Jump to content
Sign in to follow this  
sebogothic

Rozwiązany: Nowy PC za ok. 3 tys. zł

Recommended Posts

Orientuje się ktoś czy morele ma jakieś zniżki po Nowym Roku i kiedy one mniej więcej przypadają? Dostałem 3 tyg. urlopu i jeszcze w jego trakcie chciałabym trochę pograć na spokojnie. Bo jeśli promocje są kilka tyg. po Nowym Roku to bym zamówił dzisiaj, zrobił przelew i może jeszcze  przed 6 króli by doszło. : P No i lepiej chyba sprawdzić całą zawartość przesyłki przy kurierze?

A tak  przy okazji pytanko odnośnie starego kompa o którym pisałem w temacie linkowanym w pierwszym poście. To już trzykrotnie po wyłączeniu/zacince/restarcie po ponownym włączeniu uruchamia się BIOS Setup, tak jakby komp nie widział dysku z systemem. Da się to naprawić, tylko trzeba wiedzieć co, bo w serwisie to raz zrobili. Przychodzi wam coś na myśl?

Edited by sebogothic

Zniżki na święta, na nowy rok, na dzień babci, dzień kota, dzień paprotki.. Skąd Wy to wszyscy bierzecie? ;) Nie ma czegoś takiego jak zniżki z okazji tego czy tamtego na dobry sprzęt. Z okazji jakichś tam świąt to się wypycha na promocję to co nie schodzi, a jak masz jakieś "zniżki" na porządny sprzęt to zazwyczaj jest to jakaś grubsza akcja do której producent sprzętu dopłaca żeby wyczyścić magazyny z tego co nie zeszło przed premierą czegoś nowego ;)

Wcześniej nie interesowałem się cenami sprzętu, więc  nie wiem jak to działa. :P No, ale zobaczyłem, że jakiś zestaw na morelach, który był kilka miechów temu za ok. 3k, teraz kosztuje teraz 300 zł drożej, więc pytam. No to w takim razie nie ma sensu czekać i trzeba zamawiać. Tyle, że na procka poczekam dłużej. :( Rozumiem,  że po dokonaniu wpłaty wyślą to co mają, a procesor doślą później? Czy wszystko pójdzie razem? 

Wszystko dojdzie razem. Podwyżki są wynikiem niekorzystnego kursu walut.

Dobra, po dłuuugich perypetiach z próbą naprawy starego kompa (a raczej próbą dojścia co jest przyczyną jego wyłączania) i blisko trzech tygodniach czekania na podzespoły z moreli (powinny być tydzień wcześniej, ale przez pomyłkę wysłali pod niewłaściwy adres. Ciekaw jestem czy ten ktoś kto to dostał normalnie odebrał czy musiał odesłać.) i niemal dwóch tygodniach czekania na złożenie kompa, wreszcie jest. Mam go od dwóch dni, ale zdążyłem sprawdzić w, chyba najbardziej wymagającej grze jaką posiadam, Wiedźminie 3 w wersji GOTY jak się sprzęt sprawuje. Na FullHD, maksymalnych ustawieniach, także tych związanych z Nvidia Hairworks gra spokojnie chodzi w 30-40 klatach w Białym Sadzie. Muszę sobie skombinować save'a by zobaczyć jak się sprawuje w Novigradzie, chyba najbardziej wymagającej miejscówce w grze. Chociaż tak naprawdę pierwszymi grami jakie sprawdziłem były dwa pierwsze Gothiki na modach graficznych i DX11, a w międzyczasie W3 się ściągał. Muszę przyznać, że iż nawet tutaj zauważyłem różnicę. Gothic II: Noc Kruka + L'HIVER + DX11 chodzi płynnie, a na starym kompie dość często zdarzały się przyciniki.

Jeszcze raz wszystkim dzięki za pomoc. Jako, iż sprawa została załatwiona to temat do zamknięcia.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...