Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dr4g0nCh1ld96

Resident Evil 6 błąd uruchomienia

Polecane posty

mam re 6 oryginał chce zainstalować pisze że gra zainstalowany a nawet nie aktywowana to klikam i włącza sie dmc to aż ze strachu że skopałem dmc reinstall this game no i chce zainstalować jesz raz a tu znowu pisze uruchom jak gra nie zainstalowana i pisze też odinstaluj oraz spróbuj ponownie to klikam instaluje sie już po i po akrualizacji włączam no first error gra włącza sie z pół godziny gdy by było tylko to to nic a jak tworzy autozapis to wyskakuje że sie nie udało że nie stworzyło in short nie będzie autosaveów no i z tego wynika wogóle nie będzie zapisywać no to ściągam craka no i tworzy zapis ale gra jest wtedy po angielsku a ja mam po polsku znaczy z napisami pol to ściągam spol i nic przeszłem całą a tu nawet osiągnięć nie mogłem zdobywać a jak kawałek z błedem to osiągnięcie 1 zdobyłem a z crackiem nie dość zmnieniło na angielskie napisy mimo że ma w oryginale polskie to sie włącz że zdążyłem polecieć do biedronki po piwo wracam i jesz sie włącza jest tylko growy kursor to nie moge zdobywać osiągnięć a chciałbym prześć to grę jeszcz raz normalnie po polsku z osiągnięćami i żeby się włączało góra 1 min jak to wszystko naprawić I NEED HELP PEOPLE z góry dzięki

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...