Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2017

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2017

3. Awesomenauts ENG (Steam)

2. Far Cry PL/ENG  (DRM Free lub Uplay)

1. Assassin's Creed II PL (Uplay)

Chętnie ujrzałbym w tej trójce jakąś grę, która jest dobra, ale i tania, żeby nie narażać na koszty tych z góry.Bo to co tutaj widzę to tylko jakieś mini-gierki xd

Oł yea, Far Cry. :D Dobrze, że  nie kupiłem w Biedzie. :)

Pełniaki naprawdę na wysokim poziomie, widzę, że w nowy rok  wchodzicie z klasą. :)

Far Cry bomba, od dawien dawna chcialem zagrac, wstrzymywalem sie jednak z zakupem. Super pelniak. Assassyn to samo, co prawda jego juz akurat mam ale na pewno ktos nie ma i sie ucieszy.

Wygląda kusząco. Dawno mnie żadne pełniaki nie zaciekawiły, a tu takie miłe zaskoczenie.
 Swoją drogą, mam pytanie. Czy aktywując klucz Awesomenauts będę w stanie odblokować swoje konto Steam? Chodzi o nabycie gry powyżej 5 euro w celu odblokowania funkcji społecznościowych. 

Edited by Erkalot

Do Farcry nie wrócę za żadne pieniądze. Raz przeszedłem i tyle starczy. W ACII grałem i miło wspominam. Awesomenauts obiło mi się o uszy, ale nie grałem. Całe trio wypada całkiem nieźle.

39 minutes ago, witorrr98 said:

Czekam jeszcze na 1 część asasina i Far Cry 3 :P

Pierwszy AC był w CDA w pełnej wersji w numerze 04/2014. A co się tyczy pełniaków w nadchodzącym numerze to moim zdaniem jest bardo dobrze.

Widzę, że na dwóch pierwszych pozycjach dominują gry mające trochę lat na karku, ale dalej cieszące się popularnością. Far Cry oferuję rozległe mapy i możliwość podejścia w każde miejsce na mapie, jakie widzimy (w 2004 roku robiło to spore wrażenie, dodam że cenię ten tytuł bardziej niż Half-Life 2), sztuczna inteligencja do dziś potrafi zrobić na mnie wrażenie, zaś Assassin's Creed 2 był pierwszą grą od Ubisoftu, który wymagał stałego połączenia z Internetem, dopiero potem zabezpieczenia antypirackie zluzowano.

Far Cry, Assassin's Creed II bardzo mnie cieszą. ;)

W zasadzie każdą z pełnych wersji da się polecić. W Awesomenauts nie grałem, ale sam tytuł obił mi się o uszy i na pewno jest bardzo przyjemną ciekawostką.
Far Cry? Pamiętam, że "trójka" sprawiła mi całkiem sporo zabawy, zaś "jedynka"... Męczyłem się z nią dość mocno, do tego te zmiany klimatu i tropikalna sceneria, która mnie nigdy szczególnie nie rajcowała... Nie przeszedłem tego tytułu ostatecznie, ale szanuję za wkład w historię FPS'ów, może kiedyś...
Assassin's Creed II? Peany, peany mógłbym głosić i zresztą głosiłem, kto nie grał, a choć trochę lubi gry akcji, to musi.
Przez ostatnie chyba trzy numery nie było zbyt różowo, ale postanowiłem czekać i się doczekałem.
Szkoda tylko, że FC i AC II mam już w swojej biblioteczce, ale śmiałbym tylko nie mieć... A na Uplay Far Cry'a z chęcią przywitam.

Edited by princefan

O i tu mnie macie. Wszystkie pełne wersje na plus w szczególności drugi Asasyn w którego zawsze chciałem pograć, a jakoś nie miałem okazji. Dobra robota.