Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daramushi

Wyrzuca z roznych gier , błąd directX

Polecane posty

Witam od pewnego czasu wyrzuca mnie z gier, i to nie ważne w jaką grę bym nie grał, jak się ruszam np. postacią to jest dobrze jeśli zostawię na 5 min bez ruchu to mnie wyrzuca i dzieje się tak z gta 5, star wars battlefront , farming symulator 2017 , i za każdym razem zacina się gra wyrzuca do pulpitu i pokazuje błąd directx . nie mam pojęcia o co chodzi nic nie robiłem ani nie grzebałem w directx ,wszystkie gry oryginalne łącznie z windowsem. Jak coś to laptop lenowo Z51, core i5 , radeon R9 m375 2 gb, 8gb ram . pozdrawiam

err.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, herendil napisał:

Z tego co widze masz po prostu za słabą karte i sobie nie pograsz.

A mógłbyś nie pisać bzdur?

Komunikat wskazuje na to, że karta dedykowana została wyłączona i używana jest integra - prawdopodobnie związane jest to z jakimiś agresywnymi opcjami oszczędzania energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Konqi dobrze napisałeś pomogło przeinstalowanie sterowników kart graficznych, nie wiem czemu choć wcześniej już tak robiłem aczkolwiek jak wyszedł następny to dopiero się ten błąd nie pojawia ale dzięki wszystkim za pomoc. Laptop raczej do gier tak słabo się nadaje lecz lepsze to niż nic :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...