Skocz do zawartości

Polecane posty

Teraz pytanie z mojej strony do prenumeratorów: Opłaca się naprawdę inwestować? Chodzi mi dokładnie o zestaw PC Format + CD-A. Bo tak kiedyś czytałem ten temat i bardzo wiele nieciekawych opinii jest. To opóźnienia, to numery zaginą w akcji, to brak płyt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Od Maja mam prenumeratę ale dostałem tylko Czerwcowy numer. Bauer napisał mi ze wysłał pozostałe trzy w terminie ale nie doszły. Czy przesyłki z prenumerata są śledzone? Mieszkam w Californi tak ze nie oczekuje jakichś cudów jeśli idzie o czas przesyłki ale ostatnich 3 numerów wogule nie dostałem...

Haha, prawie skończyłem pisać posta i postanowiłem sprawdzić pocztę na wszelki wypadek. w skrzynce było CDA 07/14... Ech, niby według googla z Wrocławia do mnie jest 9366 km, ale mimo wszystko ponad dwa miesiące to trochę długo jak na paczkę lotnicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie tak dziwnie przychodzą numery? Raz dzień przed premierą sklepową, raz tydzień po niej, raz właśnie w ten dzień...

W tym miesiącu tak mam. Do dziś (zobaczę czy będzie po południu jak wrócę do domu) nie doszło. Zazwyczaj jest w środę-czwartek czyli dzień-dwa po premierze. Za to w grudniu zaskoczyli mnie - było w dniu premiery kioskowej.

Dużo chyba zależy od poczty bo zazwyczaj data nadania to piątek.

Edytowano przez Ironcruz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prenumerata zagraniczna jest mozliwa - co prawda pismo kosztuje wtedy 2x tyle, co w Polsce ale za to dostarczane jest poczta lotnicza, czyli szybko.

W razie czego - prenumerata@bauer.pl

Kontakt jest bardzo słaby - od wczoraj próbuję się z działem prenumeraty skontaktować i nie da sie. Wczoraj poszedł mail na ten adres, dziś próbuję się dodzwonic i nikt nie odbiera. A pismo nadal do mnie nie dotarło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z prenumeratą. Od kwietnia zeszłego roku prenumeruje CDA do Niemiec (z dopłatą za priorytet). Do numeru mającego premierę w grudniu 2014 nie było żadnych problemów, magazyn był mi dostarczany zawsze tego samego tygodnia co premiera kioskowa w Polsce. Numer z grudnia nie doszedł i dopiero po zainterweniowaniu dosłali mi pismo - co nie zmienia faktu, że swoją kopię otrzymałem z 2-tygodniowym opóźnieniem...Ok, święta, koniec roku, zawieruchy na pocztach, jestem w stanie zrozumieć.

W tym miesiącu jednak jest sytuacja analogiczna - minął równo tydzień od premiery najnowszego numeru, a tenże do mnie nie dotarł. Podczas poprzedniej interwencji zapewnili mnie, że jeśli pismo nie przyjdzie w tygodniu pojawienia się w dystrybucji w Polsce, jest to znak, że prawdopodobnie zaginęło gdzieś po drodze. Toteż odczekawszy do końca zeszłego tygodnia napisałem o swoim problemie do Bauera. Minął dzień - brak odpowiedzi. Napisałem ponownie - bez odzewu. Minęły kolejne 2 dni, wysyłam kolejną wiadomość. Miało to miejsce dzisiaj, nadal żadnej wieści.

Zaczyna mnie to frustrować.15 rok kolekcjonuję i czytam najlepsze pismo dla graczy, jestem od niego uzależniony wcale się przed tym nie broniąc, a przez czyjąś niekompetencję i czynniki losowe pozbawiony jestem swojej comiesięcznej dawki wink_prosty.gif

Dodam, że moje ja tak przywykło do załatwiania pewnych potrzeb w towarzystwie CD-Action, że zaczynam mieć problemy gastryczne wink_prosty.gif

Jesteście w stanie jakoś pomóc?

Edytowano przez TreKronor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dalem spokoj z denerwowaniem sie o to kiedy przyjdzie. Ostatni numer dostalem 12/2014 jakies dwa tygodnie temu, 13 z tego co pamietam nie jest czescia prenumeraty wiec na 01/2015 dalej czekam, moze kiedys sie doczekam ;] . Nastepnym razem chyba poprosze mame zeby prenumerate wziela na swoj adres we Wroclawiu i sama wysylala magazyn do USA, paczki lotnicze od niej dochodza maksymalnie w ciagu dwoch tygodni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dalem spokoj z denerwowaniem sie o to kiedy przyjdzie. Ostatni numer dostalem 12/2014 jakies dwa tygodnie temu, 13 z tego co pamietam nie jest czescia prenumeraty wiec na 01/2015 dalej czekam, moze kiedys sie doczekam ;] . Nastepnym razem chyba poprosze mame zeby prenumerate wziela na swoj adres we Wroclawiu i sama wysylala magazyn do USA, paczki lotnicze od niej dochodza maksymalnie w ciagu dwoch tygodni.

Kolego, prenumerata obejmuje także numer 13. Ja dostałem numer 1/2015 z 2-tygodniowym opóźnieniem, ale to Niemcy, nie tak daleko. Twoje 5 tygodni to już kloaczne przegięcie bagiety, nawet zważywszy na transship przez ocean...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na prenumerate nie nazekam bo date wysylki mam na kazdej paczce z CDA i zawsze jest na czas. Nie wiem jakim cudem paczki lotnicze leca po dwa miesiace albo i wiecej. Listy i paczki z Polski dochadza w ciagu dwoch tygodni zwykle, poza CDA... Moze to ta czarna folia w ktora pakuja prenumerate, NSA mysli ze ta waglik albo nawoz sztuczny na bomby i skanuje je w piwnicy area 51 chytry.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście w stanie jakoś pomóc?

Dzwonic pod ten numer: 675 541 605. Nie dziwcie się kto odbiera - tak, drukarnia- ale to chyba oni odpowiadają za wysyłkę. W każdym razie wybrać rozmowę z konsultantem i przedstawić sytuację. mi po tygodniu czekania zaproponowano wysyłkę reklamacyjną priorytetem (czyli jeszcze raz tego wydania) bo najprawdopodobniej jakiś listonosz mój numer juz przeczytał.

A kontakt z prenumerata.bauer - ani na maila, ani na telefon nikt nie odpowiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prenumerowałem kilka lat, ale warto było tylko do czasu, kiedy mieszkałem w małej miejscowości i był problem z pismem w kioskach. Po przeprowadzce do miasta denerwowało mnie, że jako prenumerator (a więc osoba, której należałby się większy szacunek :P) dostaję CDA później, niż ludzie, którzy kupią je sobie w sklepie. Zrezygnowałem z prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od niedawna mieszkam w Kanadzie, postanowiłem zamówić prenumeratę CDA. Z jednej strony jestem zadowolony, z drugiej nie. Zacznę od narzekań. Subskrypcje zamawiałem przez https://prenumerata.bauer.pl/ Wypełniłem forumularz i od razu dokonałem też płatności za pomocą karty debetowej. Na stronie prenumeraty nie było ani słowa o tym, że za zapłatę kartą będzie dodnana prowizja. Jak ktoś ode mnie chce 322 PLN i informuje mnie, że mam zapłacić 322 PLN to dla mnie znaczy, że mam zapłacić 322 PLN. Zostałem przekierowany do płatności i dopiero tam się dowiedziałem, że nie ma tak ładnie i mam zapłacić 2% prowizji. Kwota może nie wielka, w końcu i tak jeżeli chcę mieć CDA w Kanadzie to prenumeratę muszę wziąć, ale uważam to za nie w porządku ze strony wydawnictwa Bauer, że o tak istotnej rzeczy nie informuje. Co więcej na otrzymanej fakturze mam jak nic, że 322 PLN.

Zwrocimy na to uwage odpowiednim ludziom. Czy posluchaja, to zobaczymy,

Po doknaniu płatności dostałem informację, że płatność została zaakceptowana. Trzy dni później dostaję... dokument do zapłaty i prośbę o opłacenie. Odpisałem, że przecież zapłaciłem kartą i nie widzę żadnego powodu, dla którego miałbym za tę samą usługę drugi raz. Odpowiedź z działu prenumeraty dostałem 6 dni później! Dostałęm informację, że "dzisiaj bank potwierdził moją wpłatę".

I tak prenumeratę zamówiłem i opłaciłem 02 maja 2015. Potwierdzenie przyjęcia płatności dostałem 02 maja 2015. Informację, że mam zapłacić znowu dostałem 05 maja 2015 i odpowiedź też wysłałem 05 maja 2015. Odpowiedź z działu prenumeraty 11 maja 2015. Nowy numer CDA zaś według informacji na przesyłce został mi wysłany 13 maja 2015, stempel Poczty Polskiej twierdzi zaś, że 15 maja 2015. Nowy numer CDA otrzymałem 21 maja 2015 roku. W całym tym procesie jak widać spisały się tylko poczty - Polska i Kanadyjska.

I to właśnie ta dobra rzecz, bo jednak numer szedł 6 dni co złym czasem nie jest. Będę się domagał zwrotu tych 2% z 322 PLN. Sorry, ale skoro zapłaciłem od razu, a następnie dostaję informację, że mam znowu zapłacić to znaczy tyle, że w dziale prenumeraty jest najzwyczajniej w świecie bałagan. Nie rozumiem też dlaczego na odpowiedź w prostej sprawie mam czekać 6 dni. Rzecz jest prosta - zamówiłem, zapłaciłem to nowy numer powinien być wysłany od razu jak tylko jest dostępny w magazynie. A nie, że 3 dni po opłaconym zamówieniu dostaję informację, że mam zapłacić, później przez 6 dni nic się nie dzieje, a kolejny numer jest wysyłany po upływie 4 dni od "potwierdzenia z banku".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z prenumeratą.

Zamówiłem prenumeratę 12.05.2015 r. Następnego dnia pojawił się status "zrealizowano". Niestety dalej nie dostałem kodu do G-Data Total Protection. Wysyłałem już wiadomość poprzez formularz kontaktowy, ale zero odzewu. Na chwilę obecną to wygląda na to, że Bauer zjadł moje 192 zł... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba najwyższy zwolinić wszystkich pracowników działu prenumeraty, a w ich miejsce zatrudnić nowych, tym razem kompetetnych. Takie traktowanie klienta jakie prezentuje ten dział woła o pomstę. Zapłaciłem za prenumeratę to po prostu jak wychodzi nowy numer to ma być on do mnie wysłany. Minęły ponad dwa tygodnie od premiery nowego numeru, a ja nadal go nie mam. Co więcej dział prenumeraty nie odpowiedział na mojego maila w sprawie oddania niesłusznych pobranych dodatkowych 2% od wartości zamówienia.

Jeżeli do piątku nie przyjdzie nowy numer CDA to od poniedziałku będę dzwonił dzień w dzień do działu prenumeraty oraz do redakcji CDA. Może wtedy w końcu ktoś pomyśli o tym, żeby prenumerata działała normalnie. Naprawdę mnie irytuje to, że pomimo upływu lat w dziale prenumeraty nie zmienia się nic i jak zwykle są problemy. A tej sprawy z kasą zwyczajnie nie zostawię. Jak nie będzie odpowiedzi to uznam, że sprawa została pozytywnie załatwiona. A później już jest bardzo prosto: sąd -> nakaz zapłaty -> komornik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż... zaprenumerowałem CDA i to był błąd. 16tego października w sekcji moje konto zaświeciło się 'zrealizowano' i do tej pory nie otrzymałem numeru 12 od którego zamawiałem. Na maile prenumerata@bauer.pl ani przez formularz kontaktowy nikt nie raczy odpisać...

To Wasze wydawnictwo to jakiś żart... (czyt. mamy Twoją kasę i nic nam nie zrobisz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zamówiłem trzecią prenumeratę i chyba powinienem się o niej trochę wypowiedzieć. Mam bardzo mieszane uczucia. Co prawda jest niższa cena(jak zamawiamy bez dodatku to chyba nawet z 30 zł się oszczędza). Jeśli dobrze pamiętam to pierwszy numer przyszedł tydzień po, a czasami bywało tak, że przychodziło dzień wcześniej. Często data przyjścia prenumeraty waha się pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem w tygodniu wydania numeru. Nie mniej nie rezygnuję z prenumeraty, bo rzadko kiedy potrzebuję numeru jak najszybciej, a oszczędzam sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znowu trzeba będzie telefonicznie ponękać dział prenumeraty. Jak były problemy i pisałem i dzwoniłem codziennie to jakoś CDA potrafiło przyjść w dniu premiery czasopisma w kioskach. Teraz znowu zaczynają się problemy. Poprzedni numer otrzymałem po tygodniu od premiery, a najnowszego jak nie było tak nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...