Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wahadlo200

Smartfon do 1000-1200zł

Polecane posty

Ponieważ w świecie telefonów nie mam bladego pojęcia, co jest warte uwagi, a co nie, muszę poradzić się mądrzejszych :) Od aparatu oczekuję, by od czasu do czasu zrobił jakieś zdjęcie (ale nic wielkiego i na poziomie World Press Photo), odpalił jakąś grę na nudnym wykładzie (dlatego preferuję androida, bo do tej pory działałem tylko na nim) i by odbierał dobrze internet. Jeśli chodzi o jakość wykonania to nie mam skłonności do upuszczania i tłuczenia ekranów, ale lubię czuć telefon w ręku, więc jakby był ciut cięższy byłoby ok (ale nie jest to niezbędne). Nie chciałbym też się bawić w żadne wgrywanie jakiś plików, więc oczekuję "automatyzmu" - telefon wyświetla, że jest aktualizacja i fajnie, pobieram ją lub nie. No i chcę, by był nowy. Chyba wszystko z takich moich preferencji, czytałem poprzednie tematy w podobnych zakresach cenowych, niby coś tam zobaczyłem, ale i tak poczekam na porady, bo może ktoś wpadnie na coś specjalnego dla mnie :happy: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Xiaomi Redmi Note 3 Pro lub Mi Max (to już niezłe "bydlę") przypadnie Ci do gustu. Poza tymi dwoma, w Twoim budżecie można dostać całkiem fajny Lenovo Moto X Style czy Zuk Z2 (jeden z tańszych telefonów z Snapdragonem 820). Powyższe propozycje Diriana też nie są "od czapy", więc całkiem spore możliwości wyboru masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś możecie powiedzieć o Sony Xperii X Compact ? Bo mam opcję za około 1500 zł (co jeszcze jest akceptowalne w ostateczności), tylko tak porównując z podanymi przez Was to wypada bardzo podobnie, jedynie ma lepszy aparat (no ale nie muszę ekstra dopłacać tylko za ciut lepszą jakość zdjęć). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...