Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolife

Słuchawki do 300zł do muzyki z dobrym basem

Polecane posty

Takstary powinny się spisać, bas jest tam całkiem niezły i dość mocny. Ewentualnie Encore Rockmaster OE, które powinny być wygodniejsze przy korzystaniu z PC za sprawą większych muszli. No albo jak już chcesz coś mega basowego to AKG K518 DJ, ale one poza naprawdę mocnym basem nie mają wiele do zaoferowania (i są dość niewygodne bo mocno uściskają głowę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ok dzięki za odpowiedz 

a jeszcze jedno scullcandy crusher na poczatku juz mialem je brac ale potem zobaczylem ze bas jest strasznie sztuczny i ze sa do niczego slyszales moze cos o nich ?

a wiesz moze w jakim one sklepie wystepuja ? bo jutro akurat jade do czestochowy ale jak sprawdzalem czy sa w media marktcie komputroniku i x komie to ich nie bylo znasz moze jeszcze jakis sklep ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każde słuchawki od Skullcandy to badziewie, wiec nimi nie zawracałbym sobie głowy. Takstary można kupić w morele - https://www.morele.net/sluchawki-takstar-hd6000-625796/ , a Encore z tego co widzę to mają obecnie bardzo kiepską dostępność, więc może być problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a co mozesz powiedziec o basie w ty hd6000 bo slyszalem ze jest czysty i gleboki a inni mowia ze jest tak jakby wolny i zamulający 

a i chcialem zapytac co to jest te pasmo przenoszenia tym mniej tym lepiej czy tym wiecej tym lepiej bo sie na tym nie znam a chcialbym wiedziec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas w Takstarach jest całkiem niezły z tego co pamiętam, może nie urywa głowy, ale jest go całkiem sporo i jakościowo jest w porządku, a jednocześnie nie zalewa pozostałych pasm.

Co do pasma przenoszenia, no to wystarczy wpisać w google ;) W każdym razie, nie patrz na tego typu parametry bo w praktyce one praktycznie niczego o dźwięku nie mówią. Słuchawki trzeba po prostu założyć i posłuchać, bo patrzenie po parametrach nijak nie oddaje jakości dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam ostatnie pytanie bo slyszalem jeszcze o sennheiser 429 do rzeczy takstar hd6000 hyper x cloud 1 czy sennheiser 429 jezeli chodzi o muzyke a najbardziej o głębie i moc basu 

Jeszcze mam ostatnie pytanie bo slyszalem jeszcze o sennheiser 429 do rzeczy takstar hd6000 hyper x cloud 1 czy sennheiser 429 jezeli chodzi o muzyke a najbardziej o głębie i moc basu 

i jeszcze o Cal slyszalem ale rozne opinie ze niby zarąbisty bas a jedni ze go nie ma i mam mętlik w głowie co wybrac Takstar HD6000 hyperx cloud 1 sennheiser 429 albo te Cale :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według mnie to fajne słuchawki, choć nie wiem czy ten bas cię aż tak zadowoli, bo jak wspomniałem głowy nie urywa. HyperX Cloud też możesz rozważyć, nie wiem szczerze mówiąc które mają mocniejszy bas bo nie pamiętam. 

Ogólnie ciężko znaleźć słuchawki z mocnym basem które jednocześnie będą dobrze grały. Większość typowo basowych słuchawek ma sam bas, który zalewa pozostałe pasma i takie słuchawki brzmią słabo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...