Skocz do zawartości

Polecane posty

witam mam pytanie dotyczące teraźniejszej gry Painkiller: Hell & Damnation jak ruwniesz innych gier w wersji steam kturę się znajdą w cda .

Mianowicie mam zagraniczną prenumeratę i pierwszy raz spotykam się z tym że nie mogę dodać cd-keya[Painkiller: Hell & Damnation] wyświetla komunikat że gra nie jest dostępna w moim regionie.

czy w takim wypadku jest ,będzię możliwość aktywacji gry lub gier na steam bez podawania danych do konta steam lub jakaś rekompesata w postaci innej gry albo inna opcja.

od razu odpisuję że opcja podawania komukolwiek moich danych do konta steam odpada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dotyczące teraźniejszej gry Painkiller: Hell & Damnation jak ruwniesz innych gier w wersji steam kturę się znajdą w cda .

Mianowicie mam zagraniczną prenumeratę i pierwszy raz spotykam się z tym że nie mogę dodać cd-keya[Painkiller: Hell & Damnation] wyświetla komunikat że gra nie jest dostępna w moim regionie.

czy w takim wypadku jest ,będzię możliwość aktywacji gry lub gier na steam bez podawania danych do konta steam lub jakaś rekompesata w postaci innej gry albo inna opcja.

od razu odpisuję że opcja podawania komukolwiek moich danych do konta steam odpada

na przyszlosc uzywaj wyszukiwarki...

napisz tutaj: reklamacje@cdaction.pl i gosciu Ci recznie aktywuje gre

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dotyczące teraźniejszej gry Painkiller: Hell & Damnation jak ruwniesz innych gier w wersji steam kturę się znajdą w cda .

Mianowicie mam zagraniczną prenumeratę i pierwszy raz spotykam się z tym że nie mogę dodać cd-keya[Painkiller: Hell & Damnation] wyświetla komunikat że gra nie jest dostępna w moim regionie.

czy w takim wypadku jest ,będzię możliwość aktywacji gry lub gier na steam bez podawania danych do konta steam lub jakaś rekompesata w postaci innej gry albo inna opcja.

od razu odpisuję że opcja podawania komukolwiek moich danych do konta steam odpada

na przyszlosc uzywaj wyszukiwarki...

napisz tutaj: reklamacje@cdaction.pl i gosciu Ci recznie aktywuje gre

po 1 nie może ręcznie no chyba że pracuje w steam

po 2 musiał bym podać dane konta steam czego nie zrobię ,pacz wyżej

po 3 nie trolluj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dotyczące teraźniejszej gry Painkiller: Hell & Damnation jak ruwniesz innych gier w wersji steam kturę się znajdą w cda .

Mianowicie mam zagraniczną prenumeratę i pierwszy raz spotykam się z tym że nie mogę dodać cd-keya[Painkiller: Hell & Damnation] wyświetla komunikat że gra nie jest dostępna w moim regionie.

czy w takim wypadku jest ,będzię możliwość aktywacji gry lub gier na steam bez podawania danych do konta steam lub jakaś rekompesata w postaci innej gry albo inna opcja.

od razu odpisuję że opcja podawania komukolwiek moich danych do konta steam odpada

na przyszlosc uzywaj wyszukiwarki...

napisz tutaj: reklamacje@cdaction.pl i gosciu Ci recznie aktywuje gre

po 1 nie może ręcznie no chyba że pracuje w steam

po 2 musiał bym podać dane konta steam czego nie zrobię ,pacz wyżej

po 3 nie trolluj

gosciu, nie trolluje. temat byl walkowany na tym forum - piszesz do admina Ghost na reklamacje i on zalatwia aktywacje.

ale po 1 - widze, ze Jestes mocno ograniczony

po 2 - widze, ze nie wiesz, w jakim watku pisac o swoich problemach

po 3 - ciekawe, kto Ci teraz pomoze, Jasiu

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i wczoraj wykonałam telefon do Pani zajmującą się prenumeratą i podobno w piątek zamówienie zostało wysłane. Szkoda że poprzednio jak mi ta Pani pisała to twierdziła ze mają wysyłać początkiem tygodnia. No chyba że u nich piątek to jeszcze początek a może już początek.... No nic teraz czekam i pewnie coś do dwóch tyg muszę poczekać niestety...

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie że tak powiem chistorja się powtarza tym razem call of juarez the cartel jest chyba tylko i wyłącznie na region polski na steam.

nie mam jego możliwości aktywować w niemczech.

nie pisze już więcej do nikogo z redakcji czy suportu cda o pomoc bo okazali się wogule w tej kwestji są nie przydatni.[co ciekawe kontakt umilkł jak napisałem że założyłem nowe czyste konto steam podałem dane cd-key itp żeby mi aktywneli pk ostatnio]

widzę że cd-action nie przewidział lub olał zagranicznych prenumeratów dla tego zamieżam dać kilka dobrych nie złośliwych rad dla cda.

1. jak wykupujecie licęcje na dany tytuł a wiecie ile konkretnie posiadacię prenumeratów zagranicznych to weście kilka cd-keyów dla nich odzielnie [ prenumerata zagraniczna jest drosza i to nie mało]

2. jeśli nie ma takiej opcji to wykupcie odpowiednia ilość vpn dla prenumeratów zagranicznych żeby samodzielnie mogli aktywować grę na steam.

3.lepszy kontakt , zrubcie specjalny support dla osub z zagranicy nie mówie że w innym języku bo w końcu to polska gazeta/czasopismo właśnie do kontaktu w takich sprawach a nie że kontakt sie urywa nagle albo pisze z kilkoma osobami.

wolał bym pisać z jedną konkretną osobą a nie truć dupe czem innym.

ja naprawdę rozumie że steam jest dla was tanią alternatywą i bardziej praktyczną ale weście do cholery nie olewajcie ludzi z zagranicy ktuży też was czytają zbierają wasze gazety jakiś czas [ja od dwutysięcznego około] bo tak tylko pokazujecie że tak fajnie mamy monopol w pl ale to nie oznacza że dalej ktoś z zagranicy będzie was kupował . wole te pieniądze samemu przechulać na wyprzedażach na steam a miał bym na co i wszystkie tytuły które bym kupił w 100% by mnie zadowalały a nie czekać co miesiąc na kilka tytułów z których jeden max 2 mi spasują i jeszcze się okaże że kilka już gier wcześniej kupiłęm i na cholere mi 2 kopia.

To odpóźdź sobie dwa nómery CDA i kóp za to złownik ortograwidżny - Pzkw

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam pytanie, czy jest możliwe prenumerowanie za granicą? Bo umnie nie dość że praktycznie dwa tygodnie opóźnienia, to polskie sklepy dają różne ceny. Ja rozumiem że koszt transportu jest drogi, ale kasować 50 zeta za numer... no sorry i jeszcze żeby było tego mało, to cena zależy od gier dołączanych do gazety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ostatnio zamówiłem prenumeratę z koszulką i właśnie dostałem przesyłkę z fakturą za prenumeratę ale bez koszulki( koszulka ujęta w fakturze). Czy koszulka dojdzie w jakiejś innej przesyłce czy też mam pytać u pani od prenumeraty? Tylko coś ostatnio strona bauera mi nie wchodzi :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A do mnie prenumerata nie dochodzi na czas :(

Miałem dłuższą przerwę korzystania z tej opcji zdobycia CD-Action i poprzednio było dużo lepiej. Pismo znajdowało się w skrzynce najczęściej parę dni wcześniej niż w kiosku, a najpóźniej w dniu premiery.

A teraz....

Szkoda gadać...

Czwarty miesiąc nowej przygody z prenumeratą i ŻADEN nr nie pojawił się punktualnie. W czwartek po wtorkowej premierze był najwcześniej. A regułą jest piątek (raz nawet kolejny wtorek!).

Ktoś może zapytać, czemu się czepiam...

Cóż, przykre to i tyle...

A tłumaczenie się opieszałością poczty jako klienta średnio mnie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...