Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mateusz(stefan)

Tom Clancy's HAWX

Recommended Posts

Wiem, że gra nie wyszła jeszcze, ale mamy zapowiedzi, gameplay-e, trailery, więc można dyskutować :) .

Po przejrzeniu właśnie owych gamplay-ów, przeczytaniu zapowiedzi gra zapowiada się obiecująco. Taki mix starego, poczciwego F22 Raptor(oj grało się w to. grało) i TDU. Grafika na wysokim poziomie, realizm, mnogość samolotów, duży świat-brzmi dumnie, kwestia czy to wypali i się przyjmie. Ciekawi mnie sam fakt prowadzenia potyczek: czy podobnie jak w samochodówce pomaga kierownica to czy pad będzie pełnił rolę pomocy w sterowaniu? Jeżeli twórcy sprostają wyzwaniu i osiągną zamierzone cele to możemy się spodziewać hitu wśród symulatorów powietrznych.

Link to comment
Share on other sites

No cóż, jestem pewien, że pad na pewno będzie bardzo pomocny przy tego rodzaju grze. Zawsze to łatwiej się posłużyć takim niż klawiaturą. Można by chociaż przywołać całą serię Ace Combat na playstation. Mam nadzieję, że właśnie w takim stylu jak w AC będą rozgrywane wszelkie potyczki. Jak sobie przypomnę wszystkie walki na starym poczciwym "szaraku" to aż ciarki przechodzą. Myślę, że nie jako jedyny nie mogę się doczekać tego tytułu.

Link to comment
Share on other sites

Widziałem kilka gameplayów, trailerów i innych a także czytałem zapowiedzi, newsy i oglądałem skriny i gra zapowiada się jako naprawdę dobra naparzanka w powietrzu coś na kształt Ace Combat na konsole :) Żaden poważny symulator, ale arcade z ogromną - mam nadzieję - dozą grywalności ;)

Link to comment
Share on other sites

Czekam na gre z satysfakcją. Dawno nie grałem w porządny symulator lotów. Ciekawe czy multi będzie fajne czy wogóle będzie miał. Nazwa HAWX mi się kojarzy z czitami, nie wiem dlaczego. :) Mam nadzieje że będzie się grało przyjemnie i bez nerwów. Jeśli w grze mają być jacyś arcytrudni bossi to nie kupuje. Spotkałem się nawet z liniowymi symulatorami lotów, tak tak, liniowymi. Trzeba być imbecylem by dawać liniowość w grze gdzie powinna być ogromna swoboda ruchów. CDA pewnie da grze 8/10.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na gre z satysfakcją. Dawno nie grałem w porządny symulator lotów. Ciekawe czy multi będzie fajne czy wogóle będzie miał. Nazwa HAWX mi się kojarzy z czitami, nie wiem dlaczego. :)
Dodałbym jeszcze, że owszem symulator lotów, ale nie realistyczny lecz typowy arcade na kształt serii Ace Combat (a szkoda, szkoda, że nie wydana na PC). Zobaczymy w praniu jak ta gra będzie wyglądać i się grać :) (znaczy, czy gameplay daje radę). A sama nazwa gry po uprzątnięciu W daje słowo HAX=hax czyli coś na kształt czitów. Nie wiem, nie korzystałem ;P
Link to comment
Share on other sites

A ja będę musiał się chyba poważnie zastanowić nad kupnem pada do PC, bo na klawiaturze raczej nie da się w to grać...

Co do samej gry. Zapowiada się bardzo ciekawie... Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było, gdyby można było sobie te samoloty tuningować ^_^. Ale chyba tego nie wprowadzą :P.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że redakcja da demo w następnym numerze. Jeśli gra będzie miała widok z "oczu pilota" to bardzo poważnie przedyskutuję z moją partnerką :wub: Jeśli ktoś może powiedzieć, bo nie mam CD-A pod ręką kto grę wyda w Polsce?

Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...