Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dabrus

VGA Box (PS3)

Polecane posty

Witam drogich forumowiczów. Mam do was pytanie: co sądzicie o takim urządzeniu jak VGA Box? Jaki polecacie? I jeśli mielibyście go ocenić, jaką dalibyście ocenę? Załóżmy, że jakość obrazu Full HD to 10\10, a stare poczciwe SD to 1\10. Chodzi o to, że kupuję niedługo PS3, ale nie posiadam na razie żadnego telewizora nowej generacji (za to mam duży monitor LCD 16:9). Wiele osób mówi, że dzięki VGA Box można mieć Full HD za grosze. A jakie jest wasze zdanie? Czy to urządzenie faktycznie jest wybawieniem dla mniej zamożnych, czy może jest to przysłowiowa brzytwa, której tonący się chwyta? Cuda czy bzdury? Proszę o radę...

EDIT: Proszę uprzejmie o niepisanie odpowiedzi w stylu "kup se lepiej telewizor Full HD". Wiem o tym doskonale, ale chciałbym poznać wasze odczucia co do VGA Box'ów. Z góry dziękuję:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Jeśli Twój tv nie obsługuje full hd, to żadne magiczne urządzenie nie sprawi, że zacznie obsługiwać. Z tego co wiem ps3 nie zadziała na żadnym monitorze, który jest niezgodny z HDCP. Ciężko mi powiedzieć czy jakiś vga box pomoże - wydaje mi się, że nie. Nie powiem Ci abyś kupił nowy tv... Pogodz się z tą myślą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem ps3 nie zadziała na żadnym monitorze, który jest niezgodny z HDCP. Ciężko mi powiedzieć czy jakiś vga box pomoże - wydaje mi się, że nie. Nie powiem Ci abyś kupił nowy tv... Pogodz się z tą myślą.

Nie no, zaraz. Np. taki konwerter: http://hdtv2vga.com/cgibin/shop?info=2HD2VGA obchodzi zabezpieczenie HDCP i pozwala na wyświetlanie obrazu w wysokich rozdzielczościach. Nie ma żadnego problemu, będzie śmigać. Tylko jestem ciekaw samej jakości obrazu. Wiem, że wiele osób używa tego konwertera. Fajnie by było, jakby się ktoś wypowiedział na ten temat...ktoś, kto tego faktycznie używa. Ale i tak dzięki za odpowiedź:)

EDIT: wiem, że nie ma HDMI. Ale skoro monitor wyświetla wysokie rozdzielczości, a konwerter omija HDCP, to niby czemu ma się nie udać? Konwerter ma wyjście VGA. Nie widzę problemu. I nie pytam czy zadziała czy nie, a jaka jest jakość. Bo to, że zadziała to wiem na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...