Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mischel

Nvidia kod 43. Czy mam się czego obawiać?

Polecane posty

Witam

Po ponownym uruchomieniu kompa rozdzielczość spadła do minimalnej i przy karcie graficznej pojawił się wykrzyknik i "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)"

Uruchomiłem raz jeszcze ale bez zmian, sterownik nvidia jakby zniknął. Ściągnąłem najnowszy sterownik, przed instalacją jeszcze uruchomiłem ponownie a tu wszystko wróciło do normy. Sterowniki mimo wszystko zainstalowałem najnowsze. Wcześniej nie miałem z kompem problemów żadnych artefaktów czy wyłączeń ekranu, czasem w mafii 3 mignął jakiś pasek ale gra ma dużo błędów więc na nie to zwalałem.

Ale najważniejsze czy mam się czym martwić? Obserwować co dalej czy jest możliwość sprawdzenia domniemanych uszkodzeń? W internecie wyczytałem że pewnie karta do wyrzutu...

Karta to gtx 1070 od zotaca zasilacz seasonic x-650 procek i5 6600K @4,5 GHz płyta asrock z170 extreme 4 ram corsair ddr4 3200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej chwili był to jednorazowy przypadek, sterowniki były z miesiąc nie aktualizowane (375.70). Teraz mam najnowsze i obserwuje. w poprzednim kompie miałem zimne luty w gtx 470 to przygasał ekran i wyskakiwał komunikat o błędzie sterownika nvidia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...