Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zonezi

Fotel do kilkugodzinnych sesji ( do ~1000zł)

Polecane posty

Witajcie, przymierzam się do zakupu nowego fotela biurowego do kilkugodzinnych sesji. Mam ~170cm wzrostu i ważę 63kg. Wspomnę jeszcze, że mam trochę wystające łopatki oraz bóle kręgosłupa.

Na fotel pragnę zainwestować do ~1000zł.

2 miesiące temu zakupiłem AkRacing Prime z materiału i już teraz mogę powiedzieć nie chcę absolutnie niczego co jest nazywane "fotelem dla graczy".

Fotel właśnie poleciał do reklamacji gdyż siedzenie zaczęło się zapadać. Te fotele "dla graczy" są z tego co widzę nie profilowane i mają dosyć długie siedzenia, przez co jak w moim obecnym fotelu, siedzenie wywierało nacisk na uda i utrudniało krążenie, nie mogłem zająć wygodnej pozycji.

Ogólnie wolałbym fotel biurowy jednakże by był wykonany z jakiegoś dobrego materiału, który się nie wysiaduje i nie zapada. Z jakimś normalnym, nie wydłużonym siedzeniem (bym był w stanie dotykać stopami podłogi bez zbytniego nacisku na uda)

Bardzo proszę o porady, gdyż obecnie siedzę na krześle kuchennym za 50zł i pupa mi "odpada", nie przeżyję procesu reklamacji na tym :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc siedziałem tylko kilka minut więc musiałbyś sam wypróbować ale jak tylko przerobię pokój to kupuję fotel MARKUS z IKEA. Wygląda niepozornie ale przy moim wzroście (170cm) było bardzo wygodnie i funkcja blokowania w pozycji wychylonej (obojętnie pod jakim kątem).  W wersji materiałowej stówkę taniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...