Skocz do zawartości

Rozwiązany: Monitor ~24' 140gbp (~700zł) + dodatki


Kofeina

Polecane posty

Poszukuje monitora do grania, przeglądania internetu czy też oglądania filmów. 
Najlepiej z tego sklepu https://www.overclockers.co.uk/monitors/finder/up-to-150-pounds?p=1  , jeżeli znacie jakieś inne polecane to też chętnie zobaczę. 

Opcjonalnie jak ktoś byłby chętny to mógłby za 190 funtów zrobić zestaw monitor+obudowa na ATX (prosta bez okna itd)+adapter WiFi

Na monitorach i adapterach kompletnie sie nie znam więc liczę na was. Odległość komputera od modemu to ~13m w linii prostej plus internet ~60mb/s.
Możliwe że przyda się jeszcze model płyty głównej ---> https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-h87-pro4-h87-lga1150-h87-pro4-582749/
Po świętach zamierzam kupić RX480/GTX1070 więc fajnie jakby karty tej kategorii wchodziły do obudowy :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W overclockersach sensowne opcje zaczynają się i kończą na AOC i2369Vm, co do obudowy to pewnie znając dostępność sensownych obudów w Wielkiej Brytanii to się skończy na Zalmanie Z3.

Jeśli chodzi o karty Wi-Fi to TL-WN881ND lub Asus PCE-N15.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Irenez napisał:

znając dostępność sensownych obudów w Wielkiej Brytanii to się skończy na Zalmanie Z3

Nie żeby coś, ale wszystkie trzy modele (Z3, Z3+, Z3+ White) są Out of stock ;)

I w sumie jak tak patrzę na dostępność, to chyba najrozsądniej wypada Arcadia + jakiś wentylator na przód (może Pure Wings 2 PWM?). Z i2369Vm i PCE-N15 wyjdzie ciut poniżej 190 funtów.

PS Jeżeli kupujesz/wymieniasz obudowę, to pochwal się jeszcze modelem zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to może wyglądać jak lenistwo ale z braku czasu i dostępu do PC(przeglądanie na telefonie) ciężko mi przejrzeć powyższe strony, mógłby ktoś złożyć zestawy z użyciem powyższych stron? Byłbym wdzięczny (plusowałbym także) bo chciałbym dostać go przed 25 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to scan:
i2369Vm (bądź i2476Vwm, jeżeli bardziej zależy Ci na przekątnej (i nieco lepszej cenie), niż bogatym wyposażeniu w złącza), PCE-N15, a z obudową znowu przeciętnie - Z3+ obecnie nie mają, więc pozostaje delikatnie wyciszony Zalman R1Antec GX500Aerocool Aero-800 - przy czym te dwa ostatnie linkuję ze względu na podobieństwo do dostępnych w Polsce bud (odpowiednio Brutus M25 i Gladius M35), więc możesz poczekać na ewentualne zastrzeżenia.

W sumie rzucił mi się jeszcze w oczy I2481FXH - z tej recenzji wnioskuję, że wypada względnie nieźle, a może oryginalny wygląd przekona Cię do niewielkiej dopłaty.

I tak właściwie to jeszcze napisz, czy nie posiadasz jakiegoś wysokiego coolera na procesorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aerocool i l2369VM, chciałem ten monitor co dodałes na końcu a on jest tylko w pre orderze :E, jeżeli znalazłeś coś fajnego to podsyłaj. 

EDIT Aerocool tez jest w preorderze.

EDIT2 Ten preorder jest śmiesznie zrobiony Zalman R1 + VM albo FXH, nie moge się zdecydować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic fajnego nie znalazłem, no ale jakby ktoś chciał jeszcze ponarzekać na podlinkowane przeze mnie podzespoły, to lepiej żeby już widział, na co ma narzekać ;)

34 minuty temu, Kofeina napisał:

VXF

? (coś to daleko na klawiaturze zarówno do FXH (rzeczywiście preorder), jak i VWm)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, literówka, chodziło o wybór pomiędzy AOC l2369VM i AOC L2481FXH

To biorę VM skoro FXH tylko w preorderze. 

wołam @webtom
Wiem że głupie pytanie( i obiecuje że ostatnie) ale które wejście bedzie najlepsze? i tak muszę kabel kupić :D
Płyta główna (przez najbliższy tydzień integra)
D-Sub
VGA
HDMI
Monitor:
Display port
HDMI
D-Sub

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...