Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filip8219

Komputer plus monitor za ok.4500

Polecane posty

Witam,

Prosiłbym o pomoc w doborze nowego komputera który będzie służył do grania oraz pół profesjonalnej typu Photoshop obrobki zdjęć co jakis czas..raczej nie planuje zabawy w podkręcanie chociaż moze kiedyś..kto wie. System win10 już posiadam.

Do tego planuje nabyć monitor najlepiej nie mniej niż 24 cale z dobrym odwzorowaniem barw..

Cena za wszystko 4500 zł

Głęboko w kieszeni ew. posiadam pare stówek dodatkowo jakby było "bardzo ciężko" ze znalezieniem czegos sensownego w cenie. 

Miejsce zakupu dowolne..moze być  internet np. Morele.net...czy ew. polecany przez kogoś  z was sklep w Łodzi

Dziękuję i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym myślał o RX 480 - GTX 1060 jest co prawda wydajniejszy w DX11, ale traci w DX12/Vulcanie, więc zbytnio przyszłościowym wyborem nie jest...

Ostatecznie planujesz podkręcać procesor? (powoli wkraczasz w budżet, w którym wielkiego wyboru nie ma, no ale nie zaszkodzi zapytać :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie planuje.. a nie planuje bo nigdy  tego nie robilem... ale teoretycznie zawsze jest ten pierwszy raz..  jesli mozna zostawic sobie otwartą furtke na przyszłość to jak najbardziej... załużmy ze zdecyduje die na RX480 ...to cos byscie zmieniali w powyzszym  zestawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj webtom zaproponował mi coś takiego jakbym chciał wydać więcej forsy: https://www.morele.net/inventory/info/5JyW6t/

Resztę mógłbyś wziąć z poprzedniego zestawu, no może poza zasilaczem przydałby się mocniejszy: https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-vero-m1-600w-80plus-spc117-720234/ albo ten https://www.morele.net/zasilacz-corsair-cx450m-450w-cp-9020101-eu-nastepca-cp-9020058-eu-855754/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...trochę sięgnąłem na MAXXXa do  rezerw finansowych  i przemyślałem oc i mój zestaw  tutaj który jeśli nie skrytykujecie ..powiecie że jest ok, że nie ma sensu coś podmieniać to go wezmę.. 

moje pytanie ..

1.chłodzenie procesora ma 158 mm a obudowa mieści 161 mm więc rozumiem że te 3 mm różnicy nie będą przeszkadzały w przepływie powietrza?? czy może lepiej wziąść taką obudowę

2.wasza ocena tej  wersji rx 480...zdecydowałem się na nią ze względu na najlepsze chłodzenie

i ostatnie pytanie ...

3.Czy przypadkiem o czymś nie zapomniałem?? oczywiście poza zdrowym rozsądkiem :D?

Zestaw wezmę z montażem..

Dziękiiii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Najlepiej było wziąć. I w sumie 3mm to spory zapas, więc jeżeli nie chcesz dokładać tych 50 zł (i nie potrzeba Ci tej dodatkowej szerokości, która po części przekłada się też na więcej miejsca na kable za tylną ścianką), to M35 będzie ok.
  2. Moim zdaniem dopłacanie 70 zł względem MSI Gaming nijak się nie broni.
  3. O podmianie zasilacza na coś bez przesadnego nadmiaru mocy, za to z lepszymi parametrami elektrycznymi i dłuższą gwarancją - czy to CX450M, czy niemodularnego Supremo L2, czy modularnego Supremo M2. Do tego przydałby się jeszcze kabelek SATA (do płyty są pewnie dołączone dwa) - klik.

Do tego nie widzę sensu brać aż trzy wentyle, do tego 120mm - jak już, to wziąłbym góra dwa i to 140mm (z nieprzesadnie drogich - Sigma Pro PWM?).

No i nie bardzo rozumiem, czemu upierasz się przy WD Blue.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...