedział, że Smuggler to MacAbra. Był naczelnym przez wiele, wiele lat, ustanowił chyba rekord w branży trzykrotnie będąc mianowanym naczelnym jednego i tego samego pisma...

Hmmm. Nie no, skadze, nie wiem czemu tak pomyslales… Specjalnie nie kryje sie z tym i co jakis czas figluje sobie...

On ‎12‎/‎18‎/‎2018 at 2:08 PM, Coenn said:

@Smuggler, ponoc wraz z Jerzym Poprawa zamieszkujecie pod jednym adresem, czy to prawda? Ponoc tez obojetnie kto by nie byl redaktorem naczelnym, Ty zawsze jestes nad-naczelnym? 

On ‎11‎/‎8‎/‎2018 at 9:35 AM, Coenn said:

[@Smuggler (w zastepstwie MacAbry),

-------

Przede wszystkim chcialbym Ci uswiadomic, bo moze nie jestes tego swiadom, iz Twe wypowiedzi nierzadko nacechowane sa pewna doza wrogosci wobec interlokutora…  A przynajmniej wydaja sie byc nastawione na konfrontacje… 

54 minutes ago, SilentBob said:

I tu nie chodzi o to, jak to wszystko powinno wyglądać WEDŁUG CIEBIE. Nie wiem, na jakim świecie ty żyjesz, ale cóż…

  1. Nie chodzi o to, by bylo po mojemu. Ja nie WC (inicjaly pewnego gorliwego katolika).
  2. Natomiast skupialbym sie raczej wlasnie na tym, jak rzeczy powinny sie miec, a nie jak sie one maja… Nie zakotwiczajmy sie, tylko zmierzajmy ku lepszemu. :-]
Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Niestety musze stwierdzic, ze dzial prenumeraty zirytowal mnie niemozliwie w korespondencji mejlowej... Nie wiem.... Czy ja pisze w sposob malo czytelny? Nie dosc jasno wyrazam swe mysli?

Byl taki moment, gdy podzielilem sie tu pewnym przemysleniem...

On 12/17/2018 at 3:59 PM, Coenn said:

Na powaznie zastanawiam sie, czy gdybym doplacil te 76,70 zl - przy zamawianiu prenumeraty w opcji "POCZTA POLSKA POLECONA" za 196.70 zl - to czy nowe numery CDA wyciagalbym ze skrzynki juz w piatki… 

Tak wiec postanowilem 21 grudnia wyslac mejlem zapytanie w tej sprawie...

Quote

Bylbym zainteresowany doplata do prenumeraty. Jak dotad kazdy numer CDA wyslany w prenumeracie byl w mej skrzynce pocztowej w poniedzialek, a wiec na dzien przed sprzedaza w "kioskach".

 

Zastanawiam sie, czy gdybym przy zamawianiu prenumeraty kilka miesiecy temu doplacil te 76,70 zl - wybierajac wtedy prenumerate w opcji "POCZTA POLSKA POLECONA" za 196.70 zl - to czy nowe numery CDA wyciagalbym ze skrzynki juz w piatki, a wiec na 4 dni przed sprzedaza w "salonach z prasa". Mozliwosc lektury CDA juz w weekend jest dla mnie warta doplaty.

 

Czy moglbym liczyc na gwarancje, ze przy wysylce prenumeraty w opcji "POCZTA POLSKA POLECONA" nowe numery CDA zjawialy by sie w mej skrzynce juz w piatki? (skoro dotychczas kazdy numer pojawial sie w poniedzialek?) Jesli tak by bylo, to chetnie doplace roznice.

27 grudnia przyszla odpowiedz...

Quote

Witam,

 

Niestety nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować ponieważ to od nas egzemplarz jest wysyłany właśnie w piątek. Harmonogram produkcji tego magazynu jest tak ułożony , że przed piątkiem te egzemplarze po prostu jeszcze nie istnieją. Prenumerata otrzymuje pierwsze wyprodukowane egzemplarze i natychmiast je wysyła.

 

Pozdrawiam

7 stycznia postanowilem odpisac...

Quote

Rozumiem. Jednakze po dluzszym namysle musze stwierdzic, ze zalezy mi na tym, by sie przekonac definitywnie, jakby to bylo. Czy bylaby mozliwosc jednorazowej (poki co) doplaty wymaganej sumy do przesylki poleconej za marcowe CD-Action (NR 03/2019 (292))? Majac wowczas nr listu przewozowego, moglbym w piatkowy wieczor zatelefonowac do glownego urzedu pocztowego w Szczecinie, i jesli okazaloby sie, ze maja do mnie przesylke, nawet na godzine przed zamknieciem placowki, to spokojnie zdazylbym tam dojechac i odebrac. To zadowalaloby mnie na tyle, aby doplacic wymagana kwote do calej prenumeraty w opcji "przesylki poleconej".

 

Jesli jednorazowa (testujaca) wysylka CDA 03/2019 w opcji "poleconej" jest mozliwa, to od razu prosze podac nr rach. bankowego, kwote doplaty i co w tytul przelewu wpisac, by nie bylo niejasnosci.

14 stycznia otrzymalem odpowiedz...

Quote

Szanowny Panie,

zamówienie zostało przyjęte na numer 3/2019 (wysyłka listem poleconym) w załączeniu faktura. Numer 3/2019 planujemy wysyłać około 12.02.2019

Poirytowany odpisalem dzis, 15 stycznia...

Quote

Hmmm. Przeczytalem z uwaga odpowiedz dzialu prenumeraty na moje zapytanie i wydaje mi sie, ze niestety nie zrozumielismy sie wcale (co mnie dziwi, bo staralem sie wyjasnic o co mi idzie bardzo czytelnie). Otoz, chcialem, by wyslano mi ten najblizszy numer CDA "listem poleconym" w ramach mej prenumeraty zamiast "zwyklym", tak jak zawsze, gdyz mialem plomyk nadziei, ze w ten sposob dostane CDA w rece jeszcze szybciej niz zwykle. A zawsze otrzymuje CDA na dzien przed premiera, czyli w poniedzialek. A pomyslalem, ze moze "poleconym" zdobede nowy numer CDA juz w piatek, czyli na 4 dni przed sprzedaza w salonach z prasa.

 

Z odpowiedzi jednak wnioskuje, ze dzial prenumeraty...

1. Chce wyslac mi ten najblizszy numer (03/2019) w dwoch egzemplarzach: tak jak zwykle w prenumeracie, plus jeszcze jeden w liscie poleconym. Zas ja absolutnie nie potrzebuje miec tego numeru w dwoch sztukach.

2. Chce wyslac numer 03/2019 listem poleconym dopiero we wtorek (12.02.2019), a wiec nie tylko bym przeplacil, ale jeszcze miast dostac numer wczesniej niz zwykle, to dostalbym go jeszcze pozniej niz zwykle.

 

Prosze anulowac osobna wysylke numeru 03/2019. Wystarczy mi jeden egzemplarz tego numeru w prenumeracie. I zalezalo mi, by dostac CDA na 4 dni przed sprzedaza w "kioskach", czyli w piatek, a nie ze zostanie dopiero nadany, jako polecony do mnie, gdy juz CD-Action bedzie dostepne w punktach sprzedazy...

 

Zaluje, ze nie potrafiono zrozumiec moich slow.

Taka to korespondencja z dzialem prenumeraty... Istny "gluchy telefon". Albo to mnie sie wydaje tylko, ze zawsze staram sie pisac najjasniej jak mozna. Bo zakladam zawsze, ze po drugiej stronie moze byc osoba ociezala umyslowo.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...