Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nazgul125

Rozwiązany: Problem z programami i grami używającymi sieci

Polecane posty

Z góry przepraszam, jeśli temat jest napisany w złym dziale lub źle zatytułowany. Pierwszy raz spotykam się z takim problemem i nigdzie nie mogę znaleźć porady. Mianowicie przy próbie łączenia się programów lub gier z siecią wyskakują błędy różnych programów. Na przykładzie ,gdy próbuję włączyć przez shift+F1 przeglądarkę Origina grając w Fife wyskakuje qwebengineprocess.exe przestał działać. Gdy WOT próbuje załadować informację o nowym wydarzeniu wyrzuca cef.browser przestał działać. W Battlenecie przy próbie załadowania tych okienek z informacjami o grach blizzarda również wyskakuje co chwile battlenet.helper.exe przestał działać. Grać online mogę normalnie ,internet też pracuje normalnie. Ma ktoś pomysł co może być przyczyną i jak to naprawić? Przeskanowałem komputer AWDClenarem, Malwarebytes Anti-Malware i CCleanerem. Wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany , po 3 dniach przeszukiwania internetu z pomocą Blizzarda udało się mi zdiagnozować ,że powodem awarii było wyłączenie akceleracji sprzętowej w Mozilli i Internet Explorerze. Może ta informacja się komuś przyda. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...